Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Papaz Büyüsü Bozulur mu?  Büyü çeşitleri çok fazladır ancak niyetlerine göre iki’ye ayrılmışlardır. Kimseye zarar vermeden ve sadece hayırlı olacak işler için yapılan büyülere ak büyü denmiştir. Bir diğer büyü çeşidi ise tamamen zarar vermek amaçlı yapılırlar, kötü amaçlara hizmet ettiği için kara büyü adını almışlardır. Papaz Büyüsü ise pek tasvip edilmeyen , dinimizce uygun olmayan yöntemler ve malzemeler kullanıldığından pek uygun görülmeyen bir büyü çeşitidir.

Hangi Mekanlar Kullanılır?

Papaz Büyüsü Bozulur mu? Papaz büyüsü dediğimiz bu büyü en tehlikeli büyüler arasındadır. Etkileri ise hızla görülmektedir, büyü yapıldıktan sonra kişi ani duygu patlamaları yaşayarak büyünün etkisine girerler. Kişi istesene de istemese de büyünün etkisi ile hareket ederler. Bu büyüleri papazlar yaparlar, hocaların yapmama nedeni ise, genellikle dinimizce uygun olmadığı ve kullanılan malzemeler yüzündendir. Papazlar bu büyüleri yaparken hayvan uvuzlarından bir kanının adet kanına varana kadar bir çok tavsip edilmeyen yöntemler kullanmaktadır. Büyülerin yapımı kadar bozulması da masraf ve beceri gerektirir. Papaz Büyülerinin bazıları da kilise de yapılırlar, yine bozulması için bu mekanlar kullanılır. Halk arasında bu büyünün yapılması ve bozulması sadece papazlar tarafından yapılabilir inancı vardır ancak bu inanış yanlıştır. Bu büyüleri her hoca ve ya medyum yapama da bu büyüleri yapan medyumlar vardır, bu medyumlar alanında uzman kişilerdir ve yaptıkları işte çok başarılıdırlar.

Papaz Büyüleri bir papaz tarafından yapılmış olsa bile alanında uzman bir medyum ve ya hoca dan yardım alarak bu büyüden kurtulmaları mümkündür. Büyü yapılan kişi büyüden kurtulmak istiyor ise, başarılı işini iyi yapabilen bir medyum aracılığı ile bu büyünün etkisinden kurtulabilirler. Büyünün kendisini tekrar etme durumu olmadığı için büyü bozulduğunda büyü yapılan kişi normal haline dönecektir. Yalnız bu büyünün bozulması aşaması oldukça masraflı ve gerekli işlemleri vardır. Bu yüzden büyü yapılan kişinin doğru medyum ve ya hocayı bulması gerekir. bulmadığı taktirde ise, hem zamanı hem de yaptığı masraflar boşa gidecektir. Bu yüzden bu büyü bozdurmak için iyi medyumdan yardım almaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.