Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir? Taşıdığınız ve beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşiniz adına özel olarak hazırlanmış vefk’in oluşturduğu enerji ve belirli gün ve saatlerde okuyacağınız dualar ile öncelikle eşiniz, sizi ihmal etmiş olma tercihinin doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye başlar, daha sonra gerçekten haksızlık yaptığı ve sizi ihmal ettiği düşüncesine sahip olur, en son dönemde ise bir an önce sizinle birlikte olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır. Bu durum Bağlama Büyüsünün etkileri ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

Büyüler de genel olarak ruhsal varlıklardan yardım istenir ve aynı zamanda destek alınır. Bu yüzden medyum ve hoca gibi insanlar bu büyülere çözüm bulmayı başarabilirler. Büyüyü tamamen etkisiz hale getirmeyi başarabilirler.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyüye maruz kalmış kişilerde çeşitli belirtiler meydana gelir. Genel olarak büyü yapılmış kişiler psikolojik sorunlar yaşar ve sürekli sinirli halde olurlar. Genel olarak oldukça yorgun ve bitkin hissederler kendilerini her zaman. Kendilerini, tanıyamaz halde bulabilirler. Rüyalarında sürekli kedi ve köpek gibi hayvanlar da görebilirler, sürekli kabus görür ve kabuslarında yüksek yerlerden düşüyormuş gibi hisse kapılırlar. Gözlerinde ağırlık olur ve sürekli takip ediliyormuş hissine kapılırlar. Bu tür belirtileri üzerinizde kesinlikle bir büyü olduğunu göstermez ama olma ihtimalini düşünmeniz gerekir. Bu tür büyülerden kurtulmak için okunabilecek çeşitli dua ve sureler bulunmaktadır. Bazı büyülerden bu yolla kurtulmak veya en azından etkisini azaltmak mümkün olabilir ancak bazı büyüler oldukça güçlü olduğundan büyü bozma duaları ve surelerle yani okuma yoluyla kurtulmak mümkün olmuyor maalesef. Buna benzer problemler ile karşılaştığınızda kendi başınıza bir şey yapmamalı, işinde uzman olan kişilerden yani hoca ve ya medyumdan yardım almayı tercih etmelisiniz. Uzman kişiler önce size genel bir bakım uygulayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Vefk Nasıl Hazırlanır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.