Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Tutmaması İçin ; öncelikle kişinin üzerinde bir büyü, etki, musallat gibi bir durumun olup olmadığına bakılıp, analiz edilmesi gerekir. bu bakım sonucunda, kişiye özel bir koruma kalkanı oluşturularak bir daha aynı etkiyi yaşamaması için ömürlük koruma muskası ya da vefki hazırlanır.

Büyülerin çok çeşitli olduğunu ve yine çok çeşitli amaçlar için yapıldığını söylemek gerekir. Büyüler ya iyi amaçlar için yapılmakta ya da kötü amaçlar için yapılmaktadır. İyi amaçlar yani hayırlı işler olsun yapılan büyülerin kimseye bir zararı olmadığı için bu büyülere ak büyü adı verilmektedir. Diğer büyü türü yani kötü amaçlara hizmet eden büyüler tamamen zarar vermek amaçlı yapılırlar ve bu yüzden bu büyü türüne kara büyü adı verilmiş. Bu büyülerin yapılması tavsiye edilmez, nedeni ise yapılan kara büyülerin sonucu çok etkili ve tehlikeli olmasıdır, kişinin ölümüne dahi sebep olabilir. Bu tarz kötü büyüleri hocalar ve ya medyumlar değil de, daha çok papazlar yapmaktadır.

Büyülerin çok çeşitli ve birbirinden farklı amaçları vardır. Bazen birleştirme için yapılan büyüler bazen ayırmak için yapılır. İyi niyetler ile yapılan büyüler genelde birleştirme içerikli olan bağlama ve aşk büyüleridir. Bazı büyüler ise ayırmak kişiye zarar vermek amaçlanır, bunlara en iyi örnek ayırma büyüleri ve sabun büyüsü olacaktır. Kişinin ölümüne dahi sebep olabilen bu büyü kara büyülerin içinde en tehlikeli ve etkili büyülerden biridir. Bu büyü tamamen kişiye zarar vermek amaçlı yapılır. Diğerleri ayırma büyüleri olarak yerlerini alabilir.

Büyüler Kendilerini Tekrarlar Mı?

Büyü yapılışı kadar bozulması da elbette uzmanlık ister, yapılan büyüler kendini tekrarlar mı sorusuna bakacak olursak, büyü hiçbir zaman kendini tekrar etmez. Yapılan büyü bozulduktan sonra tekrar büyü yapılana kadar ortada bir büyü kalmaz. Bunu diyenler yalan söylemiş demektir, böyle bir şey söz konusu olmaz. Böyle diyen hocalar büyüyü bozmayı becerememiş olan kişilerdir. Büyü bozulmamış ve karşıdaki kişiye bir bahane bulması gerekir ve böyle bir yalana başvururlar.

Bu yüzden büyü yapılması işlemi için alanında uzman birinden yardım almak ne kadar önemli ise bozmak ta bir o kadar uzmanlık gerektiren bir işlemler bütünüdür. Bu yüzden mutlaka alanında uzman bir hocadan ve ya medyumdan yardım almak gerek. yapılan büyü bozulduktan sonra yeni bir büyü yapılmış ise bu büyünün tekrarı anlamına gelmemekte. Aradaki bu farkı göz önünde bulundurmak gerek.

Büyü çeşitleri içinde papaz büyüsü dediğimiz bir grubu vardır. Bu büyüye papaz büyüsü denmesinin iki sebebi var. Bunlardan birincisi, papaz büyüsünün papazlar tarafından yapılması, diğeri ise dinimizce caiz olmayan yollardan yapıldığı için böyle denir. Papaz büyüleri genel olarak bağlama için yapılan büyülerdir. Bu büyü de dinimizce caiz görülmeyen kadının adet kanı ve erkeğin menisi kullanılır. bu yüzden pek te hoş karşılanmayan büyü çeşitlerindendir.

Bu büyüler papazlar tarafından yapıldığı için papaz büyüsü denmiştir. Papaz büyüsünü bu denli özel kılan ise çok etkili ve etkisinin çok çabuk bir sürede görülmesidir. Bu büyüyü yapmak kolay değildir ve aynı zamanda bozulması da kolay olmaz. Bu büyüyü bir papaz yapmış dahi olsa alanında çok iyi olan bir medyum ve ya hoca bu büyüyü rahatlıkla bozabilir. Büyüyü papaz yaptı ve ancak papazlar bozabilir inancı çok yaygındır ancak bu yanlış bir inanç olmaktan öteye geçmemektedir.

Papaz Büyüsü Etkisi Nedir?

Papaz büyüsü ile bağlama yapılan bir kişi bu büyüden en kısa sürede etkilenecektir. Kişi kendi iradesi ile hareket edemeyecektir. Bağlandığı kişiye karşı elinden olmadan yoğun duygulara kapılacak ve onun etkisinden kurtulamayacaktır. Kendi iradesi elinde olmadığı için bu duygulara karşı koyamayacak halde olacaktır. Bu büyü birini kendine bağlamak için yapılır ve ya giden bir sevgiliyi ya da eşi geri döndürmek için yapılır. Bunlar dışında bir diğer yapılma sebebi ise, eşini evine ve kendine bağlı bir kişi haline getirmek için yapılır. Kişi kendisinde olan değişimleri kendi fark edemeyecek, çevresi uyarsa dahi kendisi buna karşı çıkacaktır. Kendisine büyü yapıldığını hiçbir zaman anlayamaz.

Bu büyülerin bakım sırasında görünememesi bir diğer özelliği arasında yer alır. Kendisine bir büyü yapıldığını düşünerek bir hocaya gitse bile bunu öğrenemeyecek. Bunun çözülmesi için alanında uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım isteyerek bu durumdan kurtulmak mümkündür. Alanında uzman olmayan bir hocaya gidildiğinde hoca bu büyüyü çözemeyecek. Bu sebepten dolayı alanında uzman bir medyumdan yardım ve destek almak en doğru karar olacaktır.

Her büyünün etkisi mutlaka farklı olur. Her kişiye olan etkisi yine farklılık gösterir. Allah a inancı tam olan, Allah a tamamen bağlı onun yolundan giden biri büyüden çok fazla etkilenmez. Bunun nedeni ise, böyle biri sürekli kuran ve ayetleri okuduğundan dolayı büyülerden de uzak durmuş ve aynı zamanda korunmuş olur. Çünkü kuranda büyü gibi şeylerden korunma duaları vardır ve o kişi bunları sürekli okumaktadır. Tabi ki her yapılan her büyünün etkisi ve yapılış amacı değişik olduğu için her büyüden korunamayabiliyor. Bazı büyüler çok etkili olur ve hadimleri vardır, onlar büyü yapılan kişiye gönderilir, bu yüzden ne kadar imanlı olursa olsun bu kişiler yapılan bu etkili büyüden korunamaz.

Bu büyülerden korunmak için yine yapılan koruma vefk leri bulunur. Yapılan bir büyü var ise, iyi ve alanında uzman bir medyum ve ya hoca dan yardım almaları gerekir. Hoca yaptığı bakımda bir büyü görür ise, bunun bozulma yöntemini de bakar. Alanında uzman olan bu hoca yapılan büyüyü kendine has yöntemlerle bozduktan sonra büyü yapılan kişiyi koruma altına alacak bir koruma vefki hazırlayacaktır. Bu koruma vefki büyü yapılan kişiyi büyülere karşı koruyacak ve yeni yapılacak büyülerden de korunmuş olacak.

İnsanları Büyülerden Neler Korur?

Büyülerden korunmak için ayetler ve esmalar elbette insanları korur ancak bazen yeterli olmaz. Bu yüzden bir hocadan ve ya medyumları yardım almaları gerekir. Büyü çeşitleri çok fazla olduğu için bozulma yöntemleri de farklı olacaktır.

Büyülerin yapılış şekilleri kadar bozulma şekilleri de elbette farklı olur. Kişi kendisine bir büyünün yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyor ise, bunu tek başına atlatması ve kurtulması mümkün değildir. Bu kişi mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım almalı. Medyum ve ya hoca bu kişiye bir bakım yaptıktan sonra kişinin üzerinde ne olduğunu öğrenir ve nasıl bozulacağına dair bilgileri bu kişi ile paylaşır. Kişi asla kendisine yapılan büyüyü bozmak için tek başına hareket edip bir takım şeylerden uzak durmalı, sonuçlar çok daha kötüye gidebilir.

Evde bulanan muskalar vs. .. bunlara asla bir takım işlemler yapılmamalı, hemen bu alanda uzman biri aranıp bulunmalı ve o kişiden yardım alınmalıdır. Bazıları buldukları muska gibi şeyleri yakmaya yırtmaya çalışabilir böyle şeylerde büyüden kurtulmuş sayılmazlar. Hatta yapılan büyüyü çok farklı şeylere sebep olabilir ve o kişi çok daha kötü durumlara düşebilir. Bunlara dikkat ederek yapılan büyülerden kurtulmak gerekir.

Büyünün tutmaması yanlış işlemlerden kaynaklanan bir durumdur, alanında uzman olan ve bu işin ehli kişiler tarafından yapılan büyülerin tutmaması mümkün değildir. Büyü işlemlerinde önemli olan büyü yapan kişinin bu alanda uzman olmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir