Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Evlilik Vefki Vefk çeşitleri de oldukça fazladır. Belirli bir amaç için hazırlanan bu vefkler kelime sayılar ve yine belirli zamanlarda yapılan ve hazırlanıp bunların bir kağıda geçirilmesi ile yapılan şekillerdir. Belirli bir amaç için yapılan ve hazırlanan vefk ler belli kurallara uygun olarak hazırlandıktan sonra dereceli hizmetliler vardır ve o derecelilerin isimleri de yazılır. Bu dereceli hizmetliler ise dua yolu ile istenen ve yüce ALLAH ın izni ile görevli olurlar. Hazırlanan bir vefk bu şekilde hayat geçirilir.

Vefkler Nasıl Hazırlanır?

Vefkler hazırlanırken kendi dilimiz değil arapça dilinde bulunan harf ve sayılar kullanılır. arapça da ki harfler ise ebced hesabında sayısal bir karşılığı olur. Vefk’i yapılan kelimenin ebced hesabındaki karşılığı ve yine vefki yapılacak kelimenin sayısal değerleri ebced hesabında olur ve bunlardan yardım ve destek alınarak yapılır ve hazırlanır.

Kişiye özel hazırlanan vefk’ler de en çok dualar ayetler ve esmalar vardır. bunlar kendi dilimizde değil arapça dilinde yapılır. Arapça da kullanılan kelimeler çoğunlukla kuran da ki ayet ler ve ALLAH ın isimleri ile hazırlanır. Vefklerin yapılış amacını bilmek gerekir. Bir vefki hazırlamak bunlarla sınırlı değildir. Vefki hazırlanacak kişinin burcu, gezegenlerin konumları, burcunun özellikleri ve kişinin özellikleri gibi bir çok konu ön plana çıkmaktadır.

Vefk’ler yapılırken nurani varlıklardan ve ALLAH’ ın hizmetlilerinden yardım istenerek ve yardım alınarak yapıldığından dolayı hiçbir günahı yoktur. Merak edilen bir diğer konu ise vefk insanların kaderini değiştirir mi. Bunun cevabı elbette hayır. Vefkin insanların kaderini değiştirmesi mümkün değildir, kaderinde zaten vefk hazırlatmak var ise kişi bunu eninde sonunda hazırlatacaktır. İnsanın kaderi asla değişmez. Kişi vefklere inansa bile inanmasa da doğru ve kurallara uygun bir şekilde yapıldığında amacı doğrultusunda hizmet edecektir. Evlilik Vefki dediğimiz vefk ile evlilik hayırlı olur ve kişinin en hayırlı şekilde evlenmesi sağlanır. Birden fazla sebep ile vefk hazırlanabilir, evlilik vefk i de bunlardan biridisir. Vefk kötülüğe asla hizmet etmez, evlilik vefk i de bu şekilde hayırlara vesile olmak için yapılır.

Bir önceki yazımız olan Evlilik Muskası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Comments

 • Burcu

  29 Ocak 2022 -

  Yıllar önce anneme sürekli hasta olması için bir büyü yapılmış.O.büyü nerede bulmak isterdim.Yardim edebilir mısınız

  • Zeynel Eroglu

   30 Ocak 2022 -

   Merhabalar +90 533 594 25 77 Whatsapp iletişim hattımızdan konu hakkında bize ulaşabilirsiniz

 • DR Kubilay

  5 Ocak 2022 -

  Zeynel hocam evlilik vefki kimlere yapılamaz sizinle görüşmel isterim

  • Zeynel Eroglu

   5 Ocak 2022 -

   Merhabalar +90 533 594 25 77 Whatsapp iletişim hattımızdan konu hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.