Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü ve Yıldız Düşüklüğü arasındaki ilişki her zaman kafaları karıştırmıştır. Büyü belirli bir enerjiler aracılığı ile gerçekleştirilirken, yıldız düşüklüğünün kadersel enerjileri barındırdığını ifade etmiştik. Ancak burada çok önemli bir nokta var. Yıldız Düşüklüğü sağlamak için yapılan büyü çeşitlerini hesaba katarsak, büyünün bir anlamda amacı ve etkisinin de bu yönde olacağını söyleyebiliriz. Aynı zamanda kişilere kıskançlık ve haset nedeni ile yapılan büyü etkilerinde, yıldız düşüklüğünün uygulandığını da belirtmekte fayda var.

Büyü ve Yıldız Düşüklüğü

Okuyun: https://www.medyumca.com/yildiz-dusuklugu/

Büyüyle yıldız düşüklüğü sağlanması için öncelikle kişilerin özel bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin kişinin anne adı ve doğum tarihinin biliniyor olması, büyünün gerçekleştirilmesi için yeterli değildir.

Kişinin doğum saati burada çok aktif rol oynamaktadır. Doğum saatinin biliniyor olması, yıldız düşüklüğünün sağlanması açısından çok elzemdir. Büyü her ne kadar resim üzerine yapılabilecek kadar basite indirgenmiş olsa da; etkili olması ve sürekliliğini devam ettirmesi için özel ve önemli bilgilere ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda kişilere ait bazı DNA parçalarının kullanılması da büyünün etki mekanizmasını çok yüksek boyutlara taşıyacaktır.

Büyüde Yıldız Düşüklüğü Nasıl Yapılır?

Büyü yapılırken, kullanılan malzemelerin gerçek ve büyü yapılacak kişiye ait olması, büyünün gerçekleşme ve etkili olma potansiyelini artıracak bir faktördür. Aynı zamanda kişiye Yıldız Düşüklüğü etkisi verilmek isteniyorsa, muhakkak doğum saatinin bilinmesi gereklidir.

Tüm bunlar elde edildiği zaman büyünün tutmaması için bir sebep yoktur. Verilen etki kendini en geç 15 günde göstermeye başlayacaktır. Evlilikler bitebilir, nişan atılabilir, işten çıkarılma yaşanabilir, bebek düşürme ve hamile kalamama gibi durumlar yıldız düşüklüğü neticelerinden sayılabilir. En önemli belirti, kişinin şansının dibi bulmasıdır, yani şans ve kısmetinin bağlanmasıdır.


Büyü ve Yıldız Düşüklüğü ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.