Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyünün Etkileri Yapılış Amacına Göre Değişir mi? Büyüler hangi amaç ile yapılırsa yapılsın büyüler her zaman haran kılınmış bir durumdadır. Büyü insanların istediğini elde etmek için kullandıkları en kısa yol olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan büyünün insanlar üzerindeki etkileri yine büyülerin yapılış amaçlarına göre değişkenlik gösterir. Büyülerin amaçları hangi yönde ise büyü yapılan kişinin üzerindeki etki de yine buna göre olur. İyi niyet ile yapılan büyülerin birçoğu aşk ve bağlama büyüleri ve buna eşlik eden ise muhabbet büyüleridir. Bu büyülerde amaç zarar vermek değildir, istenilen kişinin sevgisi kazanmaktır, böyle bir büyü yapıldığını ‘da kişi büyünün etkisi ile büyüyü yaptıran kişiye bağlanacak ve yine o kişiye karşı sevgi duymaya başlayacak. Bu iyi niyetler ile yapılan büyüde kimse zarar görmez ve amaç iyiliğe hizmet etmektir.

Kişiye kötü bir büyü yapıldığında yani kara büyü dediğimiz büyü türünde bir şey yapıldığında kişiye zarar vermek ve hayatını alt üst etmek temel hedef olur. Kara büyüler yapıldığı zaman kişi en etkili şekilde etkilenecek ve zarar görecek. Sabun büyüsü domuz yağı büyüsü ve ölü toprağı büyüsü en güzel örnek olacaktır. Kara büyüler ak büyülere göre çok daha etkili olmaktadır, bunun nedeni ise, kara büyülere yardım eden ve destek veren şeytani varlıklardır ve bunlar kötülüğe hizmet ederler. Bu yüzden kara büyüler her zaman daha etkili büyülerdir. Böyle bir büyüye maruz kalan kişiler kabus görmeye başlarlar, ilk önce kişi psikolojik yönden etkilenmeye başlar ve bunun sonunda kişi insanlardan uzak kalarak yalnızlığa mahkum eder kendini. Kişinin kısmeti kapanır, insanlara itici görünür ve kişinin hem özel hayatı hem de iş hayatı alt üst olur. Bu gibi bir duruma maruz kalan kişi hiç vakit kaybetmeden uzman birinden yardım alarak kendisine yapılan büyüden kurtulması gerekir.

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsın?

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsın? ya da Kişinin üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarız sorusuna birden fazla cevap verilebilir. En önemlisi büyünün nasıl, nerede, kime, ne ile yaptırıldığının öğrenilmesidir. Büyülerin çok çeşitli ve farklı amaçlar ile yapıldığı herkes tarafından bilinen bir durumdur. Büyüler iyi amaçlar ile yapılabildiği kadar kötü amaçlar ile de yapılabilmektedir. Büyü büyü yaptırmak isteyen kişinin istediğine göre değişiklik ve farklılık gösterir.

Bir önceki yazımız olan Büyünün Ne Amaçla Yapıldığı Önemlimidir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.