Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Önceki yazılarımızda vefk nedir konusundan bahsetmiştik, kendi makalemizden alıntı yaparak kısaca bahsedelim.

Vefkin sözlük anlamı uyum ve aynı zamanda dengedir. Vefkler sağdan sola yukarıdan aşağıya ve bir köşeden bir köşeye ve evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğundan dolayı bu isim verilmiştir. kısaca vefk uyum ve denge anlamına gelir. Dinimiz yönünden bakıldığında ise tesirli ve etkili dua anlamına gelir. Kişinin ruhsal alemde bir problemi var ise bu problemin düzeltilmesi ve ya da giderilmesi için ruhsal alemde sema katlarına açılan bir tünel olarak ta ifade edilebilir.

Vefkler, tamamen ruhani okumalar yolu ile kişiye özel hazırlanan tılsımlardır. Vefklerin yapılış tarzına ve amacına göre bir çok çeşitleri bulunur. Tamamen dini uygulamalardır ve okumaları tam yapıldığı takdirde başarıya ulaşmaları neredeyse kesindir.

Vefk İlmi Nedir?

Vefk ilmi, başlı başına bir derya denizdir. Sayfalarca anlatsak bitiremeyiz. Bu ilim asla yalanı ve insanlara kötülüğü barındırmaz, kabul etmez. Yanlış bir yolda yapılmaya çalışılanlar kabul görmeyecektir. Tüm vefkler belli başlı duaların ruhani görevlileri ve yardımcıları tarafından korunur ve gözetilir. Bu ilmin olmazsa olmazı okumaların tam sayısında ve vaktinde yapılmasıdır.

vefk ilmi
vefk ilmi nedir

Bakım olmaksızın vefk yapılmaz, hazırlanmaz. Şu şekilde ifade edebiliriz. Bakım sonucunda ortaya çıkan bilgiler ışığında kabul görülürse, işlem hazırlanır ve inşallah başarıya ulaşacaktır.

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk kişi ve kişilerin anne ismi, doğum tarihi, saati temelde baz alınarak yapılan bir işlemdir. Kişinin isteğine ve ihtiyacına bağlı olarak üçlü, dörtlü, beşli, altılı, yedili, sekizli, dokuzlu, onlu, onbirli vefkler en çok tercih edilenlerdir. Vefkler sınırsızdır. Onbirli vefkten sonrası alimin ilmine göre şekillenir ve kuvvetlendirilir. Onbirli vefkten sonrası çok güçlü bir altyapı ile hazırlanmalıdır. İlmine güvenen her benim diyen uzman bile onbirli vefkten sonrası için dikkatli olmak zorundadır. Vefkler son derece güvenli ve güçlü uygulamalardır.

Vefkin Çeşitleri

Kısaca vefk çeşitlerini açıklayacak olursak; yapılış amacına göre vefkler sonsuz ve sınırsız çeşitlere sahiptirler. Amaçları son derece halis ve iyi niyetli olduğu için çoğunlukla; aşk, sevgi ve birliktelik, birleştirme, kısmet açma, evlilik, bağlama ve muhabbet için yapılır.

Tüm sorularınız için uzman medyum Zeynel Eroğlu yanınızda.


Vefk Nasıl Yapılır Çeşitleri Vefk İlmi Nedir? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir