Evde İş Yerinde Muska Bulmak

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

evde is yerinde muska bulmak

Evde İş Yerinde Muska Bulmak Ne anlama gelir?

Evimizin, İşyerimizin herhangi bir köşesinde muska bulursak ne yapmamız lazım, bunları nasıl yok etmeliyiz?

Evde İş Yerinde Muska Bulmak, Bu gibi bir durumda sık karşılaştığımız olaylardan biri maalesef. Gelinini yada damadını sevmeyen kaynanalar, öz evlatlarını ayırmaktan çekinmeyen anneler, kardeşlerinin mutluluğuna göz dikenler yada en yakın arkadaşlar ve dostlar. Bu çerçeveyi biraz daha genişletirsek en yakın akrabalar, dost bildiğinizi sandığınız, bazen derdinizi, sıkıntınızı paylaştığınız iyi gün dostları…

İnsanlar evlerinde, özellikle yatak odalarında, kapılarında, duvarlarında, eşyalarının ve hatta giysilerinin üzerinde domuz yağı; Mutfak tezgahlarında, dolaplarında, buzdolabının üzerinde, kapıların kenarlarında; çantalarınızda, ceplerinizde, çiçeklerinizde, saksılarınızda ve aklınıza bile gelemeyecek yerlerde muska ve buna benzer yazılı kağıtlar buluyor.

Eğer evinizde bu gibi bir durumla karşılaşırsanız; kesinlikle bu kağıtları çöpe atma, yırtma ve özellikle yakma işlemine girmeyin!!!

Yapılan muska yada büyünün ne olduğunun önce teşhis edilmesi sonrasında bu etkinin ortadan kaldırılması yoluna gidilmelidir.

Evde İşyerinde Muska Bulmak Hakkında Gerçek Bilgiler

Bu tür bir durumla karşılaştığınız zaman, öncelikle hayatınıza ve yaşamınızın gidişatına bakmanızda yarar var. Son bir sene içinde yada son 3 ay içinde yaşamınızda bir terslik oldu mu, sizi üzecek neler yaşadınız, haklı olduğunuz halde haksızlığa uğradınız mı; genel anlamda aile, aşk, ilişki, evlilik, çocuk ve sosyal – iş yaşamınızda yaşadığınız olayları değerlendirin. Sakin düşünün ve durumunuzu kimseye, özellikle güvenmediğiniz ve şüphelendiğiniz kimselere anlatmayın.

Böyle bir durumda atılacak en doğru adım İlmine güvendiğiniz bir kişiden bu durumla ilgili muhakkak destek istemeniz olacaktır. Bilinçsizce yapılan işler daha kötü sonuçlar doğurur. Her zaman söylediğimiz gibi, Önce teşhis, sonrasında tedavi. Bu tür bir durumla karşılaştınız ve muskayı-yazılı kağıdı yaktınız yada çöpe attınız diyelim, size yapılan etkinin ne olduğunu öncelikle ortadan kaldırmış olacaksınız ve dolayısı ile en büyük kanıt ortadan kalktığı için teşhisi daha zor olacak.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Zeynel Eroğlu Mobil Uygulamaları Yayında!

Yapılan büyü yada muska eğer size ve yaşamınıza olumsuzluk kattıysa mutlaka hedefine varmış demektir. Dolayısı ile yazılı olan kağıt yada muskada belirli bir takım enerilerin olduğuda bir gerçektir. O kağıtları yırtmak, yakmak ise bu enerjilerin size olduğundan daha fazla zarar vermesi anlamına gelecektir.

Bu konu ile ilgili özel olarak görüşmek için istediğiniz zaman bizi arayabilir, mail atabilir yada karşılıklı görüşmek isterseniz ofisimize gelebilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız muhakkak dikkatli olmanızda yarar olduğunun önemini tekrar tekrar vurguluyoruz….