Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Evde iş yerinde muska bulmak sık yaşanılan ve böyle bir durumla karşılaşan danışanlarımızın en çok merak ettikleri konuların başında geliyor. Bu gibi durumlarda çoğu kişinin paniklemesi ve korkması çok doğal, anca dikkatli ve soğukkanlı olmak gerektiğinin önemini bir kez daha belirtmek isterim.

Evde ve iş yerinde ya da herhangi bir yaşam alanında muska benzeri yazılı ve sarılı kağıt bulunduğunda bir çok insan ne yapacağını bilemez, bu durumun içinden nasıl çıkacağını kestiremez. Kimilerinin başına gelmiş bir olaydır bu, ve gerçekten direkten dönmüş hayatlara şahit olmuşuzdur. Bazıları için çok anormal bir durumken, kimileri için ise sıradan bir durum olarak kabul edilir.

Değerli ziyaretçilerim; öncelikle şunu kabul etmemiz gerekiyor, hangi eğitim seviyesinde olursak olalım, ya da nasıl bir yaşam tarzımızın olduğu, nasıl bir ortamda var olduğumuz gibi etkenler, büyü gibi bazı kavramların size bulaşmayacağı veya ulaşmayacağı anlamına gelmez.

Medyum Zeynel Eroğlu

Maalesef ülkemiz coğrafyasının kadersel etkilerinden biri de büyü… Büyü ve benzeri etkilerin, toplumun neredeyse her kesiminde kendine yer bulduğunu ve hiç olmaz, asla dediğiniz bazı şahsiyetlerin bile bazı büyü yöntemlerine başvurduğunu özellikle ve altını çizerek belirtmek isteriz. Buradan kasıtla diyebiliriz ki büyü, herhangi bir sınıf gözetmediği gibi, herhangi bir ahlaki değer ile ölçülemez. Büyü vardır, gerçektir ve yapıldığı zamanda şartlar uygunsa tutacaktır.

evde iş yerinde muska bulunca ne yapmalıyız
Evde iş yerinde muska bulunca ne yapmalıyız?

Peki evde ya da işyerinde muska bulursak?

Evde veya iş yerinde muska, vefk, arapça yazılı kağıt, katlanmış ve yapıştırılmış, özellikle üçgen biçiminde toplu kağıt, bilmediğiniz şekillerden ya da harflerden oluşan kopya benzeri resimler bulunduğu zaman; öncelikle korkmamalı, dikkatli bir şekilde bulunan eşya ya da malzemeyi bir naylon poşet içine koyarak dış kapıya yakın bir yere saklamalısınız.

Saklamalısınız çünkü bunu hane halkından çocuklarınız varsa eğer, görmelerini engellemiş olursunuz. Eşinizle, güvendiğiniz bir dostunuzla, anne-babanız ya da ilmine güvendiğiniz ilim sahibi bir kişiyle bu konuyu görüşmeli, havas hakkında ilmi tecrübesi ve deneyimi olan bir uzmandan ivedilikle yardım almalısınız.

Burada önemli olan iki nokta var değerli ziyaretçilerim; birincisi tedbirli, sağduyulu ve soğukkanlı olmalısınız. Korku her türlü kötü enerjiyi besler. Eğer korkar ve bulduğunuz malzemeyi yakar veya atarsanız, yapılan büyünün ne olduğunu bilmeden ve bozulmasını sağlamadan kaybetmiş olursunuz. Buradaki amaç, büyünün ne olduğunun bulunmasıdır; sonrasında neden ve hangi sebeple yapıldığı belirlenerek büyü bozma işlemine gidilir. Bulduğunuz malzemeyi ya da muska benzeri eşyayı atmamanızın önemi budur.

Kısacası sizin elinizde olan silahı ortadan kaldırmak daha kolay olacaktır. Bir diğer önemli olan nokta ise, ilmine ve uzmanlığına, tecrübesine ve deneyimine güvendiğiniz kişilerden yardım alınız.


Evde İş Yerinde Muska Bulmak ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.