Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

papaz buyusunun etkileri nelerdir

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir? Nasıl Belli Olur?

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir, Papaz Büyüsünün etkisine girmiş olan kişide çok ani değişmeler başlar.
Papaz Büyüsü ‘nün bir çok yapılış amacı vardır. Ancak halk arasında en çok bilineni Adet Kanı Büyüsü ‘dür. Bu ifrazata süryanice ve ibranice bir şeyler okunur ve biraz gül suyu ile karıştırılır. Sonrasında Papaz Büyüsü yapılacak olan erkeğe yedirilir yada içirilir. Böylece Papaz Büyüsü ile Papaz Büyüsü ‘nü yaptıran kadına kul köle olur.

Bu büyüde ağırlıklı olarak erkek için kadının âdet kanı (Aybaşı kanı, Hayız kanı), kadın için erkeğin menisi kullanılır ki son derece etkilidir.

İlaveten; Papaz Büyüsü “ Kırmızı (Voodoo) Büyü” grubundan olduğu için, bu büyülerin yapılışında genellikle kişinin vücudundan bir parça (saç, idrar, kan, tükürük, tırnak, adet kanı, meni…) kullanılır ve bu parça etkilemek istenen kişinin vücudunda yer alması (yedirilmesi) esasına dayanır.

Ancak; bu konuda yapılacak özel çalışmalar (ritüeller) yapılmadan büyülenecek kişiye idrar, tükürük ya da adet kanı yedirmenin hiç bir etkisi olmayacaktır. Bundan şiddetle kaçınılmalıdır.

Örneğin erkeğe yapılmış Papaz Büyüsü etkisi altında kalan kişi, Papaz Büyüsü yaptıran kadının herhangi bir parçasını vücuduna aldığı için o kişiden ayrı kalamaz. Papaz Büyüleri sadece yedirme içirme şeklinde değil farklı usullerlede yapılabilir.

Papaz Büyüleri sadece erkeği yada kadını bağlamak için yapılmaz. Başka sebeplerle de yapılır. Papaz Büyüsü ‘nü bilinenin aksine Papazlar yapmaz. Yani elbetteki Papazlarında yaptığı büyüler vardır.

Genellikle bu uygulamalar din dışı ameliyeler olduğu için ve ritüellerde süryanice yada ibranice okumalarda bulunulduğu için adına Papaz Büyüsü denilmiştir.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir? Hakkında Gerçek Bilgiler

Papaz Büyüsü yapılan erkek yaşadığı evi, ailesini, işini ve hatta şehrini bile bırakıp bağlandığı kadının yanına gider. Ve bir daha ayrılmamak üzere yanında kalmak ister. O kişide bir ömür huzur ve mutluluk bulur ve ömür boyu normal hayatını sürmeye devam eder.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Yakut

Papaz Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Yani bir zamanlar herşey yolundayken bütün uğraşlara rağmen eşiniz başka bir kadınla birlikteyse ve evine dönmüyorsa, işleriniz rast gitmiyorsa, evlenmek için açılan kapılar bir anda kapanıyorsa, anlamsız ve aniden ayrılıklar yaşanmışsa, bir türlü istediğiniz yere gelemiyorsanız kısaca olmuyorsa bu papaz büyüsüdür.

Çünkü papaz büyüsü bazen kusma şeklinde kendini gösterse de genelde hiç bir anormal davranış veya rahatsızlık belirtisi göstermez. Papaz büyüsünün etkisinde olan kişi bunu böyle kabul eder ve onun için her şey normaldir.
Geçmişte sadece kadın erkek ilişkilerinde kullanılan papaz büyüsü günümüzde her türlü amaç için kullanılır hale geldi. Papaz büyüsü ‘nün asıl en büyük görülen etkisi istenen bir işin asla olmamasıdır. Papaz büyüsü ‘nün bedende görülen hiçbir yan etkisi yoktur.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün bozulabilmesi için öncelikle ne tür bir Papaz Büyüsü yapıldığının tesbiti gereklidir. Örneğin; Adet Kanı Büyüsü yapılmışsa muhtemelen kadının ilk damlaları kullanılmıştır. Bunun tespiti ile birlikte son damlalarının kullanılması gerekli olur. Gerçi bu bir ritüel gerektirir. Papaz Büyüsü yapanlar, Papaz Büyüsü ‘nün nasıl bozulacağını da bilirler. Yalnız bu ilmi bu işi iyi bilenler bu büyüyü bozmayı başarabilirler. Papaz Büyüsü yapanlar, bu büyünün nasıl etkisiz hale geleceğini bilirler. Büyünün bozulması direkt büyü yapılan kişinin bünyesi ile alakalıdır. Papaz büyüsü ‘nü bozma yapılma şekli ve bozulma şekli ile uzmanlık ister.

Papaz büyüsünü bozma hakkında ve bu büyü hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.