Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Papaz Büyüsü, en etkili büyü çeşitlerinin en başında geldiği gibi, DNA parçaları kullanılarak yapılır ve bazı ritüellerin gerçekleştirilmesi ile uygulama yoluna gidilen bir büyüdür. Papaz büyüsünde temel esas, yapan, isteyen ve yapılan, hedeflenen kimseye ait bazı DNA içeren parçalar içermesidir. Peki papaz büyüsünün etkileri nelerdir?

Papaz büyüsü terimi aslında papaz büyüleri olarak anılsa çok doğru bir terim olacaktır; çünkü papaz büyüsü kendi içinde bazı türlere ayrılır ve yapılış amaçları bakımından da farklılıklar gösterir. Dolayısıyla papaz büyüsü derken sadece bir tane büyüden ya da bir tek büyü türünden bahsetmek yanlış olacaktır; bunun doğrusu “Papaz Büyüleri” dir.

papaz büyüsünün etkileri

Papaz büyüsünün etkileri nelerdir? En büyük etkisi kişinin tepkisiz olmasıdır; kişinin davranışlarının ve karakterinin tam tersi bir tutum izleyerek, aslında hiç yapmayacağı şeyleri yapması, ortaya koymayacağı davranışlar sergilemesidir. Bunun yanında; en büyük etkilerden biri gece sıçramalar ile kendini gösterir. Sebepsiz gülmeler, gereksiz ağlamalar, sevdikleri arasında yaşanan tartışmalar, daha ileri boyutlarda yaşanılan durumlar, eşyaları kırmalar, kendine zarar vermeler ve karşı tarafa kaba kuvvet uygulamalara kadar varabilir…

Diğer Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü’nün etkileri arasında ev içinde yaşanan huzursuzluk, evin bereketinin kaçması, kırgınlık, dargınlık ve küslükler; işten ayrılmalar, iş yerinin kapanması, işten çıkarılma, çalıştığı halde emeğinin karşılığının alınamaması, bazı kazalar ve belalar sayılabilir.

Papaz büyüsü kişiyi etkilediyse ve etki çemberi genişlemeye başladığı zaman rüyalar ile kendini gösterebilir, belli edebilir. Rüyada karabasan denilen durumların yaşanması, uyurken uyanamama, üzerine kuvvetlice bir etkinin bastırması ile nefes alamama ve hareket edememe durumları; rüyada kedi, köpek, akrep, yılan ve ne olduğu belirsiz yaratıkların saldırısına uğramak gibi durumlar papaz büyüsünün etkileri arasında bulunur.

Ayrıca, uykusuzluk, uyuyamama, gece sıçramalar, fiziksel olarak herhangi bir rahatsızlığı bulunmadığı halde vücutta sonradan oluşan ağrı, acı ve darp gibi morluklar, göz ağrıları ve göğüs sıkışmaları, sürekli esneme ve ensede oluşan ağrılar, ani bayılmalar ve sara benzeri rahatsızlığın ortaya çıkması ve kişilerin cinsel anlamda birbirlerinden uzaklaşması, birbirlerine karşı soğuk tutumları, hatta yatakları ayırmaları da papaz büyüsünün etkileri içinde yer alır.


Papaz büyüsü etkileri ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.