Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bağlama Büyüsü ve Duası, Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra okunan ve kişiye özel bilgiler ile hazırlanan bir zikir şeklinde okumalar bütünüdür. Herhangi bir dua ya da sure ile Bağlama Büyüsü ve Duası okunamaz. Çünkü dualara anlam yüklenmelidir, anlamı ve amacı olmaksızın bir iş, sebep ya da istek için duaları aracı etmek yanlış bir yol olacaktır. Çünkü dualar yalnızca Allah için okunur ve yüce yaratıcıdan büyü ve benzeri bir konu için dua ya da surelerin herhangi birini aracı edinerek istemek çok doğru bir yol olmaz.

Bağlama Büyüsü ve Dua’sı özel bilgiler ile hazırlanır demiştik; nedir bu özel bilgiler: Öncelikle ve en önemlisi Anne adı, Doğrum tarihi ve saati… Bu bilgiler olmaksızın sadece Bağlama Büyüsü ve Duası değil, hiçbir işlem yapılamaz, yapılsa da herhangi bir etkisi olmaz. Anne adı, Doğrum tarihi ve saati olan bu üçlü kombinasyon, havas ilminde işlem ya da uygulama yapılması için olmazsa olmaz sayılan bir il adım niteliğindedir. Çünkü bakım yapılırken Anne adı, Doğrum tarihi ve saati istenir ve sonrasında işlemlere başlanırken yine bu bilgilere ihtiyaç duyulur, Bağlama Büyüsü ve Duası için ebcedsel değerler oluşturulurken karşımıza Anne adı, Doğrum tarihi ve saati çıkar. Tüm bunların nedeni, kişiye özel hazırlanan uygulamalar olmasından kaynaklanır.

Bağlama Büyüleri  ve Duası ile ilgili bir çok kaynaklarda bilgiler bulunabilir, bu bilgilerin bazıları uygulama ve işlem niteliğindedir. Belirli sayılarda okunması gereken esmalar ya da dualar internette bir çok yerde karşımıza çıkıyor; ancak şu konuya dikkatinizi çekmek isterim. Bu gibi işlemler ya da okumalar bilerek eksik ya da kasıtlı yanlış verilmektedir. Çünkü kimse ilmini ortaya çıkarmak istemez. ilim ancak, bilgi, deneyim ve tecrübe ile harmanlanır; gerçek bir metafizik uzmanı ya da medyum, hoca vasıflı kimselere asla bu gibi bilgileri ulu orta açık yerlerde paylaşmaz. Bu bilgiler kişiye özeldir ve kişi ya da kişilerin kadersel bağlantıları ile hazırlanır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.