Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Papaz Büyüsü ve Papaz ilişkisi de yine en çok merak edilen konulardan biri. Papaz Büyüsünü sadece papazlar yapmaz değerli ziyaretçilerim. Papaz Büyüsü ve Papaz ismi özdeşleşmiştir. Bunun nedeni, islami olmayan bazı yollar izlenmesi ve yine islami olmayan bazı okumalar ile uygulanmasıdır diyebiliriz.

Papaz büyüsünün oldukça etkili olduğu, kolay kolay çözülemeyeceği ve hemen hemen kimse tarafından fark edilemeyeceği düşünülmektedir. Bu şekilde düşünülen nadir büyülerden olduğu bilinir. Bu yanlış bir düşüncedir diyemeyiz hatta kısmen de doğru olduğu görülmektedir. Bakım yapıldığında papaz büyüleri bakımda görülememektedir. Bakımda çıkmaz ve bozulması da oldukça zordur. Elbette bazı kendini medyum ilan eden ve insanlara bakım yapıp işin içinden çıkamadıklarında hemen bu Papaz Büyüsü diyebilmektedirler. Ve çözülmesinin de mümkün olmadığını söyleyebilirler. Bu tür kişilerle karşılaşmamak için iyi bir araştırma yaparak bir medyuma gitmelisiniz. Üzerinizde böyle bir büyü etkisi olduğundan şüpheniz varsa uzman bir medyum bularak ona danışmaz iyi olur. Papaz Büyüsünü sadece papazlar yapar ve papazlar bozar diye düşünmek yanlıştır. Papaz Büyüsünü işinde iyi olan bir medyumda bozabilir.

Papaz büyülerini en sık papazlar kullanır adından da anlaşılacağı gibi. Ve Papaz Büyülerinin en kara büyüler arasında yer aldığını bilmeyen yoktur sanırım. Dinimizce uygun yöntemler ile yapılmadığından dolayı papaz büyülerini her hoca ve medyum yapmak istememektedir. Aslında büyülerin iyisi kötüsü yoktur, büyüler dinimizce yasaklanmış olmasının yanı sıra büyük bir günah olduğu bilinmektedir. Bu yüzden özellikle papaz büyülerini kullanmayı çoğu insan istemez. Ancak yaptırmak isteyenlerin sayısı da azımsanmayacak durumdadır.

Papaz Büyülerinden En tehlikeli Ve En Kötü Büyü Hangileridir?

Papaz büyülerinden olan sabun büyüsü, ölü toprağı büyüsü en kötü ve en tehlikeli büyüler arasında yer alırlar ve bu kara büyüler yapılması kesinlikle tavsiye edilmeyen büyülerdir. Sabun büyüsü ve ölü toprağı büyüsü yapılan kişiyi mezara götürecek derecede etki gösterebilir. Bu büyüler çok etkili ve kötü büyüler olduğu için yaparken çok dikkat edilmelidir. Adet kanı ile yapılan büyü de papaz büyüleri arasında ilk sırada yer alan en etkili ve en tehlikeli büyüdür. Bu büyüler büyü yapılan kişiyi tam olarak etkisi altına alır. Bu büyünün yapıldığı kişiler öncelikle ruhsal çöküntüler yaşar ve sonrasında hayattan zevk alamayan bir bireye dönüşürler. İnsanlardan uzaklaşarak yalnız kalmayı tercih ettikleri görülmektedir. Ruhsal çöküntü yaşayan bu kişilerde bir süre sonra hastalıklar görülmeye başlar. Sağlıkları bozulur ve bunun sebebi ise, büyü yapılan şahısların iştahlarının kapamasıdır ve genellikle yemek yemeyi istemezler.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir