Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bakım Yapılmadan Büyü Yapıldığı Anlaşılır mı? Bu sorunun cevabı; ciddi anlamda belirti göstermediği sürece bakım denilen analiz yapılmadan büyü yapıldığını anlamak imkansızdır. Hatta bazı büyüler kendilerini belli etmediği gibi, bazı büyüler yapılırken de, özellikle büyü yapılan kimsenin anlamaması amaçlanır. Burada öne çıkan istek, büyünün karşı taraf tarafından anlaşılmaması ve bu sayede büyünün isteneni daha rahat bir şekilde vermesidir.

Bakım denilen analiz, büyü ve benzeri etkilerin oluşup oluşmadığını, kişide bu tür etkilerin var olup olmadığını en net ve güvenilir bir şekilde anlama metodudur. Bakım, bir anlamda kişinin üzerinde bulunan etkileri en net gösteren aynadır.

Bakım Yapılmadan Büyü Yapıldığı Anlaşılır mı?

Bakım yapılmadan büyünün varlığı nasıl anlaşılacak peki?

Bakım yapılmaksızın büyü veya başka bir etkisin varlığı kesin bir şekilde ispatlanamaz. Bakım, burada çok önemli bir yer tutar. Yani, olayların nasıl oluştuğu, nasıl şekillendiği ve nasıl sonuçlandığını ancak bakım aracılığı ile öğrenebiliriz.

Peki Bakım nedir?

Bakım denilen olay bir görü tekniğidir. Her bakımcının, medyum ya da hoca vasfı taşıyan kimselerin kendilerine özgü bakım yöntemleri olur. En bilineni suya bakım denilen yöntemdir. Su bakımı olarak bilinir. Bu yöntemde, ana element sudur ve su aracılığı ile bağlantı kurulur ve alınması gereken bilgilere ulaşılır. Şunu belirtmekte fayda var; su temel araçtır, ancak bakımı açmak için okunan bazı dua veya ritüeller vardır, bunlarda yine bakımı açan kişinin kendi özel bilgileridir.
https://www.medyumca.com/islem-bakim-yaptirin/

Bakım ve büyülerin ilişkisine gelirsek; bakım ve büyü ilişkisi çok uzak değildir birbirinden. Çünkü; bakım olmaksızın büyü de yapılamaz. Bakım neticesinde ortaya çıkarılan bilgiler ile kişiye hangi işlemin, nasıl yapılacağı ve nasıl etkileyeceği de ortaya çıkacaktır. Bakım havas ilminin çok önemli bir temel taşıdır. Havas ilminde bakımın yeri ve rolü çok büyüktür. Havas ile ilgili hemen hemen tüm çalışmalarda bakım usullerinden yararlanılır; havas ile ilgili çalışmalara başlamadan önce bakım yapılır, sonrasında işleme başlanır.


Bakım Yapılmadan Büyü Yapıldığı Anlaşılır mı? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.