Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Enerjisi, büyü yapılırken yardım istenen ya da büyünün amacına ulaşması için kullanılan varlıkların açığa çıkması demektir. bu varlıklar olmadan büyü yapılamaz, yapılmak istense bile havada kalır, tutmaz. Bu nedenle Büyüler, bir enerji göndermesidir denilebilir. Cinler ile birlikte çalışılarak yapılır büyüler yapılır ve büyünün yapıldığı kişilere enerji gönderilir. Büyü enerjisi kişiyi etkisi altına alır ve bununla birlikte büyü hangi amaç ile yapıldı ise, kişiyi o yönde etkileyecektir.

Büyüler yapıldıkları kişiler üzerinde bir etki alanı oluşturur ve bu oluşan etki elbette negatif yönde olur. Bu negatif etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli edeceklerdir. Büyüler insanların iyi niyetleriyle ve ya kötü niyetleriyle yapılırlar, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir şekilde yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer alır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah sayılmakla birlikte affı olmayan bir günahlar arasında yer alır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler bile büyü yapmaktan ve yaptırmaktan vazgeçememişler. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri ortaya çıkarmıştır ve günümüze dek gelmeyi başarmıştır.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna gelecek olursak eğer bu soruya verilecek birçok cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmaz ve aynı zamanda yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğuna inanır. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde meydana gelen bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok fazla etkili olur ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenecektir. Kişi önce psikolojik açıdan etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan kişiler de ani bayılmalar görülmektedir ve bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Kısaca kişi bunların hepsini kendisine gönderilen negatif enerji yüzünden yani büyü yüzünden yaşarlar. Kişinin uzman birinden yardım alması gerekir bu gibi durumlarda.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir