Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Kara Büyü Bilmeden Medyum Olunur mu? Kara Büyü bilmeden medyum olunmaz. Öncelikle bunu belirtelim. Hayret nidalarınızı duyar gibi oluyorum. Ancak en net ve kesin ifade maalesef budur. Bir kimseyi Medyum veya Metafizik Uzmanı yapan nedir biliyor musunuz? Kara Büyü Bilmeden Medyum Olunur mu? Havasın tüm derinliklerine hakim olmak…

Kişinin medyumluk vasfını nasıl kullandığı, etrafında bulunan insanlar ve yüce yaratıcı ile arasında ki konudur. Ancak kara büyünün bir medyum tarafından bilinmesi, kara büyü konusunda çalışmalar yapması anlamına gelmez.

Çünkü, bir medyum, Kara Büyü etkilerini bozmak için Kara Büyüyü bilmek zorundadır. İşte bizi ilgilendiren kısım burasıdır. Kişi veya kişilere tesir eden Kara Büyünün etkilerinin giderilmesi için, bazen aynı büyünün farklı şekillerde tekrarlanması esastır.

Elbette nasıl silinmesi gerektiği yapılan bakım neticesinde ortaya çıkarılır ancak, Kara Büyü sınıfında uygulanan bir etkinin temizlenmesi için, uzman olan medyum veya metafizik uzmanının kara büyü konusunda bilgili ve tecrübeli olması şarttır. Bu nedenle elbette bir medyumun veya metafizik uzmanının kara büyü bilgilerine vakıf olması çok önemlidir.

Kara Büyü denilen işlemler, birden fazla çeşitlere ve türlere ayrılmıştır. Ancak hepsinin ortak amacı kötülük ve olumsuzluktur. Ölüm, ayırma, soğutma, yakma, yıkma, perişan etme, hastalık verme, iflas ettirme, yoldan çıkarma gibi insan hayatını ve kaderini etkileyen tüm büyüler Kara Büyü sınıfına girer.

En bilinen kara büyü çeşidi papaz büyüleridir. Bu büyülerin bu kadar etkili olmasının nedeni ise, yapılışlarında kişilere ait parçalar kullanılmasıdır. Bu parçalar DNA içerdiği için, yani et, kan, tırnak, saç, tüy, kıl, ter, vücut ifrazatı gibi malzemeler içerdiği için maalesef ciddi anlamda etkili olurlar ve günden güne etkilerinin şiddeti artar. Kara büyü amacı neyse ona ulaşmadan durmayacaktır.

Kara büyünün bozulması için, deneyimli ve tecrübeli bir medyumun uzmanlığına başvurulması burada önemli bir etkendir. Uzman bir medyum veya metafizik uzmanı olmaksızın Kara Büyü çözülmesi imkansız işlemlerdendir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapılırken Cin Musallatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.