Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

buyu yapildigi zaman cinler musallat olur mu

Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur Mu? Olmaz Mı?

Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu?

Büyü daima cinler alemi ile irtibat halinde olan kişilerce yapılır.

Büyü yapıldığı zaman, büyüyü yapan kişi yapılan büyünün türüne göre cinleri büyü yapılan insana musallat eder.

Kuran-ı Kerim’de bildirildiği gibi cinler dumansız ateşten yaratılmıştır. Diğer bir deyişle bir enerji birikimidir. Yani şöyle tanımlayabiliriz: Cinler hacmi ve kütlesi olmayan, bu alemde bir başka boyutta bulunan (yaşayan) varlıklardır.

Nasıl insanlar arasında müslümanı, müslüman olmayanı, iyisi, kötüsü olduğu gibi cinlerin de müslümanı, müslüman olmayanı, iyileri ve kötüleri vardır. İyileri korkutmamak için insanlara pek fazla gözükmezler.Kötüleri de bir büyü sonucu yada onlara zarar verecek bir harekette korkutmak için size gözükebilirler. Bir yerlerden ses gelmesi, gece yatarken kapı çalması, ışıkların yanıp sönmesi, çeşmeden su akma sesinin gelmesi gibi buna benzer tepkiler gösterebilirler.

Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur Mu? Hakkında Gerçek Bilgiler

İnsanlara zarar vermeleri bir büyü sonucunda olur demiştik. O zaman bu durumda gösterecekleri etki yapılan büyünün durumuna bağlıdır.Müslüman bir cin, insana zarar vermez. Hayır işlerinde kullanılırlar, görev alırlar, zararsızlardır. Kendilerine zarar verildiğinde, rüyalarda neden zarar verildiğine dair hatırlatmalar yaparlar vede sizi korkutmadan olayı anlatmaya çalışırlar. Eğer anlamadığınız taktirde, en son yol olarak korkutarak anlatmaya başlarlar. Nedeni ise, burada sizlerin ihmalciliğinizden kaynaklanmaktadır. Zamanında yapılan uyarıları dikkate almayıp yaparız gibi niyetlerde bulunmanızdan dolayıdır.

Şimdi diyeceksiniz ki madem bir başka boyut söz konusu cinler insanlara nasıl zarar verebiliyorlar? Evet haklısınız. Ancak bazı durumlarda bu boyutların kapısı açılıyor.

Aşırı korkuyla
Aşırı sevinçle
Cin ve Ruh daveti yapmakla
Mistizmi yanlış kullanmakla
Başkalarının size büyü yapmalarıyla
Bu ve bunun gibi durumlarda cinler yaşantımızı alt üst edebiliyorlar. Cinlerin verdiği zararlardan kurtulmak ve korunmak elbette mümkündür. Ancak yinede bilinçsiz yapılan korunma yarar yerine zarar verebilir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Safir

Halk dilinde sara denilen hastalık, uyur gezerlik, zamanlı zamansız bayılmalar, Uykuda kabus görmek, sıçramak ve konuşmak, Yel de denilen vücutta gezen ağrılar, Sebepsiz asabiyet, hırçınlık, Ve daha birçok rahatsızlıklar, Tıbbın çaresiz kaldığı bütün hastalıklar cinlerin eseridir.

Kendinizde bu gibi bir durumdan şüpheleniyorsanız, bilgi almak, sorularınızı ve sorunlarınızı danışmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Elbette Alemlerin Yaratıcısı Yüce Allah, cinleri de yaratmıştır. Bu gerçeği hepimiz biliyoruz; ancak cinleri ve diğer herşeyi yaratan Rabbimiz İnsanları cinlerden ve diğer mahlukattan daha üstün kılmış ve Kur’an dahil tüm kutsal kitaplarda bundan haber vermiştir.