Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü denilen olgu ya da kavram, belirli nedenler ile karşı tarafın iradesi ve isteği doğrultusunda uygulanan bir yaptırımdır. Öncelikle bu gerçeğin altını bir çizelim. Büyüye uğramış ve büyünün isteği doğrultusunda hareket eden bir insan, kendi isteği ve iradesi elinden alınmış bir varlıktır. Büyü kişilere istenileni yaptırma amacı taşır. Büyü yapıldığı zaman cinler musallat olur mu?

Büyüye uğrayan ve büyünün etkilediği kişi ya da kişiler, yavaş yavaş büyünün etki alanına girerek; hiç davranışları olmayan baz tutumlar içinde kendilerini bulabilir. Öncelikle bu insanların iyice incelenmesi ve mercek altına alınması gereklidir.İşinde gücünde, çevresinde saygınlığı ile tanınan bir insanın, tamamen aksi bir durum içine girmesi ve davranışlarının negatif anlamda değişmesi, belirli bir etki altında olduğunun bir kanıtı olabilir. Elbette her durumu büyüye bağlamak yanlıştır ancak, evrende çok kısa sürede bir kimsenin davranışlarına ve aldığı kararlara doğal bir şekilde etki eden başka bir güç neredeyse yoktur.

Büyü Yapılırken Cin Musallatı

Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur Mu

Büyü yapıldığı zaman cinler musallat olur mu? Evet! Çünkü, cinler olmaksızın yapılan büyünün tutma olasılığı yoktur. Yapılan büyünün amacı çerçevesinde cinlerin büyü yapılan kimseye musallat olması ve rahatsızlık vermesi hedeflenir. Büyünün amacı burada çok önemlidir. Büyü neyi amaçladıysa, cinler büyünün emri doğrultusunda bu amacın hedefine varması için çalışacaktır. Amaçlanan şeyin oluşması için cinlerin rahatsızlık vermesi ve musallat olması gerekiyorsa, bu yoldan ilerleme sağlanacaktır.

Ciddi boyutta planlanan ve işleme koyulan büyü ve benzeri etkiler, cinlerin belirli bir sınıfından olan mensupları ile yapılan anlaşmalar sayesinde gerçekleştirilir. Büyüyü yapan büyücü ve büyü yapılmasını isteyen kimsenin isteği doğrultusunda bu varlıklardan bir grup ile anlaşılır ve büyüde istenen ve hedeflenen ne ise onun oluşması için belirli olanaklar yaratılır. Kişi büyüye uğradığı andan itibaren bazı etkilere maruz kalmaya başlar.

Nedir bu etkiler; özellikle cin musallatı anlamında ele alırsak;

  • Gece sıçramalar
  • Kötü rüya ya da kabuslar
  • Kabuslarda şekilsiz ve korkunç varlıklar
  • Karanlıktan korkma
  • Uykusuzluk ya da uykuya doyamama
  • Halüsinasyon olarak bilinen görüntüler
  • Sıklıkla karabasan durumlarının yaşanması
  • Uyku ve uyanıklık arasında bedenen rahatsız edilmeler
  • İnsanlar ile ilişkilerin, özellikle ikili ilişkilerin bitmesi ya da kötüye gitmesi…

Bu saydığımız durumlar en göze çarpan ve ilk etapta oluşan belirtilerdir. Böyle bir durumda büyü ve büyü ile gerçekleştirilen musallat olma durumları düşünülebilir.


Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Uzman Medyum Zeynel Eroğlu Yanınızda

Büyü bozma ve bakım konularında bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Rüyalarda Gelecek Görebilir miyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.