Dil Bağlama Büyüsü Kötü Konuşmalardan Korumak Amaçlı Yapılır…

Dil Bağlama Büyüsü yapılan kişinin, eşine, Anne-Baba’sına, gelin, kayınvalide, görümce ya da çevresine karşı gereksiz ve üzücü söyler söylenmesini engellemek için yapılan, konuşması gerektiğinde konuşamaması için yapılan büyü türüdür

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ HAKKINDA BİLGİLER

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ KİME YAPILIR?

Dil Bağlama Büyüsü genelde gelin-kaynana, karı-koca gibi ikili ilişkilerde sürekli sorunlar yaşayan, daha önemlisi bu ilişkilerin kırıcı sözlerle yıpranması nedeniyle sarsıntıya uğradığı durumlarda kırıcı olan tarafın kötü konuşmalarından ve kırıcı sözlerinden vazgeçmesi amacı taşıyarak yapılır.

Dil Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra kişi her türlü söze karşı cevap vermekte zorlanır ve susar. Çok eskilerden beri hala kullanılan hatta çok sık kullanılan bir büyü çeşididir. Özellikle gelin kaynana arasındaki dil tartışmalarını sona erdirmek için yapılır.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Kırıcı konuşmalarından vazgeçmesini istediğiniz kişi ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Kişilere ait gün ve saatlere göre atanan “HADİMİ” hizmetlilerin yardımına başvurulur ve isteği sağlayacak olan Dua hazırlanır.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER?

Kırıcı konuşmalarından vazgeçmesini istediğiniz kişi adına özel olarak hazırlanmış vefk’in oluşturduğu enerji ve belirli gün ve saatlerde okuyacağınız dualar ile öncelikleDil Bağlama Büyüsü yapılan kişi kırıcı konuşmalarının ve sözlerinin farkına vararak kendini suçlamaya başlayacak, sonrasında bu durum ikili ilişkilerinizde bir yumuşama ve hoşgörü ifadesine bürünecektir.

Dil Bağlama Büyüsü kesinlikle haksız yere yapılmaz. Öncelikle yapılan bakım sonrasında elde edilen bilgiler ışığında gerçekten bir kesinlik varsa ve ikili ilişkilerde ayrılıklar ve çıkmazlar yaşanıyorsa, başvurulan ilk yollardan biridir.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım konularin içinde önemli bir yere sahip olan Bağlama vefk’lerinde başarı oranı% 90′ların üstündedir.Zira prensibimiz insanları Huzurla, Sevgiyle, Muhabbetle ve Aşk’la yaşatmaktır…

İlginizi Çeken Yazılar  Erkeklik Bağlama

Dil Bağlama Büyüsü konusu ve Dil Bağlama Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − eight =