Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bakım Nedir, bakım kişiye özel bilgiler kullanılarak -örneğin anne ismi, doğum tarihi, doğum saati vb.- yapılan bir görü, görüş usulüdür. Her uzmanın kendine özel bakım yöntemleri ve usulleri vardır. Ancak bakımda kullanılan yöntem ne olursa olsun, bakımın kişilere ait özel bilgilerle açılması gerektiğinin gerçekliğini değiştiremez. İsimler ve bilgiler olmaksızın bakım yapılamaz.

Bakım Nedir, resimle bakım yapılabilir mi şeklinde sorular alıyoruz. Evet bir dereceye kadar kişilere ait resimler ile bakım yapılabilir ancak çok detaylı olmayacağının altını çizelim. Çünkü, resimler ve isimler birbirine benzer, ancak kişinin anne adı. doğum tarihi ve doğum saatinin bir araya getirdiği denklem değişmez, değiştirilemez. Anne adı, Doğum Tarihi ve Doğum Saatinden oluşan bu üçlü koordinasyon tamamen kadersel bir düzlemdir. Kişilerin kadersel düzelemleri tamamen farklıdır ve bu düzlem gerçekliği ortaya koyar. İşte bakımda bu üçlü koordinasyondan yararlanılarak açıklama yapılır ve gerçeğin aslında nasıl olduğu ortaya çıkarılır. Bu pencereden bakıldığında herhangi bir etkiye veya musallata maruz kalmış bir kimseye öncelikle bakım yapılmasının önemini bir kez daha vurgulamış olalım.

Bakım dediğimiz, kişilerin üzerinde bulunduğu düşünülen bir büyü ve ya musallat gibi şeylerin gerçekten var olup olmadığını ve var ise, bu durumdan nasıl kurtulacağını gösteren bir durumdur. Bakım herkese yapılabilir. Kendisinde bir şeylerin olduğunu düşünen herkes bakım yöntemini kullanarak bilgi alabilir. Bakımı sadece konusunda uzman olan ve gerekli deneyim, bilgi, beceri ve tecrübeye sahip insanlar yapabilir. Sıradan insanların böyle bir şey yapmaları mümkün değildir.

Bakım, kişinin adı soyadı ve annesinin ismi kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Herkes bakım yaptırabilir. Ancak kimse ortada bir şey yokken bakım yaptırmaz. Büyü yapılan kişiler kendilerinde meydana gelen değişiklikleri fark ederse mecburen bir bakım yaptırması gerekecektir. Yine kişiler sürekli korktuklarında ve ya kendisinde bir musallat olduğunu düşündüğünde yine bakım yoluna gidecektir.

Büyü yapılan kişiler kendilerini belli ederler bir şekilde, büyü yapılan kişiler genellikle huzursuz olurlar, gece uyumakta zorlanırlar ve yine musallatı olan kişiler de bu sorunları yaşamasının yanı sıra çok korkarlar, musallat kötü cinler grubundan ise, işi çok zordur, kişinin aklı ile oynarlar ve kişi kendi hayatından nefret eder ve yaşamak istemez duruma gelirler. Yine yapılan büyüler ile gönderilen cinler vardır, bunlar kişilere büyük zararlar verebilirler ve insan ve ya hayvan kılığında insanlara gözükebilirler. Bunları yaşayan kişiler artık eskisi gibi olmaları mümkün değildir. Bakım yaptıran kişilerin bir çoğu bu şikayetler ile bakım yaptırmak ister, çünkü çaresiz kalmışlardır. Bu durumları yaşayan kişiler alanlarında iyi ve başarılı bir medyum ve ya hocadan yardım aldıklarında yaşadıkları bu durumlardan kurtulabilirler. Bu durumları yaşayan insanların kendilerine bakım yaptırmaları onların yararına olacaktır. Bakım yapıldıktan sonra çeşitli yöntemler kullanılarak kişi bulunduğu durumdan çok rahat bir şekilde kurtulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir