Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Tutmaması İçin Neler Yapılır? Büyülerin yapılış amacı ve yapılış çeşitleri yapılan büyünün amacına göre değişkenlik gösterir. Tarihten bu yana İnsanlar elde edemedikleri her şeyi büyü yoluyla elde etmeye çalışırlar. Bu kişilerin istediği şeylere kavuşması için büyü yoluna başvurmaları kişinin ne kadar istekli olduğunu gösterir. Büyüler iki amaçla yapılır her zaman, amaç ya iyidir ya da kötü . tarihten günümüze kadar gelen büyüler insanların istediklerini elde etmede önemli bir faktör olmuştur. Büyüleri sıradan normal insanlar yapamaz, büyüler yapılırken enerjiden oluşan bedensiz varlıkların yardımları ile bu büyüler gerçekleşir. Büyü yapan kişiler cin adı verdiğimiz bedensiz varlıklar ile iletişime geçerler ve bu varlıklar ile dostluk kurarlar. Dost olduktan sonra da büyü işlemleri için her zaman bu varlıklar kullanılır. Büyü yapan kişilere bilgiler bu şekilde gelmektedir.

Büyü Tutmaması İçin Neler yapılır, Büyü yapılması kadar büyünün bozulması da gerekli işlemler ve bununla birlikte uzmanlık gerektirir. Kişi kendisine bir büyü yapıldığını düşünüyor ise mutlaka alanında uzman bir kişiden yardım ve destek alması gerekir. kendisine büyü yapıldığına inanan kişi bir hocadan yardım istediğinde hoca bu kişiye öncelikle bir bakım yapacaktır. Hocanın yaptığı bakım sonrası kişinin üzerinde olan bir şeyler varsa bunun için nelerin yapılması gerektiğini tabi ki söyleyecektir. Genel olarak hoca öncelikle büyüyü bozacaktır ve ardından büyü yapılan kişiyi koruma altına alacak ve sonraki yapılacak büyülere karşı da korunmuş olacaktır.

Kuran Okumak Yeterlimidir?

Kişiye büyü yapıldığında büyünün tutmaması için kuran okuyarak bu büyüden kurtulması mümkün değil. Şifa nın Allah tan geldiğini herkes bilir. Fakat kuran okumak büyünün tutmaması için yeterli olmaz. Öncelikle büyü yapılan kişi ruhen fazlaca yıpranmış bir halde olacağından kuran okumak o kişilere ağır gelir. Bazı yerler de her gün okunması gereken dualar verilir. Bunlar büyü yapılmış kişiye ağır geleceğinden ve bir sonuç alamadığını gördüğünde umutları kırılacak ve daha fazla umutsuzluğa kapılarak Allah a isyan etme durumuna gelecektir. Büyünün tutmaması için Kuran mutlaka şifa verici rahatlatıcıdır fakat büyü yapılmış biri kuran ve ayetler okuyarak büyü den kurtulamaz. Bu iş için alanında uzman bir hocadan yardım ve destek alarak yapılan büyüden kurtulması gerekir. hoca büyüyü bozmak için gereken her şeyi yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.