Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bakım Nedir, Bakım Yapılmalı mı, bakım yaptırmak için bakıma ihtiyaç duyulması gereklidir. Bakım, her hafta ya da her ay düzenli yapılması gereken bir alışkanlık değildir ve olmamalıdır da… Bakıma ihtiyacı olan kimseler, üzerlerinde büyü benzeri bir etki hisseden yada bir varlığın musallatını baskısını yaşayan kimseler olmalıdır. Bakım, kişilerin Anne ismi, Doğum Tarihi ve Doğum Saati ile yapılır ve bu üçlü kadersel kombinasyon bakımda en doğru cevapların verilmesine zemin hazırlar.

Bakım için, insanların üzerinde bulunduğu düşünülen ve hissedilen bir büyü ve ya musallat gibi şeylerin gerçekten var olup olmadığını ve varsa bu durumdan nasıl kurtulacağını gösteren bir durumdur diyebiliriz. Bakım herkese yapılabilir. Kendisinde bir şeylerin olduğunu düşünen ve hisseden herkes bakım yöntemini kullanarak bir takım bilgilere ulaşabilir. Bakımı sadece ilim ve bilgi sahibi insanlar yapabilir. Tecrübeli ve deneyimi olan metafizik uzmanı, medyum, hoca vasıflı insanlar bakım yapar ve bakım sonrasında kişiye ne yapılması gereklidir, belirlerler. Sıradan insanların böyle bir şey yapmaları elbette mümkün değildir.

Bakım Nedir, Bakım Yapılmalı mı, Bakım; bakım yapılacak kişinin adı soyadı ve annesinin ismi ile yapılan bir yöntemdir. Bu bilgiler kullanılarak açılan bir bakım o kişi ile ilgili her türlü bilgiyi verecektir. Herkesin bakım yaptırabildiğini söylemiştik. Ancak kimse ortada bir şey yokken bakım yaptırmaz. Büyü yapılan kişi kendisinde meydana gelen değişiklikleri fark ederse mecburen bir bakım yaptırması gerekecektir. Yine kişiler sürekli korktuklarında ve ya kendisinde bir musallat olduğunu düşündüğünde yine bakım yoluna gidecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir