Bakım dediğimiz, insanların üzerinde bulunduğu düşünülen ve hissedilen bir büyü ve ya musallat gibi şeylerin gerçekten var olup olmadığını ve varsa bu durumdan nasıl kurtulacağını gösteren bir durum diyebiliriz. Bakım herkese yapılabilmektedir. Kendisinde bir şeylerin olduğunu düşünen ve hisseden herkes bakım yöntemini kullanarak bir takım bilgilere ulaşabilir. Bakımı sadece ilim ve bilim sahibi insanlar yapabilir. Sıradan normal insanların böyle bir şey yapmaları elbette mümkün değildir. Bakım yapan hoca ve medyumlar bu bakımı tek başlarına yapamazlar, bakım yaparken cin değimiz bedensiz varlıklardan yardım ve destek alınarak yapılmaktadır. Cin dediğimiz varlıklar bakım yapılan kişi hakkında ne var ne yok hepsini söyleyebilirler.

Bakım yapılırken bakım yapılacak kişinin adı soyadı ve annesinin ismi ile yapılan bir yöntemdir. Bu bilgiler kullanılarak cinler o kişi ile ilgili her türlü bilgiyi vereceklerdir. Herkesin bakım yaptırabildiğini söylemiştik. Ancak kimse ortada bir şey yokken bakım yaptırmaz. Büyü yapılan kişi kendisinde meydana gelen değişiklikleri fark ederse mecburen bir bakım yaptırması gerekecektir. Yine kişiler sürekli korktuklarında ve ya kendisinde bir musallat olduğunu düşündüğünde yine bakım yoluna gidecektir.

Büyü yapılan kişiler kendilerini belli eder bir şekilde, büyü yapılan kişiler çoğunlukla huzursuz olur, gece uyumakta zorlanır ve yine musallatı olan kişiler de bu sorunları yaşamasının yanında çok korkar, musallat kötü cinler tayfasından ise, işi çok zordur, kişinin aklı ile oynarlar ve yine kişi kendi hayatından nefret eder ve yaşamak istemez hale gelirler. Yine yapılan büyüler ile gönderilen cinler ve musallatlar vardır, bunlar kişilere büyük zararlar verebilir ve insan ve ya hayvan suretinde insanlara gözükebilir. Bunları yaşayan kişiler artık eskisi gibi olamazlar. Bakım yaptıran kişilerin bir çoğu bu şikayetler ile bakım yaptırmak isterler, çünkü çaresiz kalmışlardır. Bu durumları yaşayan herkes alanlarında iyi ve başarılı bir medyum ve ya hocadan yardım aldıklarında yaşadıkları bu durumlardan rahatça kurtulabilirler. Bu durumları yaşayan insanların kendilerine bakım yaptırmaları onların yararına olacaktır. Bakım yapıldıktan sonra çeşitli yöntemler ile kişi bulunduğu durumdan çok rahat bir şekilde kurtulabilir.

İlginizi Çeken Yazılar  Bir Gayin Bir Kadına Aşık Olması İçin Büyü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + 15 =