Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Vefk ya da Muska Nasıl Taşınır, Kullanımı Nasıl Olmalıdır; elbette bu durum, vefk veya muska gibi işlemler yapılmadan önce, işlemi gerçekleştiren uzmanın kişilere önemle anlatması gereken bir konudur.

Vefk Ya da Muska Nasıl Taşınır?

Vefk ya da Muska, yapılan işleme ve amaçlanan isteğe göre taşınması değişiklik gösteren uygulamalardır. Vefk, kendi içinde değişik şekil ve okumalardan oluşan bir bütünlük arz eder. Dolayısıyla vefk işlemleri, yapıldığı durum ve amaçlanan isteğe göre farklı taşınma şekillerini bünyesinde barındırır.

Aşk veya bağlama işlemlerinde göğüs üzerinde taşınması uygun görülürken; güç, saygınlık, kuvvet ve benzeri konularda hazırlanan vefk işlemleri ise sağ kol, pazu veya bilek üzerinde taşınabilmektedir. Muskada ise durum farklıdır. Muska daima göbek üzerinde ve çoğunlukla göğüs hizasında taşınır. Özellikle boyna asılma veya kolye şeklinde takılma gibi yöntemleri vardır. Muskalar, vefkler gibi sınırlı bir süre taşınmaz, muskalar sürekli takma amacı taşır.

Vefk ya da Muska Nasıl Taşınır

Vefk ya da Muska Yapılan Amaca Göre mi Taşınır?

Evet, vefkler yapılan amaca göre taşınır ve kullanılır. Amaç neyse, vefki hazırlayan uzman taşınma ve kullanma konusunu kişilere belirtir. Belirli bir süre taşınanı olduğu gibi, haftanın belirli gün veya saatlerinde takılması uygun olanı vardır. Aynı zamanda bazı vefkler, okumalar esnasında takılır, okuma bitince çıkarılır. Tamamen yapılan amaca göre şekillenir. Muska ise, çoğunlukla net bir kavram içerir. Yani, muska hazırlandıysa takma zorunluluğu vardır.

Vefk veya Muska Her Zaman Taşınır mı?

Bu durum Vefk veya Muska arasında değişkendir. Yani vefkler de kimi zaman taşınabilir, muska da ise daima taşınmalıdır. Vefklerin yapılış amacıyla doğrudan bağlantılı olan bu durum muska konusuna gelince değişir. Çünkü muska doğası itibari ile vefkten çok daha etkili ve sürekli taşınması elzem olan bir uygulamadır.

Tavsiye: https://www.medyumca.com/kari-kocanin-arasini-bulmak-icin-yapilan-uygulamalar-gunah-mi/

Vefk veya Muskanın Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Vefk veya Muskanın kullanımı ne için yapıldığı ve etki mekanizmasının ne kadar olduğu ile doğru orantılıdır. Vefkler çoğu zaman belirli bir amaca yönelik yapılır ve belirli bir zaman takılması yeterli olan işlemlerdir. Vefk, amacına ulaştığı zaman takılmaz. Ancak Muska söz konusu olduğunda durum çok farklı bir boyutta ele alınır.

Çünkü Muskalar çoğunlukla uzun süreli ve ömürlük yapılır. Dolayısıyla muskanın taşınması da her zaman göbek üzeri ve göğüs üstünde, bazen de boyna takılan korumalı kolye şeklinde olmalıdır. Kötü, negatif ve olumsuz işlemler için muska takılmaz. Bu tür işlemler Vefk veya Muska ile karıştırılmamalıdır. Olumsuz işlemler Büyü olarak sınıflandırılır ve bu tür işlemler için kişi yada kişilere muska verilmesi uygun değildir.


Vefk ya da Muska Nasıl Taşınır Kullanımı Nasıl Olmalıdır? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü ve Yıldız Düşüklüğü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.