Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Göz Bağlama Büyüsü Hakkında Evli Kadınların Eşlerine Karşı, nişanlıların evlenecekleri kişiye karşı ya da bizzat kişilerin ailelerinin yaptırdıkları çeşitli amaçlar barındırın bir büyü türüdür.

Göz Bağlama Büyüsü Evli yada nişanlı olan erkeğin veya kadının, ev dışındaki ya da iş çevresindeki diğer karşı cinslerden etkilenmemesidir. Ayrıca gözünün sadece evini ve eşini görmesi, tamamen yuvasına bağlanması, tüm kazanç ve isteklerinin evinde gerçekleşmesi için yapılan büyülerdir.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Göz Bağlama Büyüsü Eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) .Değerlendirilmesiyle devam eder.

Eşlere ait gün ve saatlere göre atanan “HADİMİ” hizmetlilerin yardımına başvurulur. İstek yada dileği oluşturacak olan Dua hazırlanır.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER?

Göz Bağlama Büyüsü Eşiniz adına özel olarak hazırlanmış vefkin oluşturduğu enerji ve belirli gün ve saatlerde okuyacağınız dualar ile eşinizin gözü ailesini, sizi ve çocuklarından başkasını görmez olur.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL BOZULUR ?

Göz Bağlama Büyüsü Kişi kendinde daha önceden olmayan his ve etkilenme gözlemliyorsa, kendini normal hissetmiyorsa bu konuda bir uzmanın görüşünü ve desteğini almak zorundadır.

Kendisine yapılan büyünün ne olduğu anlaşıldıktan sonra, gereken büyü bozma işi, titiz bir çalışma sonucu bozulabilir.

Göz Bağlama Büyüsü konusu ve Göz Bağlama Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Dil Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir