Erkeklik Bağlama

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Erkeklik Bağlama Büyüsü Evli BayanlarınTercih Ettiği bir Yöntemdir.  Erkeklik Bağlama Büyüsü, evli olan bir erkeğin veya nişanlının, eşinden başka kadınlara, cinsel yönden arzu duymasını engellemek, böyle bir durum olduğunda ise başarısız olması için yapılan büyü çeşitidir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Kadınların eşleri tarafından aldatılmaması için yaptırdığı en etkili yöntemlerden biridir…

Erkeklik Bağlama Büyüsü çokça adından söz edilen büyülerin başında gelir. Bunun nedeni ikili ilişkilerde oluşan kıskançlık ve üçüncü şahısların evli yada nişanlı bir çifte karşı beslediği düşmanlık, kin ve fesattır.

ERKEKLİK BAĞLAMA BÜYÜSÜ NEDEN YAPILIR..?

Erkeklik Bağlama Büyüsü çok eskilerden beri günümüze kadar gelmiş eski şaman ve anadolu büyülerindendir. Abartısız yüzlerce çeşidi vardır ve günümüzde hala yapılmaktadır Erkeklik Bağlama Büyüsü Özellikle evli kadınlar eşlerinin ilgisinin başka kadınlara kaymasını önlemek maksadı ile yaptırır.

Eşlerden birinin, evi dışındaki hayatından daha çok zevk alması ve eşine çocuklarına gereken zamanı ayırmaması sonucu, eşlerin genelde kocalarına yaptırdığı büyü çeşidi olarak en önce tercih edilir. “Kocam eve bağlansın, eşim eve bağlansın” düşüncesindeki hanımların tercih ettiği bir yöntemdir. Kişi her şeyini evinde yaşar, eviyle ve eşiyle paylaşır, evinden ve eşinden başka hiç bir şeyden zevk alamaz duruma gelir.

Konumuzun başında Erkeklik Bağlama Büyüsü nün bir çok değişik çeşidi ve şekli olduğundan söz etmiştik. Anadolu’da eski zamanlarda çoğunlukl yapılan bazı Erkeklik Bağlama Büyüsü çeşitlerinde özellikle Gelin-Güvey bağlama durumu sıkça rastlanmaktadır. Evliliği istemeyen 3. kişiler ve akrabalar tarafından sıkça başvurulan bu yöntemde kullanılan malzemelerin başında, ölü-mezar toprağı, paslı çivi, yumurta, bıçak gelmektedir.

ERKEKLİK BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Erkeklik Bağlama Büyüsü Genellikle, bakım sonrası ortaya çıkan bilgiler ışığında hazırlanan malzemeler ve okumalarla yapılan bir uygulamadır. Erkeklik Bağlama Büyüsü Uygulamayı hak etmeyen kişilere yada en ufak şüpheye yer vermeyecek biçimde yapılır. Erkeklik Bağlama Büyüsü Çok fazla onaylamadığımız bir yöntem olsa bile, bazı durumlarda özellikle ayrılık, yuva dağılması, hayati meseleler gibi durumlarda kişilerin isteği ile yaptırılan bir yöntemdir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü konusu ve Erkeklik Bağlama Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir