Büyüden Korunma

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyüden korunma elbette mümkündür ancak bazı durumlarda korunmak mümkün olmayabiliyor. Büyülerin tarihi çok eski dönemlere kadar dayanmaktadır. Büyüler kendi içlerinde de niyetlere göre iki gruba ayrılmıştır, bunlar ak büyü ve kara büyülerdir. Ak büyü dediğimiz büyü türünde iyi niyetler söz konudur. Kişi ak büyü ile kimseye zarar vermez hayırlar vesile olacak büyüler yaptırır ve aşk büyüleri buna en güzel örnektir. Kara büyü dediğimiz grup ise tamamen kötü amaçlar ve aynı zamanda kötü niyetler ile yapılırlar. Bütün kötülükleri içinde barından bu grup büyüler çok tehlikelidir. Birine yapıldığında kişinin hayatı alt üst olur ve kişi bunu bozduramaz ise hayatının boyunca bu büyü ile yaşamak zorunda kalırlar. Papaz büyüleri de bu kara büyü dediğimiz grupta yer almaktadır.

Büyü yapılırken yardım alınan cinler özellikle kara büyülerde daha fazla kullanılır ve bu büyülerde kullanılan cinler şeytani olur ve bu şeytani cinler en iyi şekilde yardım ederler, bu cinler sadece kötülüğe hizmet ederler ve kötülük içeren bütün büyülerde severek yer alırlar. Bu yüzden kara büyüler ak büyülere göre her zaman daha etkili olur ve daha kısa zamanda etki eder.

İçinde Allah Sevgisi Bir İnsan Büyüden Korunur mu?

Dinimizi en iyi şekilde yaşayan insanlara büyünün tesir etmesi pek mümkün değildir. Çünkü bu insanların ağızları ve kalpleri sürekli dua ile doludur ve içinde büyük bir ALLAH sevgisi vardır. Bu kişiler duaları ayetleri ve aynı zamanda esmaları çok sık okurlar, bu okunan duaların ayetlerin ve esmaların içinde büyüden korunma yolları da vardır, kişi okurken zaten büyülerden korunmak için her şeyi yapmaktadır. Kişi bunları devam ettirdiği sürece büyüden korunması olası bir durumdur. Ancak bazı büyüler vardır ki kişi ne yaparsa yapsın bu büyülerden pek korunamaz, bunlar çoğunlukla kara büyülerden olan papaz büyüleri çok etkili olduğundan dolayı kişi ne yaparsa yapsın büyüden etkilenecektir. Bunun için kişi üzerinde bir koruyucu muska taşıyabilir. Koruyucu muskalar kişileri büyüden koruyabilirler. Bu muska hazırlama işinde mutlaka uzman birinin desteği gerekmektedir. Aksi durumda kişi ne yaparsa yapsın büyüden korunamaz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir