Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Kişide Koruma Olması, Büyünün Ters Tepmesine Neden Olur Mu?Büyünün ters tepmesi durumları ile çok kere karşılaştık bu güne kadar ve karşılaşmaya devam ediyoruz. Büyü Ters Tepebilir mi? Konuyu derinlemesine açıklıyoruz.

Peki Nedir Büyünün Ters Tepmesi?

Büyünün ters tepmesini, acemi ve işi bilmeyen kimselerin cinler nedeniyle zarar görmesi olarak açıklayabiliriz. Bize gelen bazı danışanlarımızın, kendi başlarına yaptıkları, yapmaya çalıştıkları ya da kendilerine medyum-hoca diyen ve genelde internette sayfaları bulunmaktan öte gitmeyen umut tacirlerine yaptırdıkları işlemlerin kötü sonuçlandığını, bu sonuçların büyünün gerçekleşmesini bir tarafa bırakın, kişilere cin musallatı olarak geri döndüğünü çok kez gördük.

Böyle bir durumla karşılaşılmasının ana sebebi, insanların güvenebilecekleri çok fazla havas uzmanının olmaması olarak görüyoruz. Kendilerince bu işi yapan ve tecrübesi olan kimseler ise ya çok uzaktır, ya da büyü yaptırmak isteyen kimseler kendilerini gizli tutmak isterler. Ancak yaşanılan bu tür durumlar maalesef büyü yaptırmayı bırakın, yanlış işlem neticesinde cin musallatından kurtulmayı ana amaç haline getiriyor.

Kişide Koruma Olması .. Büyünün ters tepmesinin birinci nedeni, yanlış ve yetersiz, eksik ve hatalı yapılan işlemlerdir. Tüm bunların yanında ise, bilinçsizce yapılan işlemlerde büyünün geri tepmesine neden olarak, bu tür işlere bulaşan kimselere hayatı zehir edebilir. Bu konunun ciddiyetini ve öneminin belirtmekte fayda var.

Büyünün ters tepmesinin bir diğer nedeni ise, büyü yapılan kimsede iyi bir koruma muskasının ya da ciddi bir koruyucunun olmasıdır. Böyle bir durumda ya büyü baştan hiç tutmayacaktır ya da atılan bir bumerang gibi geri yapan kişiye dönecektir. Böyle bir durumun hem yapana, hem de yaptırana ciddi zararlar vereceğinin önemi çok büyük. Çünkü, yapılan büyü nedeniyle ortaya çıkan enerji, adresini bulamadığı için ve gönderilen yerdeki güçlü korumayı aşamadığı için, çıkış noktasına geri dönecektir. Çıkış noktası büyü isteyen ve yapan kişiyi açık bir hedef haline getirdiği açık olduğundan, büyü ters teperek büyü de görevlendirilen varlıkların ciddi zararlarına uğramaları kaçınılmaz olacaktır.

İfrit, musallat gibi ciddi anlamda yaşanılan cin rahatsızlıklarının neredeyse çoğu bu nedenden kaynaklanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nasıl Etki Eder? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.