Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Soğutma Büyüsü, kişilerin arasına soğukluk katarak zamanla ayrılması sağlanmak amacıyla yapılan bir uygulama çeşididir. Soğutma Büyüsü bazen en yakın çevreye yani ebeveynlere yapıldığı gibi, bazen de birbirini seven, evli ya da nişanlı kimselere de yapılmaktadır.

Birisini kendinizden soğutmak için, kendinizi birisinden Soğutmak için ve iki kişiyi birbirinden soğutmak için bunu yapabilirsiniz. Eşiniz ailesine ve annesine çok düşkün birisi ise onu annesinden soğutup kendinize çekebilirsiniz. Kişiler arasında soğukluk olması ve böylece o kişilerin birbirlerinden uzak durmaları için yapılır. Kocayı ailesinden soğutma, sevenleri birbirinden soğutma, eşleri birbirlerinden soğutma gibi güçlü uygulamalarım vardır. Okunacak dualarından olan kerimesinden biri de şöyledir kale haza firaku beyni ve beynek. Niyet edilip okunur ise faydası görülecektir bu dua mücerrep bir duadır. Soğutma büyüsü kişileri sevdiklerinden, ailelerinden ayırmak, onlardan soğutmak için yapılmaktadır. Büyünün yapılması çok zor olmamakla birlikte, etkisini kısa zamanda gösteren bir büyüdür. Ne yazık ki soğutma büyüsünün bozulması oldukça zordur.

Büyünün bozulması için medyumlar tarafından yapılan vekf tılsımlarından yararlanmak gerekmektedir. Ya da deneyimli hocalardan yardım alınmalıdır. Bunun nedeni büyünün yapılması esnasında yaşanacak ters etkilerin kalkmasıdır. Çünkü büyü bozmak göründüğü kadar kolay değildir. Ne türlü bir büyünün yapıldığı anlaşılır ve bunun ardından, bu büyünün etkisini ortadan kaldıracak tılsım yapılır
Soğutma büyüsünü bozmak amacı ile yapılan bu tılsımların kişilerin kıyafetlerine ya da odasında ki her hangi bir yere gizlenmesi ve uzun bir süre o mekândan ya da üzerinden çıkarmaması gerekir.

Soğutma Büyüsü Hangi Şekilerde Yapılır?

Büyünün yapılması kadar kısa sürede etki etmese dahi uzun ve sabırlı bir bekleyişin ardından, soğutma büyüsünün etkileri ortadan kalkmaktadır. Soğutma büyüleri çok farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bunlardan en yaygın olanı titizlik ve dikkat gerektiren bir büyüdür. Bu büyünün yapılabilmesi için yakın zamanda gebe kalıp doğum yapan bir sokak köpeğine ihtiyaç duyulmaktadır. Böyle bir köpek bulunduktan sonra köpek bir süre beslenir. Ardından köpeğin sütü bir kap içerisine sağılır ve içerisine bir miktar un katılarak hamur haline getirilir. Daha sonra soğuması istenilen kişinin ismi bir kâğıt üzerine yazılır ve isim yazılı olan bu kâğıt hamur ile kaplanır. Bunun ardından kâğıt bal mumu ya da bir parça bez ile birlikte muska şeklinde katlanır ve soğuması istenilen kişinin kapısının eşiğine gömülür.
Bir diğer soğutma büyüsü ise medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu büyü medyumlar tarafından hazırlanan vekf tılsımları ile mümkün kılınır. Hazırlanan bu tılsım eşliğinde yapılan büyüler en etkili ve en hızlı etkisini gösteren soğutma büyüleri arasında yer almaktadır. Bu vekf tılsımı ile yapılan büyülerin bozulması oldukça zordur.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir