Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Rüyada büyü yapmak ve yaptırmak, genelde üç ana nedenden kaynaklanır. En önemli neden kişiye bu ve benzeri bir etkinin yapılma düşüncesi, yapılıyor olması ya da yapılmış olmasıdır.

Hassas tabiata ve altıncı his dediğimiz hassas ruha sahip insanların, çoğunlukla rüyalarında bu işaretleri aldığını biliyoruz. Büyü yapılan kişiyi anlama hakkında yazımıza da göz gezdirebilirsiniz. Böyle bir rüya görülürse ve ruh hallerinde, manevi dünyalarında, yaşadıkları olay ve yaşamlarında bazı anormal değişiklikler olduğu takdirde konusunda uzman bir metafizik üstadına görünmeleri gerektiğinin önemini vurgulamakta yarar var.

rüyada büyü yapmak yaptırmak
rüyada büyü yapmak yaptırmak

Rüyada büyü yapmak ve yaptırmanın bir diğer anlamı bu gibi ilimlere meraklı olmak ve böyle bir uygulamayı yaptırmayı düşünmek, hazırlanmak olabilir.

Başka bir pencereden ele aldığımızda ise, büyü yapmak ve yaptırmak temeli olan yazılar okunması, filmler izlenmesi, büyü ile ilgili bazı duyumlar alınması ile oluşan tam bir bilinçaltı sendromu olabilir.

Rüyada Büyü Görmek

Kişinin karakteri bu gibi durumlara ters mizaçta olabilir, inancı olmayabilir. Ancak, bu düşüncelerin etkisi altında kalan beyin, önemsiz olduğu düşülse bile bilinçaltına iterek, rüya yolu ile kişiye hatırlatıyor olabilir. Tıbbi anlamda bu durumun açıklamasını uzman hekimler bu şekilde yapar ve bu durumun devamında tıbbi açıdan tedavi uygulama yoluna giderler.

Rüyada yapmak ve yaptırmak fiili içinde olunduğunda genelde kişinin ruh halinde ve gerçek yaşamında oluşan değişikliklerin gözlemlenmesi gereklidir. Yabana atılacak ya da önemsenmeyecek rüyalardan değildir. Haberci adı verilen ikaz edici, dikkatli olunmasını tavsiye edici rüyalardandır…

Büyüler hakkında merak ettiğiniz her şey için bize yazabilir, çekinmeden soru ya da sorunlarınızı Medyum ve Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu Hocayla paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.