Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

cinler kayip esyalari ya da kayip insanlari bulabilirler miCinler Kayıp Esyaları Ya Da Kayıp İnsanları Bulabilirler Mi?Bulamazlar Mı?

Cinler yaradılışları bakımından insanlardan çok farklıdırlar. Öncelikle semum ateşten yaratılmışlardır. Yani, dumansız ateşten yaratılmışlardır. Etrafımızda dumansız ateşe vereceğimiz en güzel örnek elektrik ve elektrik enerjisidir. Buda demektir ki, cinler de bir çeşit enerjisel varlıklardır. Ayrıca bir çok defalar belirttiğimiz gibi, cinler insanlardan daha hızlıdırlar, daha uzun yaşarlar ve bizim bilmediğimiz bazı sırları bilirler. Cinler, melekleri ve diğer alem yaratıklarının hepsini görebilirler. Onlardan haber alabildikleri gibi, geçmişe ait tüm olayları en ince ayrıntısına kadar aktarabilirler. Gerek ömürlerinin uzunluğu, gerekse çok hızlı hareket etmeleri, cinleri insanlardan farklı kılmaktadır. Bu yüzden insanların görüp bilemediği pek çok şeyi onların görüp bildikleri anlaşılmaktadır. Bu sebeple kayıp eşyaları yada kayıp insanları bilmeleri ve bulmaları mümkündür. Ancak onlar var olan ve bizim göremediğimiz, yerini unuttuğumuz veya bilmediğimiz şeylerdir. Zatında Allah’tan başka kimsenin hakkında bilgi sahibi olmadığı “Gayb” konusu ile ilgili değildir. Çünkü Kur’an-ı Kerim’de, gayba ait bazı konuların özellikle Allah’tan başkası tarafından bilinemeyeceği belirtilmektedir:

Enam Suresi 59. Ayette belirtiliyor:
“Gaybın anahtarları Allah’ın yanındadır; onları O’ndan başkası bilmez. O, karada ve denizde ne varsa bilir; O’nun ilmi dışında bir yaprak bile düşmez. O yerin karanlıkları içindeki tek bir taneyi dahi bilir. Yaş ve kuru ne varsa hepsi apaçık bir kitaptadır.”

Cinler Kayıp Esyaları Ya Da Kayıp İnsanları Bulabilirler Mi? Hakkında Detaylı Bilgiler…

Cinler Kayıp Eşyaları ya da Kayıp İnsanları Bulabilirler mi, Bu konuya kısaca diyebiliriz ki, cinler gaybı bilmez. Ancak gayb hükmünde olmayan, bizim kaybettiğimiz veya var olduğu halde bilmediğimiz, bizim yaşadığımız görünen aleme ait şeyleri bilebilirler ve kayp eşyaları yada kayıp insanları bulabilirler. Bunda hızlarının, boyutlarının ve ömürlerinin uzun olmasının etkisi büyüktür.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Süryani Aşk Büyüsü