Ayırma Büyüsü Kişiyi Bulunduğu Ortamdan ve Yanında ki Kişilerden Uzaklaştırır…

Ayırma Büyüsü Aileden, Eşten, Sevgiliden, İşten, Evden, Düşmandan ayırmak ve bulunduğu ortamdan soğutmak için yapılır. Kişileri birbirinden ayırmak için yapılan bu büyüleri kullanmak oldukça tehlikeli ve günahtır. Diyeceksiniz ki neden yapılır. Bazen öyle olur ki iki kişi zina halindedir bunları ayırmak için, yada iki kişi bir araya gelerek fesat işler tertip etmektedirler bunları ayırmak için kullanılır. Kullanılan malzemeler genelde burada yazmak istemediğim ve siteye uygun olmayan pis malzemelerdir.

AYIRMA BÜYÜSÜ – EN ETKİLİ AYIRMA BÜYÜLERİ

AYIRMA BÜYÜSÜ – BİR KİŞİYİ KADINDAN AYIRMA BÜYÜSÜ

Her şey yolunda devam ederken erkeğin ilişkisinin bulunduğu başka bir kadından ayırmak için yapılan Ayırma Büyüsü dür…

AYIRMA BÜYÜSÜ – SEVENLERİ AYIRMA BÜYÜSÜ

Birbirini seven iki insanı, çekemeyen, kıskanan, onda gözü olan kişiler tarafından yapılmış Ayırma Büyüsü dür…

AYIRMA BÜYÜSÜ – ERKEKTEN AYIRMA BÜYÜSÜ

Evli ve Ailesi olan bir erkeği seven ve onda gözü olan bir kadın tarafından, erkeği eşinden ve ailesinden ayırmak için yapılan Ayırma Büyüsü dür…

AYIRMA BÜYÜSÜ – EVDEN AYIRMA BÜYÜSÜ

Birlikte yaşanan bir evden istemedikleri kişiyi ya da çiftlerin bu ortamdan ayrılması için yapılmış Ayırma Büyüsü dür…

AYIRMA BÜYÜSÜ – KAYNANADAN AYIRMA BÜYÜSÜ

Anne, Gelin ve Damat’ın birlikte yaşadığı bir evde, gelinin ailesi tarafından gelinle damadın kaynanasından ayrılıp başka bir eve yerleşmeleri için yapılan ya da gelin tarafından kaynananın evden ayrılması için yapılan Ayırma Büyüsü dür…

AYIRMA BÜYÜSÜ – AYRILIK BÜYÜSÜ

Kişinin, erkek veya kadın olsun, bulunduğu şehirden, işinden, tüm çevresinden, aile ve akraba bağlarını koparıp bilinmeyen bir yere gitmesi ve orada perişan olması için yapılan Ayırma Büyüsü dür. Bütün bu büyülerin sonucunda kişi, içinde bulunduğu ortamdan sıkılmaya başlar, içinde türlü sıkıntılar hisseder, bulunduğu kişinin yanından veya ortamdan ayrıldığı zaman tarifsiz bir rahatlama hissetmeye başlar. Bir süre sonra ilgili olduğu iş, kişi veya mekanda hiç bir şey yapma isteği oluşmaz ve terk etme kararı alır.

İlginizi Çeken Yazılar  Kaşık Büyüsü

AYIRMA BÜYÜSÜ – AYRILAN SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

Yukarıda sayılan büyüler yapılmışsa bir süre sonra büyü etkisi kendini göstermeye başlar ve sevdiğiniz kişi elinizden adeta kuş gibi uçup gitmeye başlar, size karşı ilgisiz ve eski yakınlığından tamamen uzaktır. Üzerindeki bu tesir ortadan kaldırılmazsa ayrılık kaçınılmaz olur. Bu tür sıkıntıları yaşamamak için büyünün bozulması ve sevdiğinin kişinin size geri gelmesi sağlanmalıdır. Detaylar için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz.

Ayırma Büyüsü konusu ve Ayırma Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + ten =