Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Geri getirme muskası, tamamen kişiye özel uygulamalardan biridir. Bu uygulamada hedef alınan; giden, kaçan, kaçırılan, gitmek zorunda olan, küsen, ayrılan, soğuyan, dönmek istemeyen insanlardır. Bu muska ile bu kişilerin tekrar istenilen yere, ya da istenilen kişiye dönmesi amaçlanır.

MUSKA, dinimizde yeri olan ancak belirli durumlarda izin verilen bir işlemdir. Muska ve benzeri işlemler yapılış amaçlarına göre olumlu da olabilir olumsuz özellikler de taşıyabilir. Bu tamamen isteyen kişi ve bu muskayı hayata geçiren kişiye bağlı bir eylemdir. Muskalar, vefkler gibi okumalar gerektirmeyebilir aynı şekilde vefkler gibi inanç doğrultusunda hareket ettiklerini söyleyemeyiz. Hemen her şey için muska yapılabilir; örneğin nazar için, baş ağrısı için, geri getirmek için, soğutmak ya da ayırma için de muska yapılabilir.

geri getirme muskası zeynel eroğlu

Geri Getirme Muskaları Nasıl Yapılır?

Geri getirme muskası yapılabilmesi için; özellikle kişilere ait bilgilerin tam ve eksiksiz olması gereklidir. Bu bilgiler olmaksızın ya da yanlış bilgilere dayalı yapılan muska ve benzeri işlemler herhangi bir etki etmeyecektir. Muska ve muska ile ilgili işlemler için özel bakımlar neticesinde ortaya çıkan bilgiler ışığında işlem yapılır, muska yapan uzman bu bilgilere dayanarak nasıl bir yol izlemesi gerektiğini, yaptıran kişilere iletecek, kabul edilirse işlemlere başlanacaktır.

Neden Yaptırılır?

Geri getirme muskaları bazı durumlarda, ailelerin de istedikleri bir yöntemdir. Çocukları evden kaçmış, küsmüş, arada kırgınlık olmuş aile bireylerini tekrar tek bir çatı altında toplamak için ya da eve geri dönmelerini sağlamak için de istenir ve yaptırılabilir.

Geri getirme muskası genelde eşler, nişanlılar ya da birliktelik yaşayan kimselerin birbirleri ile ayrılık ve soğuma gibi durumlar yaşamaları sonucunda başvurulan işlemlerden en başta gelenidir. Herhangi bir nedenden dolayı araya soğukluk giren, başka insanların müdahalesi sonucu ayrılan, bilinmeyen bir yere giden ya da kaçan, sebepsiz bir nedenden dolayı terk eden kişilere karşı yapılan bu uygulama, yaşadıklarımız ve tecrübe ettiklerimize dayalı olarak olumlu sonuçlar vermektedir.

Geri getirme muskası ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir