Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

En etkili büyü çeşidi DNA kullanılarak uygulaması yapılan büyülerdir. Bunların en başında Papaz Büyüsü gelir. En etkili 10 büyü çeşidi, uygulama ve korunma yöntemlerini ele alalım. Sırayla açıklayalım.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, En etkili büyü çeşidi olmakla kalmayıp kişinin iradesini tamamen elinden alarak istenilen amaca uygun hareket etmesini sağlar. Son derece etkili ve tehlikeli bir büyüdür.

Uygulanması: DNA parçaları kullanılarak yapılır ve bazı ritüellerle gerçekleştirilir. Yaptıran kişiye ve yapılan kişiye ait eşyalar ve parçalar kullanılır.
Korunması: Şüphe duyulan ve zararlı kimselerden mümkün olduğunca uzak durulmalı ve herhangi bir etki hissedilirse, vakit kaybetmeden konusunda uzman bir metafizik üstadına başvurulmalıdır.

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, En etkili büyü çeşitlerinden en önemlisidir. Aşk büyüsü en çok talep ve rağbet gören büyülerin başında gelir. Sevmesi ve aşık olması istenen kimseler için yapılır ve etki mekanizması günden güne yükselir. Yapılan kişi, yaptıran kişiyi görmeden bir gün bile geçiremez hale gelir

Uygulanması: Papaz büyüsü gibi DNA parçaları, resim, isim, doğum tarihi, doğum saati gibi materyaller kullanılır. Özel gün ve gecelerinde uygun tütsüler ve okumalar yapılır.

Korunması: Aşk büyüsü en etkili 10 büyü çeşidi arasındakilerden biri olduğu için, çoğu zaman uygulama sonrası fark edilebilir. Uygulamanın nasıl yapıldığı ile orantılı olarak çözümlenmesi gerekir.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, genelde var olan sevgiliye, eşe, evlada ve hatta anne-babaya bile yapılabilen büyülerdendir. Yaptıran kimsenin, kendisine bağlanması ve asla terk etmemesi, aldatmaması, sözünden çıkmaması için uygulanır.

Uygulanması: Papaz büyüsü ile benzerlikleri vardır. Çoğunlukla yine kişilere ait eşyalar kullanılarak yapılır.

Korunması: Böyle bir durumda yapılması gereken uzman bir üstad ile iletişime geçmektir. Bağlama büyüleri zor çözülen ve en etkili büyü çeşitlerinden biridir.

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsü, kişiler arasında bulunan sevgi ve aşkın zayıflaması durumlarında başvurulan büyü çeşitlerindendir. Genelde evli eşler ve sevgililer tarafından uygulanması istenir.

Uygulanması: kişilere özel bilgiler hazırlanarak yapılan vefk, muska ve tılsım çalışmalarıdır. Okumalar ile kuvvetlendirilir.

Korunması: Böyle bir durumda yapılması gereken uzman bir üstad ile iletişime geçmektir.

Domuz Büyüsü

Domuz büyüsü, En etkili büyü çeşitlerinin başında yer alır. Domuz yağı kullanılarak uygulanır ve çözülmesi çok zor büyülerden biridir. Son derece etkili ve tehlikeli bir büyüdür.

Uygulanması: Domuz yağı ve domuza ait parçalar, insana ait DNA parçaları kullanılarak yapılır ve bazı ritüeller gerçekleştirilir.

Korunması: Şüphe duyulan ve zararlı kimselerden mümkün olduğunca uzak durulmalı ve herhangi bir etki hissedilirse, domuz yağı gibi bir materyal bulunursa, vakit kaybetmeden konusunda uzman bir metafizik üstadına başvurulmalıdır.

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı büyüsü, ülkemizde adı en sık duyulan büyü çeşitlerindendir. Genellikle kulaktan dolma yöntemler kullanılır ancak bu yöntemler yetersiz olduğundan dolayı daha kötü durumlara yol açmaktadır. Çok tehlikeli büyülerden biridir ve çoğunlukla onaylanmayan şekilleri vardır.

Uygulanması: DNA parçaları kullanılarak yapılır ve bazı ritüeller gerçekleştirilir. Yaptıran kişiye ve yapılan kişiye ait eşyalar ve parçalar kullanılır.

Korunması: Şüphe duyulan ve zararlı kimselerden mümkün olduğunca uzak durulmalı, bu gibi kişilerden gelen özellikle yeme-içme barındıran gıdaların tüketilmemesi konusunda hassas olunmalıdır. Yine de herhangi bir etki hissedilirse, vakit kaybetmeden konusunda uzman bir metafizik üstadına başvurulmalıdır.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü, maalesef en etkili 10 büyü çeşidi olmakla kalmayıp, çok etkili ve tehlikeli bir büyüdür. Birbirini seven ve evli, nişanlı kimseleri ayırmak için uygulanır. Genellikle çekemeyen, kıskanç kimselerin, eski sevgililerin, ebeveynlerin başvurduğu yöntemdir.

Uygulanması: Domuz yağı, yılan vb. hayvanlar kullanılır; ayrılması istenen kişilere ait DNA parçaları kullanılarak yapılır ve bazı ritüeller gerçekleştirilir.

Korunması: ülkemizde en sık başvurulan büyülerdendir. Ayırma büyüsü çoğunlukla çok sonradan, büyü amacına ulaştıktan sonra kendini belli eder. Çözülmesi elbette imkansız değildir, ancak zamanla taşlar yerine oturur. Uzman bir üstad ile çalışmak gerekir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü, kaçmış, kaybolmuş, geri dönmek istemeyen, sevmeyen, başkası ile birlikte olan gibi göz önünden uzak kimseler için yapılan bir uygulama şeklidir. Gidenin geri dönmesi ve bağlanması amaçlı yaptırılan en etkili büyülerdendir.

Uygulanması: Resim, saç, kıyafet gibi yapılan kişiye ait eşyalar ve parçalar kullanılır.

Korunması: Herhangi bir etki hissedilirse, vakit kaybetmeden konusunda uzman bir metafizik üstadına başvurulmalıdır.

Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü; çok konuşan ve çok fazla karışan kimseler için yapılan bir işlemdir. Genellikle gelinlerin kaynanalarına, eşlerin birbirine, çocukların miras için anne-babalarına yaptırdıklarını görüyoruz.

Uygulanması: DNA parçaları kullanılarak yapılır. Yapana ve yapılan kişiye ait eşyalar ve parçalar kullanılır. Burada tarifini vermek istemeyeceğimiz emtialar kullanılabilir.

Korunması: yapılan kişi kendinde konuşma zorluğu ve ifade yeteneği çeker, çoğu kalabalıktan kaçar ve insanlardan korkar hale gelir; özellikle söylemek istediklerini söyleyemezse ve dili tutulur kalırsa bu büyüden şüphelenilebilir.

Erkeklik Kadınlık Bağlama Büyüsü

Erkeklik – Kadınlık Bağlama Büyüsü, maalesef en çok sorulan büyülerin başında geliyor. En etkili 10 büyü çeşidi içindedir. Seven kişilerin hayatını kabusa çevirir ve çocuk sahibi olmalarını engeller. Son derece tehlikeli ve ahı tutabilecek büyülerdendir.

Uygulanması: Papaz büyüsü sınıfına girer. DNA parçaları kullanılarak yapılır ve bazı ritüeller gerçekleştirilir. Yapılan kişilere ait eşyalar ve parçalar ve çoğunlukla yedirme-içirme yöntemi kullanılır.

Korunması: sonradan fark edilen büyülerdendir. Kişi cinsel hayatında son derece tersi bir durum hissederse ve hiçbir tıbbi sorun olmadığı halde anne-baba olmaz ise, sürekli tutunamayan bebek var ise vakit yitirmeden uzman bir medyum hocaya, alime başvurulması elzemdir. Çözülmesi zor olan büyülerdendir ancak; imkansız değildir Allah’ın izni ile…

10 büyü çeşidi ile ilgili merak ettiğiniz her şey için bize yazabilir, çekinmeden soru ya da sorunlarınızı Medyum ve Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu Hocayla paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.