Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Size büyü yapıldığını anlamanın yolları nedir? Büyü belirtileri genelde kendini çok fazla hissettirmez, göstermez. Özellikle bazı durumlarda büyü yapılmasının üzerinden uzun bir zaman geçmesine rağmen kişi üzerindeki sıkıntıları hayat şartlarına ve şanssızlığa yoruyor olabilir. Ancak etraflarında bulunan kişiler tarafından anlaşılabilir. Bu da iyi bir takip ve gözlem yeteneği gerektiren bir durumdur.

Kötü amaçlı büyüler bir kişiye yönelik yapılabileceği gibi, bir hanede yaşayan kişilerin tamamını etkileyecek, hanenin genel huzurunu, bereketini bozacak şekilde de yapılabilir. Eğer kötü niyetli birisi, hanenize yönelik muska yaptırdıysa ve bu muskayı evimize sakladıysa, bunu bulmak çok zor olabilir. 

Size Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız?

büyü yapıldığını anlama
büyü yapıldığını anlama

Size büyü yapıldığını anlamanın yolları, belirtileri bazen gece sıçramalar ile kendini gösterir. Sebepsiz gülmeler, gereksiz ağlamalar, hiç yapılmayan davranışlar, sonradan yerine gelen moral durumları, dengesiz bir yaşam tarzı ve bunun gibi bir çok tutarsızlık bir anda gerçekleşmişse, en yakın zamanda bir uzmana danışmakta fayda olduğu gerçektir.

Peki, öncelikle böyle bir muskanın varlığından nasıl şüpheleniriz? Size büyü yapıldığını anlamanın yolları, belirtilerinin en başında evin bereketinin bir anda kesilmesi gelir. Evde yaşayan bireyler arasında birden nedensiz ya da küçük nedenlerle kavgalar, tartışmalar baş gösterdiyse. Evde yaşayanlar arasına küslük, dargınlık, kavgalar girdiyse. Evin genel olarak huzuru kaçtıysa. Ev halkının başına beklenmedik, zor görülen kazalar, belalar gelmeye başladıysa. Bu gibi ani durum değişikleri, evde bir büyü ya da muska olduğuna işaret olabilir. Bu etkinin varlığı nasıl kesinleştirilebilir? Bunu bilmenin en kesin yolu konusunda uzman bir üstada başvurmak olacaktır.

Aklınıza Takılan Tüm Soruların Cevapları İçin Uzman Medyum Zeynel Eroğlu Yanınızda. Şimdi Arayın.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir