Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü bozdurmak veya büyü bozmak denilen durum, son derece hassas ve dikkat isteyen, uzmanlık isteyen bir konudur. Büyü bozdurmak veya var olan bir büyüyü bozmak için uzmanlığına ve tecrübesine güvendiğiniz kimselerin yardımını almak gerekir.

Basit bir nazarı veya kabus niteliğinde bir karabasanı, bazı ayet ve dualarla şifalandırabilir, tekrar oluşumuna set çekebiliriz; ancak ortada yapılan bir büyü etkisi varsa, duaların ve ayetlerin etkisi belirli bir çerçevede olacaktır. Büyü etkisinin ortadan kaldırılması için, büyü bozma konusunda deneyimli ve tecrübeli bir metafizik uzmanına ihtiyaç duyulacağı şüphe götürmeyen bir gerçektir.

Değerli Ziyaretçilerim, dünyaya gözlerimi açtığım andan beri, babam Hüseyin Hoca’nın telkin ve deneyimleri ile gördüm ki, yaşam üzerinde var olan her şey bir yaratıcıya muhtaçtır. Ve yaratıcı ol derse, olur. Büyü bir imtihan, bir sınav, bir kaderdir. Kadersel olarak böyle bir etkiye maruz kalmanın, nedeni veya nasılı yoktur.

Büyü Bozdurmak için Kimlere Güvenebiliriz
Büyü Bozdurmak için Kimlere Güvenebiliriz

Kişi hayatı boyunca bazı zorluklarla imtihan edileceği bir hayatı yaşar, büyü de bunlardan biridir. Elbette zordur ancak, yine babam Hüseyin Hoca sayesinde öğrendim ki, bozulmayacak hiçbir büyü, çözülmeyecek hiçbir düğüm yoktur. Bu güne kadar sayamayacağım kadar derde derman olmaya çalıştım, elimden geldiğince insanların üzerinde var olan etkileri def ettim. Ancak, bazı büyülerin yapılış amaçlarının gerçekten zor ve bozuluşlarının da aynı derece de meşakkatli olduğunun altını çizmek isterim. Büyü varsa, çözümü de vardır. Dünya üzerinde dermansız dert yoktur ve yüce yaratıcının isteği doğrultusunda her şey şekillenir.

Büyünün Neden Yapıldığı Belirlenmeli

Büyü bozmak için, öncelikle büyünün neden yapıldığı, neyi amaçladığı, neyi hedeflendiğinin net bir şekilde ortaya çıkarılması gerekir. Bu da iyi bir bakım-analiz ile mümkün olur. Kişiye veya kişilere özel yapılacak bir bakım neticesinde, büyünün neden yapıldığı, neyi amaçladığı, hangi malzemeler kullanıldığı, nasıl gerçekleştirildiği ve hatta ne zaman ve nerede yapıldığı ortaya çıkar.

Ortaya çıkan bu bilgiler ile büyüde görevlendirilen varlıkların durumu ve büyünün şu an nerede ve nasıl bir konumda olduğu belirlenerek en kısa zamanda bu etkinin giderilmesi yoluna gidilir. Büyü bozma işlemi, maalesef büyü yapılması kadar kolay değildir. çünkü, ortada bir etki vardır ve bu etkinin kirlettiği her şeyin tertemiz ve önceki halini alması hedeflenir. Bunun için, öncelikli olarak büyünün verdiği etkiyi temizlemeye yönelik çok özel çalışmalar yapılır.

Büyü bozma işlemi kişiye ve yapılan büyünün türüne göre değişkenlik kazanır. Yapılan büyü nasıl yapıldıysa, bazı zamanlar aynı yolla bozulması icap ettiği gibi, kimi zaman ise farklı yolar da izlenebilir. Bu tamamen yapılan bakım sonucunda ortaya çıkan bilgiler ile şekillenebilecek bir durumdur.

Tavsiye: https://www.medyumca.com/kendimize-buyu-yapildigini-nasil-anlariz/

Kendinize büyü yapıldığını hissediyorsanız, evinizde, işyerinizde, yaşadığınız ve vakit geçirdiğiniz ortamlarda büyüye benzeyen muska veya eşya türü bazı malzemeler bulduğunuz zaman, siz değerli ziyaretçilerime tavsiyem, bu malzemeleri atmayın; konusunda uzman birinden tavsiye alın. Büyü denilen durum, aceleye getirilip, şakaya vurulacak bir konu olmamakla birlikte; son derece ciddi bir durumdur.

Büyü Bozdurmak için Kimlere Güvenebiliriz? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Rüyalarda Gelecek Görebilir miyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.