Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aura Büyüsü ve Aura Temizleme Duası; Aura, tüm canlıların vücudunda bulunan ve gözle görülmeyen ancak hassas insanların fark edebileceği bir elektromanyetik bedendir. Aura konusu insanlığın var oluşundan bu yana araştırılan ve kabul gören bir tezdir.

Aura, evrensel enerjinin vücudumuza nüfuz ederek yaşamımızı devam ettirmemizi sağlayan saf sevgi, ışık ve enerji vasfını korurken, aynı zamanda en önemli özelliği olan “ilahi kalkan” görevini yerine getirmektedir. Aura konusu inanılmaz derin ve mistik bir felsefe olmasının yanında, iki üç cümle ile bitirilebilecek bir olgu değildir. Sayfalarca kitaplara konu olan Auranın kısaca bizim konumuz ile ilgisini açıklamakla yetineceğiz.

aura büyüsü
aura büyüsü nedir?

Aura Büyüsü Nedir?

Aura’nın yaratılan canlıların etrafını koruyan bir ilahi kalkan olduğunu söylemiştik. Aura bu koruma görevini dört katman ile yerine getirir. Bunlar, Eterik Beden, Duygusal Beden, Zihinsel Beden ve Ruhsal Bedendir. Bunları sırası ile Aura konularımızda derinlemesine işleyeceğiz.

Aura’yı ve dolayısı ile bu çok önemli dört bedeni hedef alır. Eterik bedenin parçalanarak, duygusal bedenin çökmesi sonucu, zihinsel bedene etki etmesi sağlanır. Zihinsel bedene etki eden bu büyünün kişinin ruhsal bedenine ulaşarak tamamen etki altına girmesine ön ayak olur. Kişi dış etkilere karşı koyamaz hale gelerek, etkiyi yaptıran kimse ya da kimselerin bir anlamda emri altına girer. Aura büyüsü ile gerçekleştirilen bu etki mekanizması aslında büyünün ne denli güçlü bir olgu olduğunu tüm gerçekliği ile gözler önüne serer. Yavaş ve etkili bir şekilde üreyen bir hastalık gibi de kişiye yavaş yavaş nüfus ederek saldırır ve tüm bedenleri ele geçirdiğinde hedefe ulaşılmış olur.

Aura Büyüsü Temizleme

Bu konuda yapılan büyülerde elbette ki bozulabilir. Ancak işin uzmanı tarafından temizlenmesi kaydı ile… çünkü aura büyüsü gibi gerçekten etkili ve zor büyüler, aynı şekilde ya da çok daha üstü formlarda temizlenmesi gereken; dikkat ve zaman isteyen bir süreçtir. Öncelikli olarak aura büyüsü bozularak, sonrasında aura temizliği yapılmalı, ardından Aura Temizleme Duası uygulanmalıdır. Bu dualar kimi zaman temizliği yapan medyum, alim ya da uzman tarafından okunacağı gibi, bu büyüye maruz kalan kimse tarafından da okunabilir. Aura Temizleme Duası tamamen kişiye özel olup, bir kişiye özel olarak hazırlanır, bir başka kişide tesir göstermez. Aura Temizleme Duası özel olarak kişilerin anne-doğum tarihi-saati baz alınarak hazırlanan bir uygulamadır.

Aura ve temizleme yöntemleri ve büyüler hakkında her şey Uzman Medyum Zeynel Eroğlu yorumuyla Medyumca.com da.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir