Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozmak için en etkili yöntem usullerine uygun bir bakım yapılması ve bakım sonucunda ortaya çıkan bilgiler ışığında büyü bozma işlemine başlanmasıdır. Büyü bozma işlemi bazen büyü yapmaktan daha zor olabiliyor. Çünkü büyü yapılırken verilen zarar, bozulurken yani iyileştirme çalışmaları yapılırken belirli bir süreç alıyor. Bazen bu süreç yapılan büyünün çeşidine göre zaman alabilir; ancak her zaman ifade ettiğimiz gibi yine altını çizerek belirtelim ki; bozulmayacak büyü yoktur. Büyü bozmayı bilmek tecrübe ve ilim ister. Belirli bir eğitim ve cesaret isteyen bir eylemdir. Herkesin büyü yapamayacağı gibi, herkesin de büyü bozmayacağı kesin bir geçektir.

Önceki yazımızda kişiye büyü yapıldığını anlama yollarından bahsetmiştik bu yazımızda da yapılan büyünün bakım ve dua gibi büyü bozma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

büyü bozmak için yöntemler
büyü bozmak için en etkili yöntemler

Büyü Bozmak İçin Bakım Şart mı?

Büyü bozmak için en etkili yöntemin bakım olduğunu ifade etmiştik. Bize yöneltilen ve çok merak edilen konuda Neden bakım?

Şöyle ifade edelim; her danışanımın söylediği ve ifade ettiği elbette kendi yaşadıkları ve beklentileridir. Ancak belirli bir bakım yapılması gerekir ki; hem kişinin içinde bulunduğu durum belirlensin, hem de yapılan etki ya da mekanizmanın nasıl, ne zaman, ne ile ve hangi amaç ile olduğu ortaya çıksın. Danışanım yaşadığı sıkıntıların nasıl ve neden kaynaklandığını bilemez. Danışanımın bildiği sadece ne yaşadığı ve nasıl etkilediğidir. Yaşanılan durum ve nasıl bir etki alanında olduğu, nasıl ve neden kaynaklandığı bulunmadan çözümlenemez.

Bu nedenle Bakım dediğimiz yöntem sonrasında bulunan bilgiler ışığında işlem yaparak, istenilen doğrultuda daha net ve temiz bir yoldan istenen hedefe doğru bir düzlemde ulaşılacaktır.

Duayla Büyü Bozulabilir mi?

Büyü bozmak konusu içinde en çok merak edilenlerden biri de Dua okumanın büyü bozup bozmayacağıdır. Elbette biz büyü bozma işlemlerinde, duaların gücünü kullanıyoruz ve belirli duaları ve sureleri belirli gün ve sayılarda zikrediyoruz. Ancak bazı durumlarda nasıl bir etki yapıldığı belirlendiği zaman, aynı etki üzerinden yol alarak büyü bozma işlemi yapılır. Şöyle bir örnekle anlatalım; diken giren bir ayaktan, önce diken çıkarılmalıdır ki, daha çok iltihap toplamasın ve yara temizlensin. İçerde diken durduğu takdirde hangi merhemi sürerseniz sürün, iyileşme olmayacak, durum daha kötü bir hale gelecektir. Önce çözüm gereklidir, sonra yapım aşamasına geçilir. Dua ve sureleri, büyü bozma işlemi sonrası iyileşme döneminde zikrediyor ve daha temiz bir auraya sahip olunması için belirli bir zaman tedavi sürecinde uyguluyoruz.

Uzman Medyum Zeynel Eroğlu Yanınızda

Büyü bozma ve bakım konularında bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Büyü Bozmak İçin En Etkili Yöntemler Ve Dualar ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Comments

 • Zübeyde K

  17 Aralık 2021 -

  MERHABALAR BİR AKRABAM BANA BÜYÜ YAPILDIĞINI İTİRAF ETTİ NE YAPMAM LAZIM

  • Zeynel Eroglu

   17 Aralık 2021 -

   Merhabalar +90 533 594 25 77 Whatsapp iletişim hattımızdan konu hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.