Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü Bozmak için en etkili yöntem usullerine uygun bir bakım yapılması ve bakım sonucunda ortaya çıkan bilgiler ışığında büyü bozma işlemine başlanmasıdır. Büyü bozma işlemi bazen büyü yapmaktan daha zor olabiliyor. Çünkü büyü yapılırken verilen zarar, bozulurken yani iyileştirme çalışmaları yapılırken belirli bir süreç alıyor. Bazen bu süreç yapılan büyünün çeşidine göre zaman alabilir; ancak her zaman ifade ettiğimiz gibi yine altını çizerek belirtelim ki; bozulmayacak büyü yoktur. Büyü bozmayı bilmek tecrübe ve ilim ister. Belirli bir eğitim ve cesaret isteyen bir eylemdir. Herkesin büyü yapamayacağı gibi, herkesin de büyü bozmayacağı kesin bir geçektir.

Önceki yazımızda kişiye büyü yapıldığını anlama yollarından bahsetmiştik bu yazımızda da yapılan büyünün bakım ve dua gibi büyü bozma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

büyü bozmak için yöntemler
büyü bozmak için en etkili yöntemler

Büyü Bozmak İçin Bakım Şart mı?

Büyü bozmak için en etkili yöntemin bakım olduğunu ifade etmiştik. Bize yöneltilen ve çok merak edilen konuda Neden bakım?

Şöyle ifade edelim; her danışanımın söylediği ve ifade ettiği elbette kendi yaşadıkları ve beklentileridir. Ancak belirli bir bakım yapılması gerekir ki; hem kişinin içinde bulunduğu durum belirlensin, hem de yapılan etki ya da mekanizmanın nasıl, ne zaman, ne ile ve hangi amaç ile olduğu ortaya çıksın. Danışanım yaşadığı sıkıntıların nasıl ve neden kaynaklandığını bilemez. Danışanımın bildiği sadece ne yaşadığı ve nasıl etkilediğidir. Yaşanılan durum ve nasıl bir etki alanında olduğu, nasıl ve neden kaynaklandığı bulunmadan çözümlenemez.

Bu nedenle Bakım dediğimiz yöntem sonrasında bulunan bilgiler ışığında işlem yaparak, istenilen doğrultuda daha net ve temiz bir yoldan istenen hedefe doğru bir düzlemde ulaşılacaktır.

Duayla Büyü Bozulabilir mi?

Büyü bozmak konusu içinde en çok merak edilenlerden biri de Dua okumanın büyü bozup bozmayacağıdır. Elbette biz büyü bozma işlemlerinde, duaların gücünü kullanıyoruz ve belirli duaları ve sureleri belirli gün ve sayılarda zikrediyoruz. Ancak bazı durumlarda nasıl bir etki yapıldığı belirlendiği zaman, aynı etki üzerinden yol alarak büyü bozma işlemi yapılır. Şöyle bir örnekle anlatalım; diken giren bir ayaktan, önce diken çıkarılmalıdır ki, daha çok iltihap toplamasın ve yara temizlensin. İçerde diken durduğu takdirde hangi merhemi sürerseniz sürün, iyileşme olmayacak, durum daha kötü bir hale gelecektir. Önce çözüm gereklidir, sonra yapım aşamasına geçilir. Dua ve sureleri, büyü bozma işlemi sonrası iyileşme döneminde zikrediyor ve daha temiz bir auraya sahip olunması için belirli bir zaman tedavi sürecinde uyguluyoruz.

Uzman Medyum Zeynel Eroğlu Yanınızda

Büyü bozma ve bakım konularında bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Büyü Bozmak İçin En Etkili Yöntemler Ve Dualar ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  • nuray ertığrak

    29-09-2019 16:15

    Sayın hocam iyi günler,benim kişisel olarak yaşadığım, görünürde hiç bir sebeb yokken oluşan ve hiç bir türlü çözüm bulamadığım sıkıntılarım var.Bir kere her konuda ve her yerde,her işimde aşırı derecede kısmetsizlikler, bir an da beliriveren terslikler,sıra bana gelince kopup iptal olu verişler ,aksilikler,şanssızlıklar yaşamaktayım.Güzel sanatların bir kaç dalı uğraşıyorum ve bir çoğunda ortaya çıkan başarılar insanları hayretlere düşürüyor ama ne çare..daha hiç bir sonuç ve asla karşılığını alamadan anında garip bir biçimde yaptıklarımın üstü örtülüp,yok olup gidiyor, neye ihtiyarcım varsa ya da neye niyetlenmişsem -az önce bitti,bir daha da gelmeyecek , ya da- yeni kaldırdık artık olmayacak gibi sözlerle karşılaşıyorum,aşırı esneme ve terleyip daralma krizleri,eşya kaybolmaları,saçlarımda dökülme,boğazımda birden bire beliren çıkartamadığım boğucu, öldürücü bir kazıntı,bir an da oluşuveren ses kaybı,uyku bozuklukları,ne iyi bir eş ne iyi bir dost,arkadaş asla bulamamak,unutkanlık, gözlerde,burnumda sebepsiz durup dururken oluşan kızarma,sulanma,vücutta kemiklerim kırılıyor gibi ağrılar,elektronik dosya ve kayıtlarımda durup dururken oluşan silinme ve kaybolmalar şeklinde bir çok sorunum var.En çok da bu her işimde bana göz açtırmayan kısmetsizlikler ve yollarımın kapalı oluşu ve dolayısıyla yakamdan hiç eksilmeyen geçim darlıkları artık ben de yaşamaya istek bırakmadı.Çaresi var mıdır? watsappım yok,size nasıl ulaşabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir