Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk büyüsü nedir nasıl yapılır Her gün sayfalarca mail aldığım ve sayfalarca cevap yazdığım, en çok merak edilen konulardan biri. Nasıl merak edilmesin ki? İnsanı hayatta tutan en güçlü duygulardan biridir aşk. Sevgi temeline bağlı olan ve temelinden daha güçlü hislerle adeta insanoğlunda deprem hissi yaratan tek duygudur aslında aşk… Elbette karşılıklı olduğunda insanın ayaklarının yerden kesilmesine, göğsünde bir kuşun kanat çırpmasına, hayatın renklerini görmesine, etrafa garip ve nedensiz bir mutluluk ve neşe saçmasına kadar bir çok duyguyu derinlemesine yaşatır. Karşılıksız olduğunda ise garip bir şekilde sevmek güç kuvvet verir insanoğluna. Vazgeçmez, geçemez bir türlü sevgisinden ve sevgilisinden. Uğruna her şeyi göz alabilecek bir deli aşık yaratır aşk insanda.

Bir gülüş, bir bakış, bir içten söz için dağları da deldirir, çölleri de aşırtır.

Önceki Aşk Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

İşte bu deli gibi seven yüreklerin beraber atması için bir nevi yardımcı olmaktır aslında. Doğru ellerden çıktığında ve uzman bir üstad tarafından uygulandığında hedefini bulmaması için hiçbir sebep yoktur. İnsanlığın temelinde ve evrenin varoluş tohumunda bulunan sevginin yaşanması için Aşk Büyüleri araç oluyor sadece.

Birbirlerini seven ve bazı nedenlerden dolayı ayrılan, bazı kimseler dolayısı ile aralarına kırgınlık ve soğukluk giren, yaşamında kader birliği olan insanlar için yapılan Aşk Büyüsü’nün, dünyanın neredeyse varoluşundan beri yapılış şekilleri ve türleri vardır. Temiz bir kalp ve masum bir niyet ile yapılan bu uygulama çoğunlukla hedefine ulaşmış ve mutlu bir aile olmanın temellerinin atılmasına vesile olmuştur.

aşk büyüsü ne kadar etkili

Aşk Büyüsü Ne Kadar Etkili?

Aşk Büyüsü ne kadar etkilidir?” gibi sorularla karşılaşıyoruz. Bir çok değişik şekilde ve türde yapılabilir. Neredeyse tüm kültürlerde aşk büyüsünün yapılış şekilleri farklılık gösterir. Çoğunluğu temiz olan niyetler ile yapılan bu uygulamalar her zaman başarıya ulaşmıştır. Tecrübeli ve bilgi sahibi kimselerin ilminden çıkan Aşk büyüsü son derece etkili olacaktır.

Doğru, dikkatli ve kurallarına uygun bir şekilde yapılan aşk büyüsü çoğunlukla gerçekleşmiş ve sonuna kadar devam etmiştir. Ancak burada dikkatli olunması gereken asıl nokta, uzman olmayan kimselerin şu kadar saatte etkili diyerek dolambaçlı yollardan kişilerin duyguları ile oynamasıdır. Yüzlerce mail ve telefon alıyoruz bu konuda. Özellikle bilgilerimizi okuyan ve danışan kişileri bu konuda bir kez daha uyarmak vazifemizdir.

Aşk Büyüsü Günah mı?

Merak edilen bir diğer soru ise; Aşk Büyüsü Günah mı? Sevgili ziyaretçilerim, size yazılan ve hak ettiğiniz sevgi nasıl günah olabilir, ya da insanların birbirini sevmesi, temiz duygular beslemesinin neresi günahtır? Dikkat edin, birilerini ayırmaktan ya da soğutmaktan bahsetmiyoruz; sevgiden, birleştirmekten, aile olmaya yardımcı olmaktan bahsediyoruz.

Sevginin olduğu kalpte temizdir, ruhta arınmıştır. Sevgi besler, büyütür, yedirir, içirir, doğurur; sevgi filizlendirir, taçlandırır… İnsanlığın temelinde olan sevgi paylaştıkça güzeldir.

Medyumca.com

Aşk Büyüsü hakkında merak ettiğiniz her şey için bize yazabilir, çekinmeden soru ya da sorunlarınızı, isteklerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir