Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Geri Getirme Vefki uygulaması genelde; ayrılan, kaçan, soğuyan, giden ya da gitmek üzere olan çiftler için yapılır. Bazı durumlarda Geri Getirme Vefki ebeveynler tarafından istenir. Burada amaçlanan; evden ayrılan, kaçan ya da kaybolan çocuklarının sağ salim bir şekilde yuvalarına geri dönmelerinin sağlanmasıdır.

Büyü ile karıştırılmaması bu noktada çok önemli; çünkü büyü ve benzeri uygulamalar bazı işlemler yapılarak gerçekleştirilir. Ancak geri getirme vefkinde durum farklı uygulama genelde okumalar ve zikirler yöntemini esas alır.

geri getirme vefki

Geri Getirme Vefki yapılabilmesi için ; öncelikle kişi ya da kişilerin içinde bulundukları durumun neden yaşandığını bilmek çok önemlidir. Her anlatılan ya da söylenenin gerçekliğini ne dereceye kadar bilebiliriz ya da bu işlemi yaptırmak isteyen kimselerin iyi niyetine ne kadar inanabiliriz. İşte bu nokta çok önemli. İşinin uzmanı bir Vefk Alimi, bu işlemi gerçekleştirmeden önce, isteyen kimselerin nedenlerinin ne kadar doğru ve kesin bilgilere dayandığını bilmek ve bunu öğrenmek zorundadır. Bu nedenle bakım denilen yöntem devreye girer. Bakım yapılarak, tarafların ne yaşadıkları ve neden yaşadıkları ortaya çıkarılmış olur. Bakım bu yolda gerçeğe ulaşmak için bir araç olarak kullanılır. Yapılan bakım neticesinde, oluşan durum ya da açmazdan nasıl kurtulabileceği ortaya çıkacaktır.

Geri Getirme Vefki için yapılan bakım neticesinde; vefk uzmanı, geri getirme vefkini gerekli görürse ve bu vefkin yapılmasını kabul ederse çalışmalar başlatılır.

Geri getirme vefki aslında zikirlerle donatılmış bir çalışmalar bütünüdür. Büyü ve benzeri işlemden daha zor ancak daha kalıcı ve inanca aykırı olmayan bir işlem metodudur. Bu vefkte hiçbir inanç sistemine ya da hiçbir dine aykırı paradoks yoktur. Bu işlem tamamen Allah rızası için isteği ve dileği Allah’a arz etmek, yüce yaratıcıdan istemek vardır. Vefkin buradaki amacı, duanın belirli kaidelerle ve belirli okumalarla güçlendirilmesi, neticesinin daha kesin bir yoldan alınmasının sağlanmasıdır.

Vefki Herkes Yapabilir mi?

Bu vefk için zor bir işlem diyebiliriz, çünkü bu vefkin sorumluluğu ağır olmakla birlikte belirli zaman dilimlerinde yapılan bazı uygulamaları da bazı şartlar içermektedir.

Nedir bu şartlar; öncelikle kişinin vicdanen ve gönülden temiz olmasıdır. Eğer aksi bir durum altında bu vefk gerçekleştirilirse, herhangi bir olumlu yanıt alınamayacaktır. Bu konunun önemini belirtmekte yarar var. Yapılan vefk işlemleri tamamen inançsal boyuttadır ve yaratıcının isteği doğrultusunda gerçekleşir.

Geri getirme vefki ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir