Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü bozma konusu çok ciddi ve büyünün şiddetine göre tehlikeli boyutlara varabilecek bir eylemdir. Büyü bozma, çoğu zaman büyünü yapılışından çok daha zor ve zahmet gerektirebilir. Felak Nas sureleri okununca büyü bozulur mu sorusuna gelince…

Büyü yapılarak kirletilen bir yaşamı, önceki haline döndürmek ve büyünün etkilerinden temizlemek hem zaman alacaktır, hem de sabır gerektirir. Elbette büyü bozulmaya başlandığı anda kişilerde belirli bir rahatlama ve huzur kendini göstermeye başlar, ancak bu durumun devamlılığı esastır; yani büyü bozulması işlemi sonuna kadar devam edilmesi gereken bir durumdur.

Surelerle Büyü Bozulur mu?

Büyü bozmak için halk arasında Felak ve Nas Surelerinin okunması dile getirilir çoğunlukla. Hatta bu konuda sayısız hadis vardır. Ancak burada şu gerçeğin altını çizmek istiyoruz; büyünün durumu, amacı, neden yapıldığı, nasıl etkilediği ve şu an hangi aşamada olduğu gibi bazı gerçek durumlar, büyünün bozulmasında neyin etkili olduğunu bize net bir şekilde gösterecektir.

Elbette ufak çaplı nazar veya gıybet gibi kişilere huzursuzluk ve sıkıntı verebilen durumlarda Felak ve Nas surelerinin okunması belirli oranda hem kişi de, hem de mekanda rahatlama sağlayacaktır. Ancak, büyünün şiddeti ve büyünün hangi konumda olduğu burada çok büyük önem taşır.

Büyü herhangi bir materyal veya kişilere ait DNA içeren bir malzeme kullanılarak yapıldıysa ve büyü yedirme, içirme, buhur etme yöntemleriyle gerçekleştirildiyse; öncelikle bu etkilerin kişi üzerinden ve etrafından temizlenmesi gerekmektedir. Burada elde tutulan bir kanıt varsa ve temizlenmeden herhangi bir dua veya sure ile okumalar yapılırsa, bu durum büyünün bozulmasını değil, kısa süreli bir rahatlamayı sağlayacaktır.

Büyü Bozmak için Ne Yapılmalı?

Büyü bozmak için, öncelikle ilmine, tecrübesine ve deneyimine güvendiğiniz bir uzmandan yardım almalısınız. Sonrasında büyünün nasıl, neden, kim ve ne zaman yapıldığının öğrenilmesi gereklidir. Ayrıca burada öğrenilmesi gereken en önemli nokta, büyünün türüdür. Eğer büyü, size ait bir DNA malzemesi kullanılarak yapıldıysa, işin ciddiyeti son derece yüksek boyutlardadır ve kesinlikle iyi bir uzmanın bakım ve analiz yaparak bu büyünün temelini ve amacını öğrenmesi gereklidir. Sonrasında bakım ile ortaya çıkan bilgiler ışığında büyü bozma çalışmasına başlanmalıdır.

Tavsiye: https://www.medyumca.com/buyu-nasil-bozulur-buyu-bozma-malzemeleri/

Bakım Neden Çok Önemli

Bakım denilen görü yöntemi, size sorduğunuz sorunun veya yaşadığınız problemin neden, niçin, kim ve ne zaman, hatta nasıl gibi cevaplarını en net şekilde ortaya koyar. Büyü yapımında, büyü bozumunda ve hatta havas ile ilgili hemen her konuda bakım ve analiz yapılması çok önemlidir. Bakım her zaman en doğru ve kesin cevapları verir. Bu konuda kuşkunuz olmasın.

İnsanoğlu şaşar, insanoğlu beşer Değerli Ziyaretçilerim…

Bugüne kadar, kapımızı çalan, derdini anlatan herkesin ve her isteyenin dileğini yerine getirmeye yardımcı olduk. Ancak bakımda çıkan bilgileri de göz ardı etmedik. Elbette bizden yardım isteyen ve bizden aman dileyen insanlar önceliklidir; ancak isteklerinin hangi doğrultuda olduğu ve hangi ahlaki değerler içine sığdığı çok daha önemlidir.

Bir insanın hayatını, başka bir insanın hayatını mahvederek güzelleştirme çabası içinde olmadık ve olmayacağız da. Elbette bize gelenleri dinledik, dertlerine derman olmaya çalıştık ancak, bakım ve analiz yapmadan hiçbir işleme başlamadık. Tecrübe ve deneyimimizi, ahlaki boyutta kazandırdığımız saygınlığımıza borçluyuz ve bu şekilde devam edeceğiz…


Felak Nas Sureleri Okununca Büyü Bozulur mu? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Rüyalarda Gelecek Görebilir miyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.