Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü yapılan kişiyi anlamanın yolları birden fazla şekilde kendini belli eder. Büyü yapılan kişi kendisinde böyle bir etki olduğunu çoğu zaman anlayamaz, hissedemez. Bu durumda etrafında bulunan kimseler bu kişide bulunan ani değişikliklere karşı dikkatli olurlarsa, bu durumun büyüden kaynaklı olduğu anlaşılabilir.

büyü belirtileri

Büyü Yapılan Kişiyi Anlamanın En Önemli Beş İşareti

Rüyalar

Rüyalar bir çok defa uyarıcı ve ikaz edici özelliği ile insanların hayatını kurtarmıştır. Büyü yapılması ve böyle bir hazırlık içinde olunması, ruhani enerjiler ve koruyucu enerjiler sayesinde kişiye rüyasında gösterilebilir. Çoğunlukla şahit olduğumuz durumlardan biridir. Rüyalarda özellikle yılan, kedi, köpek vs gibi hayvanların saldırısına uğramak ve bu rüyaların sürekli devam etmesi büyü düşüncesini doğrular niteliktedir.

Uyuyamama Ve Sıçrama

Gece uyku problemi olmayan bir kimsenin bir anda uyku uyuyamaması, uykuya geçişte ani sıçramaları, yüksek bir yerden düşme hissi ile uyanmak, uyku uyanıklık arasında kalmak, hiç uyuyamamak ve uykusuzluk çekmek ya da tam tersi hiç uykusuzluk çekmemek ve halsizlik bu örneklerin başındadır.

Fiziksel Değişiklikler – Ağrılar

Fiziksel olarak vücutta bulunan değişiklikler de büyü ihtimalini güçlendirebilir. Saçlarda elektriklenme, saçlarda dökülme, sürekli bunalma ve yanma hissi, çok çabuk zayıflama, kusma ve yemek yiyememe, ayakların yanması, mide ve kalpte hiçbir rahatsızlık yokken, sürekli ağrı hissedilmesi, göz ağrıları, göğüs sıkışmaları, sürekli esneme ve özellikle ensede ağrılar, ani bayılmalar, kekemelik.

Ruhsal Değişiklikler – Hayaller

Ruhsal olarak karamsar bir hale bürünme, umutsuzluk, ölüm korkusu, yalnız kalma isteği, banyo yapmak istememek, banyo yapılsa bile temizlendiğine inanmamak, yalnız kalamamak, özellikle banyoda korkular, takip ediliyor hissiyatı, ağlama isteği, sebepsiz ağlama krizleri, bir şeyle kırmak, dökmek, evden çıkıp gitmek, hayaller ve halüsinasyonlar görmek, sesler duymak.

Diğer Belirtiler

Cinsel isteksizlik, eşinden iğrenme ve nefret etme, evden kaçma isteği, tıbben bir problem yokken çocuk sahibi olamama ve sürekli çocuk düşürme, sürekli aldatıldığını hissetme, şizofreni, sebepsiz nişan bozulması ya da evlilik bitmesi bu ve bunun gibi nedenler sadece teşhis ve tedavi edilebilir durumlardır. Büyü yapıldığında hissedilen bu ve bunun gibi birkaç problem ile karşılaşılır ise, önce tıbben bir sorun olup olmadığı araştırılmalı ve sorun bulunmadığı takdirde ciddi anlamda bir uzman medyum ile iletişime geçmek fayda sağlayacaktır.

Uzman Yorumu

Kişinin üzerinde büyü olup olmadığı hangi yöntemlerle anlaşılır uzman medyum Zeynel Eroğlu yorumluyor.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.