Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020; Süper Dolunaya merhaba diyelim önce! Aslında her dolunay zamanı biraz daha farkındalık ve hislerin en üst seviyeye çıkmasını gözlemleriz. Duygusal ve özellikle manevi konularda bırakın zamanı ve olduğunuz gibi yaşayın. Ağlamak istiyorsanız ağlayacaksınız! Gülmek istiyorsanız, güleceksiniz!

Dolunay, ay ışığının en parlak olduğu zamandır ve süper dolunay bu parlaklığı taçlandırıyor. Dünyaya çok yakın bir konumda gerçekleşecek olan bu Süper Dolunay Şimdi eyleme geçme zamanı olduğunu, hareket etme ve isteklerimize ulaşmak adına attığımız tohumların meyvelerini alma zamanı olduğunu söylüyor… Özellikle Merkür’ün düzene girmesi, dünya ve ülkemiz açısından çalkantılı zamanların ve ısınan suların durulacağı anlamına geliyor.

9 Mart 2020 Pazartesi günü akşam saat 20:00 ile 21:00 aralığında oluşacak olan Süper Dolunay, Başak Burcunun 19 derecesinde gerçekleşecek. Bu da son günlerde tüm dünyada neredeyse etki eden korona virüs hakkında önlem almaya itiyor ülkemizi. Çünkü Başak Burcu, sağlık, hijyen, hastaneler, topraklar, güvenlik, sınırlar, doğal afetler temalarını vurgular. Süper Dolunayın Nisan ayının ortalarına kadar etkili olacağının önemini belirtmek isterim. Özellikle Corona Virüs ve sınırlarımız ile ilgili konularda bu hafta içinde yeni ve önemli bilgiler almamız olası görünüyor. İç güvenlik ve sağlık konusunda yeni planlamalar getirileceği görülüyor.

Süper Dolunay, Başak Burcunda gerçekleştiği için; iç organlar özellikle mide ve bağırsaklar konusunda rahatsızlığı olanlara ciddi bir uyarı yapmalıyız.

Merkür’ün gerilemesi bitiyor ve 10 Mart’ta Kova Burcunda. Bu da akılcı ve istikrarlı kararlar alınmasını teşvik ediyor. Hayallerden çok adım atma vakti geldiğini fısıldıyor sanki…

Yüksek enerjisi ile kendini hissettirecek olan Başak Burcu dolunayı, balık burcu ile etkileşim yaptığı için suları, dolayısıyla ilaçları da merkezine alıyor. Belirli bir ilaç ve virüsten korunma ile ilgili önlemleri yine önümüzdeki günlerde sıkça duyacağız.

Aynı zamanda yine topraklar, sınırlar, araziler, hasat Başak Burcunun tekelinde olduğu için ve bu dolunayın deprem ve doğal afetleri tetikleme unsurlarının olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

Ve kadınlar… Kadınlarımız! Onlardan bahsetmeden haftaya giriş yapabilir miyiz… 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutluyoruz ve gönülden diliyoruz ki, dünyanın neresinde olursa olsun, hiçbir kadın şiddet görmesin, hiçbir kadın üzülmesin, hiçbir kadın ağlamasın.

“Korkunç ve mübarek elleri,
İnce, küçük çeneleri, kocaman gözleriyle,
Anamız, avradımız, yarimiz…
Ve sanki hiç yaşamamış gibi ölen.
Ve soframızdaki yeri,
Öküzümüzden sonra gelen…
Kadınlarımız…”

Nazım Hikmet

Nazım Hikmet’in bu eşsiz dizeleri aslında nereden geldiğimizi ve nereye gittiğimizi hatırlatıyor gibi bize… Ülkemizde ne yazık ki baskı altında tutulan, özgürlüğü elinden alınan, hakları sayılmayan, duyguları bilinmeyen, şiddete, tacize ve hatta cinayetlere kurban giden, hayal kuramayan, hayal kurmasına izin verilmeyen, çocuk yaşta evlendirilen(!), evladını savaşta kaybeden, evlat sahibi olmak için senelerce hastane köşelerinde bekleyen kadınlarımız var… Daha nice çok kelimeler ile türetilebilir cümlelerimiz…

Yüce yaratıcının Adem’i kendi suretinde yarattığı biliniyor, rahman suretinin yalnızca Adem’e ait olması ile övünen erkek neslinin, Rahim suretinin ise sadece dişiye yani kadınlara verildiğinin bilincine varmaları gerek. Yüce Allah kendisinden sonra yaratma ve ortaya çıkarma gücünü yalnızca kadınlara bahşetmiş olduğu için, nesillerin varlığı kadınların doğurganlığı sayesinde devam ediyor. Yaşayan her erkek kadınlara şükran duymalı, ister anneleri, ister eşleri, ister sevgilileri, dostları ya da kız kardeşleri olsun; isterse sokaktan geçen herhangi bir kadın… var oluşun temelinde olan bu kutsal canlılara saygı duyulmalı ve hak ettikleri yer olan omuzların üstünde yerlerini almalılar. Tıpkı ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi:

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın” Kadın olduğunuz için kendinizi şanslı hissedin! Çünkü siz; yaratıcı gücün sahibisiniz, Çünkü siz, rahim olan Allah’ın yeryüzünde ki temsilcisisiniz, Çünkü siz varoluşun adısınız… Tüm Kadınlarımızın, Kadınlar Günü Kutlu Olsun… Daima Sevgiyle…

9 Mart – 15 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumları

Yeni haftanın burç yorumlarına geçmeden önce geçtiğimiz hafta(2-8 Mart 2020 Burç Yorumları) burç yorumunuzu okumadıysanız mutlaka okumanızı öneririz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ Haftalık Burç Yorumları 9-15 Mart 2020

koç burcu haftalık burç yorumları
9 Mart 15 Mart 2020 koç burcu haftalık burç yorumu

Koç Burçları, özellikle sağlıklarına çok dikkat etmeliler. İşle ilgili bazı atılımlar söz konusu görünüyor. Sosyal çevrenizle etkileşimleriniz yükseliyor, yeni insanlar ve yeni kaynaklar ile iletişime geçebilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Kendinize dönmeniz gerekli, etrafınızda oluşan olaylardan çok etkileniyor, merhametiniz size bazen olumsuz anlamda geri dönüş yapıyor. Merhametten maraz doğar derler ancak siz ne yaparsanız yapın bu doğanızda var. Geçmişte olumsuzluk yaşadığınız ve görüşmediğiniz bir dostunuz varsa, yine görüşmeye başlayabilirsiniz. Ani kararlar ve ayrılıklar konusunda dikkatli kararlar vermeniz gerekiyor. İnce eleyip sık dokumanız gereken bir hafta sizi bekliyor.

Tavsiye: Eski dosttan düşman olmaz…


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA Haftalık Burç Yorumları 9-15 Mart 2020

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Bu dolunay size aşk ile geliyor sevgili boğalar. Bazı durumlar ve olaylar size aşkı getirecek, her şey bir sebep sonuç ilişkisine bağlı. Yeni bir ilişki size, yeni ve taze kapıların açılması fırsatı sunacak. Parasal konularda rayına oturan beklentileriniz ve haberleriniz geliyor. Hafta sonu mali açıdan bazı atılımlarınız için adım atacak ve önümüzdeki birkaç ayda bunun meyvelerini alacaksınız. Aile ve ebeveynler ve özellikle çocuklar konusunda bazı meseleler başınızı ağrıtabilir. Çokta kendinizden ödün vermemenizi tavsiye edebiliriz bu konuda çünkü, kim olursa olsun siz verici olmaya devam ettiğiniz sürece, onlar almayı ve istemeyi bırakmayacaklar. Ne diyoruz sevgili boğalar için; biraz da kendinizi düşünme zamanı diyoruz; varsa hobileriniz onlarla vakit geçirin; gitmek istediğiniz ve ertelediğiniz bir yere gidin; yemek istediğiniz yemeği yiyin; kendinizi biraz şımartmalısınız…

Tavsiye: Önce ben demeyi öğrenmelisiniz!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumu 9-15 Mart 2020

Sevgili ikizler siz de dolunaydan nasibinizi alıyorsunuz ama, nerede? Evde, ailede, yuvada… Sevildiğinizi hissettiğiniz, sevdiğiniz ve huzur bulduğunuz yerde size oldukça güzel günler sunuyor süper dolunay…

Merkür’ün size seyahat ve eğitim, hukuk alanlarda verdiği sıkıntıların tamamen ortadan kalkma zamanıdır. Evet Merkür’ün size verdiği etkiler temizleniyor ve önünüz açılıyor, ufkunuz genişliyor. Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 gösteriyor ki alacağınız haberlere karşı temkinli olmalısınız, ayrıca bu haberlerin sizin enerjinizi aşağı düşürmesine asla izin vermeyin. Ufak tefek şeylerin moralinizi bozması kocaman bir haftanın çöpe gitmesi demek. Sinirlerinize hakim olmalı, bazı insanların sizi doldurmasına izin vermemelisiniz. Bu hayat sizin ve başkalarının müdahalesi ile kendi hayatınızı yaşayamazsınız. Öncelikle bunun bilincine varmalısınız sevgili ikizler…

Tavsiye: Kızgınlık, insanın ruhunu söndüren bir rüzgardır…


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Sevgili Yengeçlere yakın çevrelerine dikkat etmelerini ve oluşabilecek tartışmalara ve yanlış anlaşılmalara karşı temkinli olmasını öğüt edebiliriz. İşinizle ilgili, uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alarak aniden harekete geçebilirsiniz; böyle bir durum oluşursa adımlarınızı Çarşamba gününden sonra atmanız, işinizin gidişatı ve sonrası açısından size gayet güzel dönüşler verecektir. Hafta içi genelde eviniz ve aileniz ile ilgili konulara eğilimler göstereceksiniz. Hafta sonuna doğru ise, daha pozitif ortamlarda bulunacak ve neşeleneceksiniz. Bu aralar hayatınızda bulunan insanı biraz ihmal ettiğinizi görüyoruz; özellikle eşiniz ise bu insan, onun gönlünü almalısınız. Unutmayın yanınızda olanların değeri, kaybedince anlaşılıyor. Kaybetmeden sıkıca sarılmaya ne dersiniz?

Tavsiye: Ömür kısa, vakit az; anlamak için kaybetmek mi gerek?


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN Haftalık Burç Yorumları 9-15 Mart 2020

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Haftaya dolunayın tam bir etkisi ile başlayacaksınız sevgili Aslanlar. Özellikle para ve maddi anlamda gelişmeler, yeni atılımlar var. Planlarınızı ertelemenize sebebiyet verecek olan maddi konulardaki yetersizliğiniz son buluyor. Özellikle Merkür’ün düzene girmesi, ikili ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların son bulmasıyla birlikte kendinizi net bir şekilde ifade etme olanağı sunuyor size. Süper Dolunay aslında size süper fırsatlar ve olanaklar sunuyor; bunları görmek ve görerek hareket etmek size kalmış. Önemli olan fırsatları görebilmek, işte işin sırrı burada sevgili aslanlar! Siz ne kadar görebiliyorsunuz. Artık kendinize biraz vakit ayırmalı ve sorun yaşadığınız şeylerden neden bu kadar etkilendiğinizi düşünmelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, özellikle son zamanlarda oluşan salgınlara karşı hem enerjinizi, hem de bedeninizi korumalısınız. Düşünceleriniz sağlığınızın bozulmasına yol açıyor, ruh bedenin sahibidir sevgili aslanlar. Bol bol taze meyve ve sebze suyu… hadi bakalım!

Tavsiye: Sağlık, bir beden değil, kafa meselesidir…


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Sevgili Başaklar, bu hafta sizin için çok çok önemli, çünkü sizin burcunuzda meydana gelen bir Süper dolunay ile haftaya merhaba diyoruz. Bu dolunay sizin görmediğinizi ve görmek istemediğinizi apaçık önünüze serecek. Özellikle ikili ilişkilerde yaşanan ve sürekli sümen altına atılan sorunlar, uzunca bir süredir ertelenen kararlar, ayrılık ya da bitişler… Hepsi bu dolunayda size bir karar vermeniz için ortaya çıkacak ve siz sevgili Başaklar, bir karar vereceksiniz sonunda. Haftalık burç yorumları 9-15 Mart 2020 gösteriyor her bitişin bir başlangıç olduğunu ve her gecenin aslında bir sabaha gebe olduğunu size hatırlatmakta fayda var. Karalar bağlamak ve yas tutmak zamanı değil, etrafınıza bakmalı özellikle sağlığınız ile ilgili konulara yoğunlaşmalısınız. Çünkü sizin duygusal  problemleriniz, maalesef sağlığınızı etkiliyor ve bağışıklığınız çok çabuk düşebiliyor. Özellikle mide ve bağırsak konularında sıkıntıları bulunan başaklara tavsiyemiz, bu sorunun çözülmesi açısından bir adım atmaları olacaktır. Dolunay size kariyer ve iş yaşamında güzel teklifler sunuyor, bunlara odaklanmalı, bunları görerek hareket etmelisiniz. Artık ayağa kalkma vakti!

Tavsiye: Kimse geçmişe gidip yeni bir başlangıç yapamaz, ama bugün başlayıp yeni bir son yazabilir…


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları
terazi burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Sevgili Terazilerde yine dolunay etkisinden nasibini alıyor. Nerede alıyor, elbette öncelikle sağlık konularında. Özellikle bu konuda ertelediğiniz bir rahatsızlık varsa artık lütfen biraz kendinizle ilgilenin çünkü, sırcı yapınız nedeniyle çok fazla sağlık problemlerini çevrenizle paylaşmıyorsunuz. Dolayısı ile insanların, özellikle yakın çevrenizin size neler olduğunu sormasına fırsat vermiyorsunuz. Kimse müneccim değildir sevgili Teraziler; kimsenin size neler olduğunu anlamaya kudreti yoktur. Bazı problemler paylaşılmalıdır. Paylaştıkça çözümlenebilir. Öncelikle kendiniz bu gerçeği görmelisiniz.

Kendi içinizde yaşattığınız şeyleri su yüzüne çıkaracaksınız bu dolunayda… Dolunay gizli şeylerin açığa çıkması anlamına geldiği gibi, saklanan sırlarında ortaya çıkmasına vesile olacak. Sağlık, sağlık ve sağlık diyoruz. Neden çünkü, dolunay etkisiyle sağlık alanında bu konudan en fazla nasip alacak olan burç bilin bakalım kim? Sizsiniz ve hemen harekete geçmelisiniz. İşle ilgili bazı konularda oluşacak inişli çıkışlı durumlar moralinizi bozmasın her şey yoluna giriyor Merkür’ün düzene girmesi ile… İlişkilerinizde ise biraz daha yapıcı davranmalı, karşı tarafın düşüncelerine önem verdiğinizi göstermelisiniz.

Tavsiye: Sağlıklı olmak, hayat kavgasında başarının birinci şartıdır…


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP Haftalık Burç Yorumları 9-15 Mart 2020

akrep burcu haftalık burç yorumları
akrep burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Akrep burçları için yine dolunay etkisi ön planda olacak. Özellikle sosyal çevreniz ve özel hayatınızda yaşadığınız çalkantılı günler artık sonuna gelmiş görünüyor ve artık net kararlar alma vaktindesiniz. Merkür size aile ve ebeveynler konusunda yaşattığı tatsızlıklar yaşattı ama artık bunların sona erdiğini görüyorsunuz. Her şey rayına oturuyor sevgili Akrepler…

Sevgi ve aşk konularında güzel günlerin müjdesini verebiliriz. Kalbi boş bir Akrep iseniz, dolması an meselesi; eğer bir birlikteliğiniz varsa bu konuda ciddi adımlar atabilirsiniz. Son derece dikkatli ama son derece de karar vermekte zorlandığınız ilişkinizi nerede ise bir yıldır süzgeçten geçiriyorsunuz. Siz sadece kendinizi düşünüyorsunuz ancak karşı tarafında bir hayat planı olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Ya tamam, ya devam demeniz için şartlar oldukça uygun. Dolunay size harekete geçme fırsatı sunuyor. Sizi yoran ilişkiniz ne olursa olsun, artık bir karara bağlayabilir; ya da ciddi bir adım atabilirsiniz. Parasal konularda herhangi bir probleminiz görünmüyor; iş ilişkilerinde ise yeni bir adım atmak için çok uygun bir zaman değil. Yaza doğru bazı anlaşmaları yapmanız sizin için daha uygun görünüyor.

Tavsiye: İnsana yapılacak en büyük kötülük, onu bir umudun içine hapsetmektir…


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY Haftalık Burç Yorumları 9-15 Mart 2020

yay burcu haftalık burç yorumları
yay burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Bu dolunay sizi özellikle iş, iletişim ve kariyer gibi konularda etkileyecek gibi duruyor sevgili Yay burçları… Son zamanlarda kendinizi yorgun, kırgın ve mutsuz hissettiniz, çevrenizdeki kişilere haddinden fazla değer ve önem verdiniz, iyi niyetiniz suistimal edildi, elinizde olanı kaybettiniz. Artık bunlar geçti sevgili yaylar. Haftalık burç yorumları gösteriyor ki artık dolunay ile birlikte size gizli kapaklı olan her ne varsa su yüzüne çıkacak ve ilahi bir şekilde evren size gizli kalmış her şeyi gösterecek bir yol bulacak.

Biraz sosyalleşmeli ve ailevi konulardan ziyade, arkadaş ve dost çevresine katılmalısınız. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda mutlu edecek gelişmeler yaşayacaksınız. Özellikle yaşadığınızı yeri değiştirmek istiyorsanız, taşınmak için tam zamanı, yeni bir ev ve yeni bir yaşam alanı ruhunuza iyi gelebilir. Geçmişte kalan sorunlarınızı tekrar gün yüzüne çıkarmaya çalışan kimselerden olabildiğince uzak durmalısınız. Sinirlerinize iyi gelmiyorlar. Ne derler: Geçmiş, geçmiştir…

Tavsiye: Tedbil-i mekanda ferahlık vardır…


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları
oğlak burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Dolunay, oğlak burçları için daha içe dönük bir yaşam tarzına göz kırpıyor. Meditasyon yapabilir, ruhsal anlamda farkındalık kazanmak için bazı içe dönük çalışmalar yapabilirsiniz. Biraz iç hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz, genelde aile ve ebeveynler konusunda yaşanacak tatsızlıklardan uzak durmak için bir seyahate çıkabilirsiniz. Uzaklardan gelecek bir haber ile, yola çıkmanız olasılık dahilinde. İletişim ve hukuksal konularda çözümlenmeyen konular bir anda çözümleneceğine şahit olacaksınız. Merkür’ün düzelmesi ile, iş, para ve sağlık konularında ciddi anlamda iyileşmeler görünüyor. Özellikle yakınlarınızdan alacağınız maddi bir destek ile yeni bir iş ve kazanç kapısını zorlayabilirsiniz. Hafta içi genelde iş ve iletişim konularınız ile ilgilenebilirsiniz.

İkili ilişkilerde ise, kendinizi rahat bırakmanızı ve çok da kafanızı zorlamamanızı tavsiye ediyoruz. Özel hayatınızda birisi varsa ya da evliyseniz; hayatınızda ki kimseyi kırıcı davranışlar içine girmemeniz gerekli; burası çok önemli özellikle bu dönemde yapılan davranışların geri dönüşümü tüm hayatınız etkileyecek olaylara neden olabilir. Etrafınızda ki insanların dolduruşlarına gelmeyin, ilişkiler genelde iki kişilik yaşanır! Bunu da bir not almalısınız sevgili oğlaklar…

Tavsiye: Başkalarının aklı ile yaşayanlar, kendi yüreklerine yabancılaşırlar…


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA Haftalık Burç Yorumları 9-15 Mart 2020

kova burcu haftalık burç yorumları
kova burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Sevgili Kovalar için bu dönemde özellikle maddi ve parasal konular ön plana çıkıyor. Harcamalar ve krediler konusunda kendinize biraz çeki düzen vermeniz gerekiyor bu dolunayda. Özellikle kredi almayı düşünen oğlaklar varsa, herhangi bir girişimde bulunmamaları kendi lehlerine olacak. Eşleri ya da ortakları ile birlikte yaptıkları işlerde bazı sıkıntılar yaşanabilir, bu konuda soğukkanlı ve sabırlı olurlarsa, durumların düzeldiğine şahit olacaklar.

Ödemeleriniz ve harcamalarınız arasında ki dengeyi iyi planlamalısınız sevgili kovalar… Har vurup harman savurma zamanı değil, biraz birikim yapma zamanı olduğunu söylüyor bu dolunay size. Merkür sizin burcunuzda gerçekleşen gerilemeyi sona erdirdi, bu güzel bir haber; size bu durum aşk ve ikili ilişkilerde güzel günlerin geleceğini müjdeliyor. Hafta sonuna doğru mali konularda yüz güldüren gelişmeler olacak. Elbette geliriniz arasında bulunan dengeyi iyi hesaplarsanız. Uzun zamandır görmediğiniz aile üyeleri ile görüşebilir, dostlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Tavsiye: Zenginliğin sırrı, dikkatli bir gözlem ve akıllı bir tasarruftur…


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

balık burcu haftalık burç yorumları
balık burcu haftalık burç yorumu 09-15 Mart 2020

Yeni haftaya, süper dolunayın tam bir etkisi ile başlıyorsunuz sevgili Balıklar… Dolunay özellikle size ilişkilerinizi daha iyi görmeyi ve gözlemlemeyi öğretecek. Uzun süredir karar veremediğiniz ilişkinizde bulunan belirsizlikler netleşecek. Sizi zorlayan ve hayal kırıklığına uğratan bir ilişkiyi ise bitirmekte hiç tereddüt etmeyeceksiniz. Yani aslında Merkür’ün gerilemesi size, bazı konularda görmeyi ve irdelemeyi, beklemeyi öğretti.

Bu dönem zarfında gördüklerinizi biriktirdiniz ve şimdi harekete geçme vakti. İkili ilişkiler, özel hayat, ev, aile, yuva, ebeveynler konusunda bu dolunay size neyin gerçek neyin yalan olduğunu gösterecek. Ani bir iletişim krizine hazırlıklı olun ve sabırla üstesinden gelin. Çarşamba gününden itibaren yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da var olan bir ilişkiyi bitirebilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuzla görüşebilirsiniz. Sağlığınız konusunda endişelenecek herhangi bir durum görünmüyor, evhamlanmayı bırakın yoksa psikolojiniz bozulacak. Düğün ya da davet gibi organizasyonlara katılabilirsiniz. Özellikle başka insanların etkisi altında olan sevgili balıkların artık kendi kararlarını kendileri alarak, o taşın altına ellerini sokmaları gerekiyor.

Tavsiye: Seni hayal kırıklığına uğratan, kendinden başkası değil…


Haftalık burç yorumları uzman Medyum Zeynel Eroğlu yorumuyla her hafta Medyumca.com‘da… Siz de yorumlarınızı bize yazın yayınlayalım… Sevgiyle kalın.

Bir önceki yazımız olan Haftalık Burç Yorumları 2 Mart - 8 Mart 2020 Astroloji başlıklı makalemizde Mart Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir