Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon
Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı bu ay ki yazımızı ( Geçen Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

27 Eylül – 3 Ekim   2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları
Haftanın ilk günlerinde eğitim, iletişim ve ailenizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Erkek aile büyüklerinden destek görebilirsiniz. Cuma günü ilişkiler için zorlayıcı bir gün. Abartılı hareketlerden uzak durmanızda, tartışmaları büyütmemenizde fayda var. Fevri çıkışlar sonradan pişmanlık getirebilir. İyi yönetebilirseniz ilişkiniz bu krizden güçlenerek çıkabilir. Hafta sonunu ise rutin işlerinizi düzenlemekle geçirebilirsiniz. Ayrıca sağlık kontrollerinizi yaptırmalısınız.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları
Haftanın ilk günü bütçenizi gözden geçirebilir, yatırım planlarınızla ilgili araştırmalar yapabilir ve karar alabilirsiniz. Adım atmadan önce tüm seçeneklerinizi doğru değerlendirdiğinizden emin olun. Yöneticiniz Venüs’ün Cuma günü olumsuz, Cumartesi ise olumlu açıları var. Bu durum aile içi ilişkilerinizi etkiliyor. Krizleri etkin yönetirseniz aranızdaki bağlar güçlenebilir. Abartılı tepkiler ve fevri çıkışlar ise zarar verebilir. Haftanın son günü gündeme aşk geliyor.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları
Haftaya başlarken Ay sizin burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Geleceğe dönük kararlar almak için Pazartesi ideal. Hedefleriniz ve projelerinizle ilgili olarak adım atmak isteyeceksiniz. Bunlar üzerine iyice düşündüğünüzden emin olun. Özellikle bütçenizi gözden geçirin. Cuma günü yöneticiniz Merkür ile Plüton arasında olumsuz etkileşim var. Alacağınız kararlarda ve atacağınız imzalarda dikkatli olmalısınız. Eğitim ve iletişim süreçlerinde blokajlar oluşabilir.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları
Haftaya kendinizi biraz içedönük hissederek başlayabilirsiniz. Geleceğe dönük sorgulamalar içinde olabilirsiniz. Salı günü Ay’ın sizin burcunuza geçmesiyle birlikte enerjiniz ve motivasyonunuz yükseliyor. Plan ve projeleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Mali konularda da gelişmeler yaşanabilir. İlişkiler açısından Çarşamba ve Cuma günleri güzel enerjiler var. Perşembe günü ise gereksiz büyüyebilecek tartışmalara karşı dikkatli olun.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları
Sosyal gruplarla ya da iş çevrenizle bir araya geleceğiniz bir etkinlikle haftaya başlayabilirsiniz. Alacağınız bir kararın uzun vadede olumlu sonuçları olabilir. Hafta ortası motivasyonunuz biraz düşebilir ancak Cuma günü Ay’ın sizin burcunuza geçmesiyle birlikte enerjiniz yükselecek. Mali konularda da olumlu gelişmeler olabilir. İlişkilerde ise olgun yaklaşımlar önem taşıyor, gereksiz büyüyebilecek tartışmalar gerilim yaratabilir, bitişler yaşanabilir.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları
Haftaya başlarken kariyerinizle ilgili konular gündeminizde. Uzun vadede kariyerinize olumlu etkide bulunacak kararlar alabilirsiniz. Ancak eylem adımları atmak için biraz daha beklemenizde fayda var. İlerleyen günlerde sosyal yaşamınızda hareketlenme başlıyor. Yeni tanışacağınız bir kişi hayatınıza renk ve heyecan getirebilir. Haftanın son günü Ay sizin burcunuza geçiş yapacak. Hayallerinize ve hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları
Hafta başında yurt dışı bağlantılı iş fırsatları ya da bir yurt dışı seyahati gündeminize gelebilir. Önemli görüşmeler yapabilir ve uzun vadede kariyerinize olumlu etkisi olacak bir karar verebilirsiniz. Özellikle iş çevrenizdeki bağlantılarınızın gücünden faydalanabilirsiniz. Haftanın son günleri sosyalleşmek için ideal. Pazar günü ise biraz içinize dönüp hayatınızı gözden geçirebilir, spiritüel çalışmalar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
Haftanın ilk günü hukuksal ya da resmi kuruluşlarla bağlantılı işlerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Hayatınızda önemli rolü olan kişilerden ya da otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. İş çevrenizdeki kişilere karşı ise dikkatli olmalısınız. Özellikle Cuma günü iş ortamında gerginlikler yaşanabilir. Abartılı hareketlerden, fevri çıkışlardan uzak durun. Haftanın son günü arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve sosyalleşmek için ideal.

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları
Pazartesi günü ilişkilerle ilgili konular gündeminize geliyor. İş ortaklıklarınız varsa onlarla ilgili bir gündem de olabilir. Geleceğe dönük planlarınızla ilgili konuşmalar yapabilir ve bazı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yurt dışı bağlantılı işler veya bir seyahat söz konusu olabilir. Aile büyüklerinizden veya otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Cuma günü ilişkilerde yaşanabilecek gerginliklere dikkat. Abartılı ve fevri hareketlerden uzak durmalısınız.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Yeni haftaya yoğun bir iş gündemiyle başlayabilirsiniz. Günlük rutininizle ilgili bazı kararlar almanız gerekebilir. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor, ihmal ettiğiniz kontrollerinizi yaptırın. Hafta ortasında ilişkiniz gündeme geliyor, Perşembe günü yöneticiniz Satürn’ün Güneş ile yapacağı olumlu açı aile büyüklerinden veya otorite figürlerinden destek getirebilir. Bu desteği özellikle evliliğinizle ya da iş ortaklıklarınızla ilgili konularda alabilirsiniz.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları
Haftanın ilk günü ilişkiniz gündeminizde olacak. Ortak ilgi alanlarını paylaştığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz. İlerleyen günlerde sağlık konuları gündeme gelebilir, özellikle jinekolojik kontrollerinizi ihmal etmemenizde fayda var. Bu hafta ilişkiler sınavdan geçiyor. Cuma günü yaşanabilecek gerginliklere dikkat. Abartılı ve fevri hareketlerden uzak durmalısınız. Tartışmalar gereksiz yere büyüyebilir. Krizleri aşabilen ilişkiler ise güçlenecek.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları
Aile büyüklerinizden ya da erkek otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Özellikle gelecek planlarınızla ilgili olarak fikirlerine güvendiğiniz kişilere danışmanızda fayda var. Çarşamba günü yöneticiniz Neptün ile Venüs arasında olumlu etkileşim olacak. İlişkinizde uzun süredir beklediğiniz güzel gelişmeler yaşanabilir, hayallerinize kavuşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sağlık sorunlarına karşı dikkatli olun.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

27 Eylül – 3 Ekim  2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 20 - 26 Eylül Haftalık Burç Yorumu başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.