Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı bu ay ki yazımızı ( Ayın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

13- 19  Eylül  2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

Koç ve yükselen Koçlar, çok çalıştığınız, iş hayatınızın aktif olduğu bir dönem içerisindesiniz. Kendinizi mesleğinizde, işinizde, gücünüzde, ortaya koyduğunuz bir süreç. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili konu ve olaylarla da uğraşıyor olabilirsiniz. Yine de sağlığınızı ihmal etmeyin, bu dönem en çok bağırsak ve sindirim sistemi problemlerine açık görünüyorsunuz. Salı günü önemli girişimleriniz, iş koşuşturmalarınız varsa gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Zehirlenmelere karşı açıksınız. Kalabalık ortamlara giriyorsanız koronavirüse karşı da dikkatli olun. Çarşamba günü enerji alanlarınız değişiyor ve enerjinizi ilişkiler alanınıza kaydırıyorsunuz. Bu dönem ilişkilerde bazı sıkıntı ve problemlerle uğraşabilirsiniz. Pasif-agresif etkiler devreye girebilir. Sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Bazı noktalarda kafa kafaya gelebilirsiniz. Konuşulması gereken konuları atlayabilirsiniz. O yüzden hem ortaklıklarda hem de ilişkilerinizde mücadeleci koşullara ve sizi zorlayan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken bir buçuk aylık bir döngü içinde olacaksınız. Diğer taraftan Cuma günü parasal konularda dikkatli adımlar atın. Beklediğiniz bir para varsa bu paranın gelmemesi bir ödeme yapılacaksa yapılamaması kendinizi yorgun, mutsuz, umutsuz hissetmenize neden olabilir. İlişkilerde tutkuyla hareket edeceksiniz ama tutkuları karşı tarafa aktarmakta ya da toplum önü ilişkinizde kendinizi göstermekte zorlandığınızı söyleyebilirim. Cuma günü kafanıza koyduğunuz hedefinize kilitlendiğiniz noktada güçlü insanlardan istediğiniz, aradığınız desteği ve yardımı da bu hafta görebileceksiniz. Bu hafta hem aşkta hem işte hem sağlıkta şansınız çok zorlamayın.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Boğa ve yükselen Boğalar maddi konularla haftanıza başlıyorsunuz. Ama onun ötesinde biraz dikkatli adımlar atmamız gereken haftalardan bir tanesi olabilir. Özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde enerjiniz düşük çalışabilir. Arkadaşlarınız sizi ilişkilerinize yönelik konularda yanlış yönlendirebilir ya da arkadaşlarınızla bulunduğunuz ortamlarda ilişkide olduğunuz kişiyle bazı çekişmeler yaşayabilir, bazı hayal kırıklıkları, aldanmalar devreye girebilir. Bu hafta hem ilişkilerden hem çevrenizdeki insanlardan çok fazla bir şey beklemeyin. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor, yani yaşam enerjinizi, mücadeleci koşullarınızı daha çok iş ortamlarında ortaya koymaya başlıyorsunuz. İşinizle daha fazla uğraşacağınız ama bunları yaparken biraz etik noktalardan uzaklaşmamanız gereken bir dönem. Beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak bu dönem kolay olmayabilir. Karşı tarafı yönlendirmek ve diplomasiyle idare etmek isteyebilirsiniz. Pasif-agresif davranışlar devrede olabilir. Ama konu ne olursa olsun iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılara dikkat etmeniz gerekecek. Çünkü enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayacaksınız. Böbrekler, boşaltım sistemi, bel problemleri özellikle kalça sıkıntıları ya da hormonal dengesizlikler bu dönem karşınıza gelebilir. Özellikle bel bölgesinde yapılacak ameliyatlar, böbrek ameliyatları bunların da devreye girdiğini görebilirsiniz. Cuma gününe dikkat edin. Özel hayatınızda çok ısrarcı olmadığınız takdirde ilişkilerden yana fayda sağlayacağınız bir dönem olmasına rağmen iş yükümlülükleri, aile hayatınızın zorunlulukları ve kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyamama etkileri yüzünden ilişkilerinizi mahvedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın ailesiyle olan ilişkilerinizde bu dönem çok da destekli olmayacaksınız ya da aradığınızı bulamayacaksınız. Diğer taraftan ne olursa olsun bu kadar uğraşlar bu kadar zorlanmaların dışında özel hayatınıza da vakit ayırmak istediğiniz bir dönem. Eğer sevdiğiniz insanla aranızdaki sıkıntı ve problemleri hallederseniz beraber gelecek planları da yapabilirsiniz. Aradığınız huzuru aslında çıkacağınız güzel kısa vadeli bir tatilde de bulabilirsiniz. Bu hafta geleceğe yönelik ufak bir tatil, ufak bir kaçamak planı hayatınıza sokmak güzel olabilir.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

İkizler ve yükselen İkizler, bu hafta ilişkiler hayatınızda görünür olacak. İlişkilere dair alacağınız önemli kararlar devrede olurken Güneş ve Neptün karşıtlığını ailevi konularda yaşayacaksınız. Aile alanlarınızda gücünüzü istediğiniz gibi ortaya koymak kolay olmayacak. İş alanlarınızda yaşadığınız ufak bir sıkıntı ve problem ev ortamınıza olumsuzluk olarak yansıyabilir ya da ailenizden beklentiniz çok farklı olabilir. Ama ailevi konularda kendinizi kandırmamaya, gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Özellikle de bir ev alım, satım, kiralama gibi etkiler söz konusuysa. Evinizde ve yuvanızda enerjinizin çok çabuk aşağıya çekildiğini görebilirsiniz. O yüzden size iyi gelecek insanlarla vakit geçirin, evinize olumlu insanların enerjisini açın ve ara ara dinlenmeyi, dinlenerek yolunuzda ilerlemeyi unutmayın. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Aşk hayatınızda gücünüzü göstermeye başlıyorsunuz ama bu gücü istediğiniz gibi göstermekte de zorlanabilirsiniz. İlişkiler hayatınızda görünür olacak. Ama diğer taraftan var olan ilişkilerinizde karşı tarafla aranızdaki dengeyi iyi kurmaya özen gösterin. En ufak bir sıkıntıda söz düellosuna kalkışmamaya çalışın. Çünkü Mars Terazi, ilişkilere çeki düzen vermesiyle de meşhurdur. Bu her tür ilişki için geçerlidir. Çocuğunuz varsa onunla da aynı etki geçerli olacak, o dengeyi iyi sağlamaya özen gösterin. İş yapmaktan, çalışmaktan mutluluk duyduğunuz bir dönem ama zaman zaman beraber iş yaptığınız insanlarla aranızda gerilimler olabilir. Özellikle Cuma günü iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarda sıkıntılara açık görünüyorsunuz. Beraber iş yaptığınız kişilerin sizi anlamadığını, sizi yarı yolda bıraktığını görebilirsiniz. Önemli planlarınız, görüşme ve konuşmalarınız varsa Cuma gününe denk getirmemeye özen gösterin. Çünkü işlerin istediğiniz gibi akmadığını görebilirsiniz. Yine de ne olursa olsun eviniz, aileniz, yuvanız sizin özel mabediniz olacak. Ev hayatınız için yapacağınız harcamalar, alışverişler evinizdeki insanlara vereceğiniz o küçük hediyeler, mutluluklar bu haftayı daha rahat atlatmanızı sağlayabilir.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeç ve yükselen Yengeçler, planladığınız her işi tıkır tıkır akıtarak başlayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Özgürlükçü ruhunuzla kafanıza göre hareket etme olasılığınız çok yüksek ama işleriniz de sorunsuz akacak. Değişik ortamlarda fikirlerinizi ortaya sunarken ya da bazı konuları araştırırken, iş görüşmeleri yaparken kandırılmalara, aldanmalara açık olacaksınız. Dış ortamlardan çok çabuk etki alıyorsunuz. Kendiniz bir karar verecekseniz hiç tanımadığınız insanların söylediği sözlerden çok çabuk etkilenebilirsiniz ve bunun sonucunda verdiğiniz kararları değiştirebilirsiniz. Bu kararlar da hayatınıza hizmet eden kararlar olmayacak. O yüzden tanımadığınız yerlerde diğer insanların sözüne bu kadar kulak asmayın. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçecek. Enerjinizi yuvanıza, evinize, ailevi konulara harcamaya başlayacaksınız. Aile büyüklerinizle daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Onlarla sürtüşmelere, gereksiz tartışmalara ya da demagojilere girmemeye özen gösterin. Bu dönem güvenliğini de ihmal etmemeniz gerekebilir. Bazı şeyleri konuşarak, uzlaşarak halletmek isteyeceksiniz ama olayları kendi tarafınıza çekmemeye ve en ufak bir olumsuzlukta kavgalara girmemeye çalışın. Aşk hayatınız aslında keyifli ama bu hafta maalesef aşk hayatınızda aradığınızı bulamayabilirsiniz çünkü sevdiğiniz insanın tutkunuza karşılık vermediğini düşüneceksiniz. Bu noktada karşı tarafla ilişkinizde bir zorlanma ya da bir bitiş devreye girebilir. Çocuğunuz varsa onun hayatında önemli bir konu Cuma günü devreye girebilir. Yatırımlarınız konusunda Perşembe ve Cuma günleri çok fazla desteklenmeyeceksiniz. Yakın çevrenizden güzel haberler var, yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız önemli planlar ya da onların çocuklarıyla geçirecek güzel zamanlar kendi gücünüzü yeniden bulmanıza yardımcı olabilir.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Aslan ve yükselen Aslanlar, aşk dolu, keyif dolu etkilerle haftanızı başlatıyorsunuz. Aynı zamanda hobilerinize sportif faaliyetlere daha fazla vakit ayırabilirsiniz çünkü bu haftayı özgürlükçü yapınızla değerlendireceksiniz. Salı günü parasal konularda çabuk yönlendirilmeye kandırılmaya ve aldanmaya açık görünüyorsunuz. Bu yüzden bu hafta Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri alışveriş yapacaksanız aldanma etkisine karşı dikkatli olun. Bu parasal bir görüşme olabilir, düşündüğünüz gibi bir teklif karşınıza gelmeyebilir. Bu da üzerinizde hayal kırıklığı yaratacak ve parasal konularda enerjiniz düşük çalışacak. O yüzden kandırılma ihtimaline karşı dikkat edin, suiistimal edilmeyin. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor yakın çevrenizdeki insanlara karşı enerjiniz daha da aktif olmaya başlıyor. Yani gücünüzü daha fazla etrafınızdaki insanlara harcamaya başlayacaksınız ama insanların hayatına müdahale etmek ya da pasif-agresif davranışlarda bulunmak sıkıntı olabilir. Onlarla olan ilişkilerinizde iyi niyetli olsanız da bambaşka bir noktaya gidebilirsiniz. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, dijital platformlarda herhangi bir işiniz varsa bu dönem biraz mücadeleci koşullarla ilerlediğinizi görebilirsiniz. En ufak bir sıkıntı ve sorunda bu haksızlık tavrıyla hareket edebilirsiniz, bu etkiye de dikkat edin ve kendinizi zora sokacak davranışlardan uzak durun. Ev, aile ve yuvanızda misafir ağırlayacağınız ve biraz da ailenizden sevgi görmek isteyeceğiniz bir dönem. Cuma günü sevdiğiniz insan, ailenizdeki insanlarla bağlantınızda kendinizi yorgun ve mutsuz hissetme olasılığınız da var. Hayatınızda bir insan varsa o insanın işi ile ilgili konularda zorlandığına şahit olabilirsiniz. Babanızın ailesiyle bazı konularda çekişmeler devreye girebilir. Diğer taraftan iş hayatınızda önemli güçler elde edeceğiniz bir dönem. İşte bu güçleri paraya çevirme şansınız da bu hafta olacak. Hafta sonuna doğru güzel fırsatlar karşınıza gelebilir.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Başak ve yükselen Başaklar, ailenize, evinize, yuvanıza enerjinizi harcayacağınız ve bu alanlarda özgür ruhunuzla hareket edeceğiniz haftalardan bir tanesi başlıyor. Bu hafta ilişkilerden yana biraz nane molla olacaksınız. İlişkiler devreye girdiğinde kendinizi kandırmamaya özen gösterin, çok çabuk kapılıp gidebilirsiniz. Karşı tarafın sözlerini çok başka yerlere çekebilirsiniz, davranışlarını farklı algılayabilirsiniz. Aldanmalar, aldatılmalar aynı zamanda ilişkilerden yana hayal kırıklıkları enerjinizi ilişkiler konusunda düzgün bir şekilde ortaya koyamamanıza neden olacak. O yüzden karşı tarafa çok fazla anlam yüklemeyin. Çünkü bu dönem karşı tarafın da kafası karışık ve karmaşık olabilir. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor, parasal konularda gücünüzü göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Para harcamalarınız artacak. Modaya, tekstile, kozmetiğe, kendinizi güzelleştirmeye, alışveriş yapmaya daha fazla ihtiyacınızın olduğunu göreceksiniz. Bu noktalarda parayla mücadeleniz artarken diğer taraftan harcamalarınız da önem kazanıyor. İlişkilere paranızı akıtacaksınız ama bu çok çabuk tepkiler vermenize neden olacak. Özellikle parasal ilişkilerde kavga etmeden, demagojiye girmeden daha olaylara net bakarak ilerlemeye özen gösterin. Ticaretle uğraşıyorsanız ya da bir para beklentiniz varsa bu dönem parasal konuları çok iyi idare edemediğinizi fark edebilirsiniz. Cuma günü yakın çevre ilişkilerinizde sıkıntı ve problemler görülebilir. Sevdiklerinizle aranıza mesafe koyabilir, beraber iş yaptığınız insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların aile hayatında bazı zorlanmaların devreye girdiğini görebilirsiniz. O yüzden onlara mümkün olduğunca faydalı olmaya ve yardım etmeye çalışın. Başak burçları kendi gücünüzün farkında olmalısınız. İlişkilerde hayal kırıklıkları, sıkıntı ve zorlanmalarınız olsa bile kendi gücünüzü bildiğinizde, kendi isteklerinize ve hobilerinize yöneldiğinizde, başka insanlara ihtiyacınızın kalmadığını gördüğünüzde o zaman ilişkilerde doğru yolu bulacaksınız. Bu hafta hobilere, spora vakit ayırın, size iyi gelen insanlarla vakit geçirmeye özen gösterin. aj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Terazi ve yükselen Teraziler, iletişimle ilgili işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Çok plan, program gerektiren işleriniz varsa hafta başında bu işlerinizi yerine getiremeyebilirsiniz. Biraz kafanıza geldiği gibi yaşamaya meyilli olacaksınız. O yüzden gün içinde telefon trafiğiniz çok yüksek olabilir. Bu telefonlara ya da alacağınız haberlere göre gününüzü planlayacak ruh halinize göre neler yapacağınıza karar vereceksiniz. Salı günü Güneş Neptün karşıtlığı devrede ve siz bunu sağlık alanlarınızda yaşıyorsunuz. Bu yüzden bu dönem lütfen sağlığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışacak, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeniz gereken bir dönem. Bu aralar yataktan zor kalkıyor, hayata keyifle yaklaşmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Spor yapıyorsanız, spora bile vakit ayırmak içinizden gelmeyebilir ama ne olursa olsun kendinizi bırakmamanız, vitaminlerinizi de ihmal etmemeniz gerekiyor. İş hayatınızda da bazı konularda çabuk yanılabilirsiniz o yüzden iş görüşmeleri, iş konuşmaları anlamında uygun bir hafta değil. Zaten Güneş 12. evinizde daha Güneş Terazi burcuna geçmedi o yüzden büyük girişimler büyük başlangıçlar yerine tamamlanması gereken konular üzerine eğilmeyi ihmal etmeyin. Çarşamba günü Mars’ın sizin burcunuza geçiyor olması yükselen Terazilerin hayatını hızlandıracak. Çok hareketli bir döngüye giriyorsunuz. Bu yüzden Mars’ın bu evinizde hareket etmesi düşmeleri, sakarlıkları, çarpmaları devreye sokabilir. Kalça, bel bölgenize, bel sakatlanmalarına açık olabilirsiniz. Çok koşturmaktan kaynaklı olarak sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. Hormonal dengesizlikler, şeker intoleransı gibi etkilere karşı dikkat edin. Ama unutmayın Mars sizi hareketlendirecek ve hayatınızı çok aktif hale getirecek. Venüs para alanlarınızda hareket ediyor, parasal konular sizin için çok önemli ama bu hafta yatırımlarınız konusunda destekli olmayacaksınız. Eğer borsa, döviz, altın, gümüş bu alanlarında yatırımlarınız varsa işlem yapmak için çok da uygun bir hafta olmayacak, Perşembe ve Cuma günleri bu etkiye dikkat edin. Çocuğunuz, aşk hayatınız, etrafınızdaki insanlar, hobileriniz için yapacağınız harcamalar bu hafta belinizi bükebilir. Bu aralar gücünüzü ailenizden alacaksınız. Ailenizde gerçekten sizi seven, sizi önemseyen insanların tavsiyelerini yabana atmayın. Bu aralar tek başınıza kendi bildiğiniz doğrultusunda ilerlemek yerine sevdiklerinizden güç almak hayatınızı kolaylaştırabilir.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
 
 

Akrep ve yükselen Akrepler, parasal konularda önemli haftalardan bir tanesi başlıyor. Bu hafta daha çok para alacak verecek dengesiyle aşina olabilirsiniz. Kendinizi ödemelere yöneltebilir ya da içinizden geldiği gibi özgürce harcamak için kolları sıvayabilirsiniz. Güneş ve Neptün karşıtlığı sosyal çevre alanlarınızdan sizi vuracak. Arkadaş ortamlarınızda sevdiğiniz insanla arkadaşlarınızın anlaşamadığını görebilir aynı zamanda sosyal çevrelerde gücünüzü istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Herhangi bir organizasyon, davet ya da aktiviteniz varsa bu hafta başında buralarda gücünüzün tam çalışmadığını, kendinizi tam olarak ortaya koyamadığınızı görebilirsiniz. Ama her şeyden öte ilişkilerle ilgili sosyal çevrenizdeki insanlar ve ilişki alanınızda bir şeyleri gerçekçi göremiyorsunuz anlamına geliyor. O yüzden aldanmalara, aldatılmalara karşı dikkat edin. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor, bir buçuk ay boyunca dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Özellikle iş hayatınızda işle ilgili koşturmanız gereken alanlarda, sağlığınızla ilgili konularda gücünüzü ortaya istediğiniz gibi koymakta zorlanabilirsiniz. Arkanızdan iş çeviren insanlar artabilir, bu dönem önemli sırlarınızı kimseye söylemeyin. Biraz yönünüzü bulmakta, hayatı geldiği gibi yaşamakta zorlanabilirsiniz. Anlık patlamalar, ilişkilerde tutuklarınızı karşı tarafa yansıtma, demagoji yapma gibi etkiler devrede olacak. Bu dönem hayatınızdaki insanın işle ilgili konularda zorlandığını fark edebilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin ve vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Venüs sizin burcunuzda ama diğer taraftan ailevi sorumluluklar, hayati zorunluluklar, içinizden geldiği gibi aşkı ve keyfi yaşamanıza engel oluyor. Cuma günü ilişkiler ve işler bazında aradığınızı çok da bulamayabilirsiniz. Ev, aile ortamlarınızda kendi hayatınızda kendinizi yorgun, umutsuz ve biraz da mutsuz hissetmeniz söz konusu olabilir. Bazı ilişkilerinizde sıkıntı ve problemlerin görünür olduğunu fark edebilirsiniz. Öte yandan sosyal çevrenizden güzel etkileşimler alıyorsunuz. Arkadaşlarınızla, güçlü insanlarla beraber yapacağınız plan ve projeleri bu hafta sonuna doğru aktif hale getirin, arkadaşlarınızdan bol bol yardım talebinde bulunun ve onların size tavsiyelerini iyi dinleyin.

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Yay ve yükselen Yaylar, kendi istek ve beklentilerinizin devrede olduğu bir hafta başlıyor. Olduğunuz yerde duramayacaksınız, aktif bir hafta geçireceksiniz ve alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve keyif verecek. Ama öte yandan maalesef gökyüzünde bu hafta çok da olumlu etkiler yok. İş ve kariyer alanlarınızda bazı zorlanmalar devreye girebilir. Özellikle ailevi konular ve iş hayatınız arasındaki dengesizlikler çabuk hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Ev ortamlarınızda anne-babanın arasındaki çekişmeler kendinizi iyi hissettirmeyecek. Hem iş ortamlarınızda hem aile ortamlarınızda enerjinizin çok çabuk aşağıya çekildiğini fark edeceksiniz. Çarşamba günü itibariyle Mars Terazi burcuna geçiyor, enerjinizi sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda harcamaya başlıyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızla aranızda çekişmeler ve sürtüşmeler devreye girebilir. Bir anlamda arkadaşlarınızın hayatına müdahale etmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz çevrelerde grubunuzun lideri haline geleceksiniz ama bazı tavır ve davranışlarınızla arkadaşlarınızla aranızdaki problemler iyice belirginleşebilir. Organizasyona dayalı işlerinizde mücadele ve uğraşılarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Bu dönem parasal konularda da mücadeleci koşullara açık olacaksınız. Cuma günü yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Bu ilişkilerle ilgili kuruntuya kapılıp kendinizi aşağıya çekmeye ve mutsuz etmemeye çalışın. Aile hayatındaki sıkıntı ve problemler bu dönem görünür hale gelebilir. Kariyer ve iş fırsatlarının yüksek olduğu bir dönem, işte bu dönem bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşsanız bile yine de çok önemli insanlarla bir araya gelecek ve bunun sonucunda çok güzel kazançlara da sahip olacaksınız. O yüzden bu hafta yaşayacağınız ufak tefek problemlere çok da üzülmeyin.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, haftanıza isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz ama bu isteksiz enerjiler Salı günü öğle saatleri itibariyle yerini konsantrasyonu yüksek ve hareketli bir enerjiye bırakacak. Diğer taraftan dış ortamlarda önemli işler peşindesiniz ama etrafınızdaki insanlar bazı noktalarda sizi çok çabuk yanıltabilirler. Bu aralar düşünceleriniz ve fikirlerinizde çok net olmayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlardan fazlasıyla etkileniyor olabilirsiniz. O yüzden özellikle iş alanlarınızda kandırılmalara, aldanmalara ve aldatılmalara karşı dikkatli olun. Hiç tanımadığınız insanlar bu gibi etkilerle yanınıza yaklaşabilirler ya da çok yakın çevrenizdeki insanlar kötü niyetli olmasalar bile bu dönem bazı söyledikleriyle hayatınıza etki edebilirler. Yolculuk zamanı ya da tatildeyseniz lütfen sağlığınıza ekstra özen gösterin, yediğinize içtiğinizi de dikkat edin. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor, kariyer ve iş konularında kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Mücadelenizi bu alanda sergileyeceksiniz. Şimdiye kadar çok rahat akan bazı ilişkilerde zaman zaman mücadeleci ruhun devreye girdiğini görebilirsiniz. Yine de iş alanlarınızda her şeyi doğru bildiğiniz şekliyle biraz daha hukuka, adalete, etike dikkat ederek ilerlemeye özen gösterin. Burası anne tarafı olduğu için annenizle bu dönem aranızda bazı sürtüşmeler, kavgalar, problemler oluşabilir. Öte yandan beklediğiniz para Cuma günü elinize geçmeyebilir ya da bir arkadaşınızdan düşündüğünüz yardımı, desteği alamayabilirsiniz. Hemen karalar bağlamayın çünkü iş alanlarınızda ve geleceğe yönelik atılımlarınızda hayat sizi destekliyor olacak. Belki bu hafta düşündüğünüz gibi o para gelmemiş ve sizi çok zor durumda bırakmış olabilir ama hayat sizi destekliyor. Siz hayata karşı sıkı, net, güçlü ve cesur durdukça bütün işlerinizin karşılığı iyi olacak. Bu hafta olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Kova yükselen Kovalar, sosyal çevrenizdeki insanlarla hızlı planlar yaparak haftanızı başlatıyorsunuz. Ama hafta ortası itibariyle hızınızda düşüşler görülebilir çünkü Salı günü öğleden sonra Çarşamba ve Perşembe akşam saatlerine kadar biraz kendi havanızda ve kendi halinizde olmak isteyebilirsiniz. Parasal konularda dikkatli olmanız gerekiyor. Salı günü özellikle maddi alanda çok çabuk kandırılabilirsiniz, beklentiniz karşılanmayabilir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Özellikle alışverişlerde aldanma etkisine açık olacaksınız. O yüzden bir şey alacaksanız dikkatli olun. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçiyor, seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler alanınızda mücadelelerinizin artacağı bir dönem başlıyor. Aynı zamanda bu dönem medya ve hukuki konularda da gücünüzü ortaya koymak isteyeceksiniz. Bazen yapınızı farklı yollarla ortaya koymak isteyebilirsiniz. Hiç tanımadığınız insanlarla zaman zaman sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Legal ve hukuki konular devreye girebilir. Bu dönem sürtüşmelere, kavgalara dikkat edin çünkü biraz bel altı vurmak, oyunu adaletli oynamamak gibi etkiler devrede olabilir. Hem eğitimde hem seyahatlerde hem de medya ile ilgili konularda ve hukuki alanda bir buçuk ay boyunca enerjinizi daha doğru göstermeye, eğer bir sıkıntı yaşıyorsanız bu sıkıntıları net bir şekilde ortaya koymaya çalışın. Cuma günü dikkatli olun, göz önünde olacağınız ortamlarda bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızda problemler oluşabilir, zorlanmalar devreye girebilir. İlişkilerden işinizden yana bu dönem aradığınızı bulamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Hemen karalar bağlamayın. Parasal yönden bu ay ve önümüzdeki dönem güzel şanslara sahip olacaksınız. Hiç beklenmedik yerlerden öyle de haberler alacaksınız ki hafta sonuna doğru keyfiniz yerine gelecek. Kendi gücünüzü, düşünce gücünüzü önemseyin, bu aralar düşündüğünüz karşınıza gelebilir.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Balık ve yükselen Balıklar, kariyer ve iş koşturmanızla haftanız başlıyor. Biraz rahat etkiler altında olacaksınız ama diğer taraftan en çok ilişkilere dikkat etmeniz gerekecek. İlişkilerden yana hayal kırıklıkları, kararsızlıklar, aldanmalar devreye girebilir. Karşı tarafı gözünüzde çok büyütmüş olabilirsiniz. Şimdi bu hafta teker teker yaşayacağınız olaylarla karşı tarafın sizi ne kadar önemseyip önemsemediğini fark edecek ve göreceksiniz. Hem ortaklı işlerde hem de özel hayatınızda daha net durumlar ve koşullarla yolunuzda ilerlemeye özen gösterin. Çarşamba günü itibariyle Mars Terazi burcuna geçiyor, yani bir buçuk ay boyunca mücadelenizi müşterek para alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Eşinizin, partnerinizin, ortağınızın parası, ailenizle beraber ortak bir para havuzunuz varsa ortak kazançlarınız konusunda biraz mücadele etmeniz gereken bir dönem olacak. Yani bu dönem harcamalarınızın yüksek olacağını söyleyebilirim. Bir yandan para gelebilir bir yandan parayı toplamak için harekete geçebilirsiniz. Bu dönem borç altına girmenizi çok da tavsiye etmiyorum. Kimseye kefil olmayın, kimseye borç vermeyin, kimseden de borç almayın. Gereksiz konuşmalardan, tehlikeli insanlardan, tehlikeli yerlerden de uzak durmaya özen gösterin. Hayatınızda konu ne olursa olsun siyasete, hak, hukuk, adalet konularına çok fazla bulaşmayın. Cuma günü bir planınız varsa bir yere gitmeyi düşünüyorsanız, uzaktan beklediğiniz bir haber varsa bu haberde gecikme bu tatile gidememe gibi etkiler devrede olabilir. Bu da kendinizi mutsuz, yalnız hissetmenize neden olacak. Hayatın böyle tadını tuzunu çıkaramıyorum diye düşüneceksiniz ama ilişkilerden ya da gelecek planlarınızdan yana hayat sizi aslında destekliyor. Güçlü arkadaşlarınızla, çevrenizdeki insanlardan hayata dair önemli geri bildirimler önemli destek ve yardımlar almasını da bileceksiniz.


13 – 19  Eylül 2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Kapanmasının Belirtileri Nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.