Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon
Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı bu ay ki yazımızı (Geçen Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

18 Ekim – 24 Ekim  2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, kişisel gündeminiz ve ilişkileriniz üzerinden etkileyecek. Değişmesini istemediğiniz, beklemediğiniz şeyler değişebilir veya aniden hayatınızdan çıkabilir. Duygusal konularda ani değişiklikler de yaşayabilirsiniz. Gelişen konuları fark edebilirsiniz. Farkındalığınız yüksek ve bununla birlikte hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi konularda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde çatışmalar olabilir. Güç mücadelesi içinde olabilirsiniz. Kafanıza buyruk davranabilirsiniz. 19 Ekim’de Merkür Retrosu bitiyor. Bu durum iletişim ve diğer başlamak istediğiniz işler açısından sizi bir nebze rahatlatacaktır. İlişkiler açısından kendinizi daha rahat anlamlandırabilirsiniz. Karşınızdakini kafanızdaki gerçeklerle dinlemek yerine, anlamaya çalışın.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, yönetemediğiniz konularda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınızda döndürdüğünüz olaylarda farkındalıklarınız artabilir. Çalışma hayatınız veya iş arkadaşlarınızla ilgili mevzularda hızlı değişiklikler olabilir. Duygusal tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Değişmesinden endişe ettiğiniz şeylerde ve duygusal konularda kopmalar olabilir. Sabrınızın taştığı olaylar biraz canınızı sıkabilir. İş hayatınızda güç mücadeleleri yaşıyor olabilirsiniz. Yaşadığınız baskı ağır geliyor olabilir. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitmesi sizi biraz olsun rahatlatabilir. Kafaya taktığınız şeyler ve eski konular sağlığınızı pek iyi etkilemiyor gibi. İletişim konusunda bu durum sizi biraz daha rahatlatabilir, kendinizi ifade etmeye başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, gelecek planlarınızla ilgili ani gelişmelere yol açabilir. Arkadaşlarınızla aranızda ani kopmalara, fikir ayrılıklarına neden olabilir. Çocuklarınız veya aşkta dikkatli olmakta fayda var. Duygusal ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız olaylarla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Toplum içindeki gruplarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ani gelişen olaylar planlarınızda değişiklik yaratabilir. Güçlü olmanız gereken durumlarla karşı karşıyasınız bir taraftan da kafanız karışık olabilir, kararsızlığa düşebilirsiniz. İlişkilerinizi dengelemek pek kolay olmayabilir. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi iletişim açısından sizi rahatlatabilir. Eski konularla uğraşıyorsanız bunlarla ilgili daha aklı başında adımlar atabilirsiniz.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, yöneticilerinizle ilgili konularda ani gelişmeler getirebilir. Yaşadığınız konularda ani farkındalıklar içinde olabilirsiniz. Aile hayatınız ve işle ilgili konuları dengelemeniz gerekebilir. Toplum önündeki konumunuzla ilgili hızlı değişiklikler sizi duygusal olarak etkileyebilir. Ani duygu değişiklikleri tepkilerinizi kontrol etmenizi zorlaştırabilir. Duygusal mücadeleler sizi yorabilir, fazla kontrolcü olmak sıkıntıya neden olabilir. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi ile eğitim ve iletişimle ilgili konularda keyifli gelişmeler olabilir. İlişkilerinizde daha olumlu konuşmalar içinde olabilirsiniz. Zihinsel konularda kararsız olsanız da adaletli davranmaya çalışacaksınız. Teknik alımlarda ve ticari girişimlerde sıkıntılar çıkabilir. Yine de işlerinizde gelişmeler olabilir.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, hayattaki inandığınız konularda ani değişiklikler içinde olmanıza neden olabilir. İşlerinizde yayıncılık, medya, uluslararası konular varsa burada ani değişiklikler içinde olabilirsiniz. Üniversite ile ilgili konularda kopmalar olabilir. Duygusal konularda ani farkındalıklar, ani kopmalara neden olabilir. Fikirlerinizde çok hızlı değişiklikler olabilir. Hayat felsefelerinizle ilgili güçlü bir kavga verebilirsiniz. Bu hafta iletişimle ilgili sizi zorlayan konular olabilir, fazla kararsız kalmamaya çalışın. Güçlenmek isteyeceksiniz. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi ile düşünsel olarak ve ilerleme açısından daha rahat hareket edebilirsiniz. Ticari ve teknik işlerinizde açılmalar olabilir. Beklediğiniz başlangıçları yapabilirsiniz.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, finansal konularda sizi huzursuz edebilir. Eşinizin veya ortağınızın parasıyla ilgili konularda ani değişiklikler içinde olabilirsiniz. Miras konularına ve banka kredileri gibi borçlanmalı konulara dikkat edin. Duygusal konulardaki krizler ani kopmalara neden olabilir. Değiştirmekten hoşlanmadığınız konularda gerçekleşebilecek değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Yatırım yapmak ve güçlenmek isteyebilirsiniz. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi ile kaynaklarınızla ilgili konuları geliştirmek isteyebilirsiniz. Paranızla ilgili keyifli gelişmeler gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi daha rahat kullanacağınız işler içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizden gelen kazançlarınız olabilir. İlişkilerde daha uyumlu ve olumlu gelişmeler içinde olabilirsiniz.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, ilişkiler açısından sizi biraz zorlayabilir. İlişkiler konusunda hassas bir hafta sizin için. Maddi konularda da dikkatli olmanızı öneririm. Hızlı gelişen konuları yönetmek zor olabilir. Eşiniz, ortağınız ya da en yakın dostunuzla ilgili ani gelişen olaylar kopmalara neden olabilir. Duygusal olarak yıpratıcı koşullar doğurabilir. Onların hayatındaki olaylardan da dengeniz bozuluyor olabilir. Tepkilerinizi kontrol etmeniz önemli. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi ile kişisel konularda derin bir oh çekebilirsiniz. İlişkilerinizde bir süre rahatlama içinde olabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceğiniz şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Eski konular hala gündeminizi rahatsız etse de bu hafta keyifli ilişkiler içinde olabilirsiniz. Gündelik olaylarınızda kararsızlıklarınız artsa da dengeli davranabileceksiniz.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, çalışma ortamınızla ilgili konularda hareketlenmeler yaratabilir. İş arkadaşlarınızla ilgili ani değişikler içinde olabilirsiniz. Yaşadığınız hızlı değişiklerden duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Olaylara karşı tepkilerinizi kontrol etmek güç olabilir. Hizmet alıp verdiğiniz yerlerdeki değişiklikler sizi huzursuz kılabilir. Sağlığınıza özellikle dikkat edin. Bilinçaltınızdaki konuları temizleyebilirsiniz. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi ile bilinçaltında sizi yoran konular ve tekrarlanan mevzular azalmaya başlayabilir. Teknik ve ticari konulara daha rahat giriş yapabilirsiniz. 6 Kasım’dan sonra daha da rahatlayabilir. İş ve çalışma konuların yeni konulara girişebilirsiniz. İlişkilerle ilgili sıkışık durum yavaş yavaş rahatlamaya başlayacaktır.

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, aşk hayatınızda ani değişikler getirebilir. Koşulları yönetmek biraz zor olabilir. Yaşadığınız farkındalıklar ani kopmalara neden olabilir. Hızlı kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili de farklı koşullar içinde olabilirsiniz. Değişmeyeceğini düşündüğünüz konularda yaşayacağınız değişiklikler sizi duygusal olarak da etkileyecektir. Keyif aldığınız konularda ve hobilerinizle ilgili değişiklikler gündeme gelebilir. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi ile geleceğinizle ilgili mevzularda daha olumlu bir gündeminiz var. Arkadaşlarınızla birlikte daha rahatlamış hissedebilirsiniz kendinizi. Sosyal ortamlarınızı genişletebilir, sevdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Gezdiğiniz yerlerden tanışacağınız yeni insanlar olabilir.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

20 Ekim’deki Dolunay sizi, ailenizle ilgili konularda hareketlilik getirebilir. Uzun zamandır değişmeyeceğini düşündüğünüz konularda hızlı hareket edebilirsiniz. Aile içinde ani konular gelişebilir, tepkileri kontrol etmek güçleşebilir. Duygusal olarak kopmalar yaşanabilir. Ev hayatınızla, dış dünyadaki hayatınızı dengelemeniz gerekecek. Yaşadığınız olaylarla ve iç dünyanızla ilgili farkındalıklara ulaşabilirsiniz. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi ile yöneticilerinizle ilgili koşullarda iyileşmeler gündeme gelecektir. Toplum önündeki yerinizle ilgili keyifli gelişmeler içinde olacaksınız. Eski konular gündeme gelse de keyfinizi bozacak gibi durmuyor. Karasızlık yaşayabilirsiniz. Yine de adaletli bir tutum içinde olacaksınız. Kendinizi daha rahat ortaya koyacağınız bir hafta.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, ticari konularda hassasiyeti arttırıyor. Eğitim, iletişim, teknik ve ticari konularda ani gelişen olaylardan ayrılıklar ortaya çıkabilir. Bu durum maddi konulardaki krizlere neden olmamasına özen gösterin. Kısa yolculuklarınızda sıkıntılar çıkabilir. Duygusal değişiklikler sizi yıpratabilir. Bu hafta ani kararlardan kaçınmanızda fayda var. Zihinsel olarak bazı konuları fazla takabilirsiniz. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi ile ilişkilerinizle ilgili daha keyifli koşullar içinde olabilirsiniz. İşleriniz arasında uluslararası ilişkiler, yayıncılık, medya veya akademik konular varsa bu alanlarda gelişmeler gündeme gelebilir. Zihinsel olarak ve inandığınız konularda daha olumlu olabilirsiniz. Olaylara daha diplomatik yönden bakabilirsiniz. Sanatsal konularla uğraşabilirsiniz.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları
20 Ekim’deki Dolunay sizi, sizin için kaynaklarınızla ilgili konularda etkileyici durumlar içerebilir. Ani para çıkışı veya kazanç gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili konularda gelişmeler olabilir. Değişmesini beklemediğiniz olaylarla ilgili ani gelişmeler ve hızlı bitişler olabilir. Hayatınızdaki olaylarla ilgili farkındalıklarınız artabilir. İlişkileriniz aniden bitebilir. Hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda güçlenmek isteyeceksiniz. 19 Ekim’de Merkür Retrosu’nun bitişi ile ilişkilerinizle ilgili her türlü krizi yönetmeniz gerekecek. Eski konular gündeme gelebilir. Finansal konularda gelişmeler olabilir. Eşin veya ortağınız parasıyla ilgili konularda diplomatik davranmanız gerekebilir. Kararsız kaldığınız konularda sizi huzursuz eden konuları sezgisel olarak çözebilirsiniz.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

18 Ekim – 24 Ekim  2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan Canbar Aşk Büyüsünü Kimler Tercih Eder? başlıklı makalemizde aşk büyüsü ve canbaraşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.