Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon
Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı bu ay ki yazımızı (Geçen Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

11 Ekim – 17 Ekim  2021 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları
Bu hafta başı kariyerinizde ve sosyal çevre konularınızda daha rahat sorumluluklar alacağınız ve bu sorumlulukları yerine getireceğiniz bir dönem başlıyor sevgili Koçlar. Bu Pazartesi Satürn gezegeni düz hareketine başlıyor. İş konularınıza ve mesleğinize daha fazla alaka göstermeniz, zaman ayırmanız gerekebilir. Eğitim, seyahat ve diğer insanlarla beraber girişeceğiniz işlerinizde daha sağlam adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Cuma günü özel ilişkilerinizde hayat size çeşitli şanslar sunabilir. Sevdiğiniz insanla arkadaş ortamlarınızda güzel vakitler geçirebilirsiniz. Ya da yeni bir insanla tanışma fırsatı elinize geçebilir. Bu da sizi mutlu edebilir.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları
Bu haftayla beraber kariyer ve toplum önü sorumluluklarınızı bileceksiniz sevgili Boğalar. Bu alanlarda daha sistemli, yenilikçi ve disiplinli hareket edeceksiniz. Bu Pazartesi Satürn gezegeni düz hareketine başlıyor. İşlerinizi toparlamak her zamankinden daha kolay olabilir. Parasal işlerinizde beklediğiniz sonuçları kolaylıkla alabilirsiniz. Tahsil edeceğiniz paranız varsa şimdi harekete geçin. Cuma günü keyfiniz yerinde olacak. İş hayatınızda fırsatlarınız yüksek olurken, aslında bu alanda ne kadar şanslı olduğunuzu yaşayacağınız olaylarla fark edebilirsiniz. Hafta sonu ego sürtüşmelerine özellikle dikkat edin, sizin için doğru iletişim her şeyin anahtarı olabilir.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları
İlişkileriniz bu hafta diğer haftalardan daha önemli olacak sevgili İkizler. Bu Pazartesi Satürn gezegeni düz hareketine başlıyor. Şimdi tam gaz geleceğe yönelik işleriniz için sistemli yolunuzda ilerleyeceksiniz. Daha önceden almış olduğunuz kararları, eğitim, seyahat veya gelecek işlerinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bu hafta özel hayatınızda destekli olacaksınız. Sevdiğinizle güzel ilişkiler devrede olurken, Cuma günü güzel bir şans kapınızı çalabilir. Şansınız yüksek olacak, değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu kalabalık yerlerde ve ortamlarda harcamalarınıza dikkat edin. Doğru iletişimle sevdiğinizin gönlünü alabilirsiniz.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları
Bu hafta parasal işlerinizde daha sorumlu ve disiplinli hareket edebilirsiniz. Evinizde hızlı bir hareketlilik olabilir. İstemeseniz bile taşınmak veya yer değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönem yapılması gereken işlerinizi teker teker ele alın ve tembellikten, kararsızlıktan uzak durun. Gündelik işlerinizde Çarşamba günü sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Cuma günü aile hayatınızda çok mutlu ve keyifli haberler alabilirsiniz. Yalnız hafta sonu ev hayatınızda ilişkilerinize dikkat edin. Güç çekişmeleri ortamı zorlayabilir. Bir eşyanız bozulabilir.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları
Haftanıza kendi istek ve özelinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Aslanlar. Yakın çevrenizden alacağınız destekle bu hafta özel ilişkilerinizde ve sizi eğlendiren konularda güçlü organizasyonlar devreye girebilir. Hafta başı Satürn gezegeni retro hareketini bitirip, düz harekete geçiyor. Özel ilişkilerinizde sınırlarınızı, yapacaklarınızı daha iyi bileceğiniz, ortaklı işlerinizde daha sistemli ilerleyeceğiniz bir dönem başlıyor. Cuma günü özel hayatınızda şans ve fırsatlar sizinle olurken hafta sonu gündelik işlerinizin sizi zorlamasına izin vermeyin. Çevrenizle güç çekişmelerinden uzak durun.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları
Haftanıza ailevi işlerinizle, evinizi ilgilendiren koşturmalarınızla başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Pazartesi günü Satürn düzeliyor. İşlerinizi, gündelik hayatınızın düzenini daha rahat yoluna koymaya başlayacaksınız. Hem iş, hem sağlıkta daha disiplinli ve düzenli olabilirsiniz. Çarşamba günü aile hayatınızda yapmanız gereken işlerinizi kolayca rayına oturtabilir, evinizde misafir ağırlayabilirsiniz. Cuma günü parasal işlerinizde şans ve fırsatlar sizden yana olacak. İşlerinizde güzel sonuçlar alacaksınız. Bu da sizi memnun edecek. Hafta sonu harcamalarınızı kontrol edin. Özel hayatınızda çekişmelerden uzak durun.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları
Bu haftayla beraber aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili alanlarda, sanatsal veya kreatif işlerinizde sorumluluklarınızı bilerek, bu alanlarda sistemli olarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Yakın çevrenizle beraber planladığınız işler bu hafta vaktinizin çoğunu alabilir. İşlerinizi sağlam temeller üzerine oturtmak isteyebilirsiniz. Bu anlamda Çarşamba günü dikkat çekici, bugünü iş hayatınızda kullanın. Özel hayatınızda ve Cuma günü kendinizi şanslı ve iyimser hissedeceksiniz. Eğitim konularında hayat sizi destekliyor. Yalnız aile hayatınızda hafta sonu güç çekişmelerinden uzak durun.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları
Haftanıza parasal işlerinizi ele alarak giriş yapıyorsunuz sevgili Akrepler. Bu hafta özgür tavırlarınızla para harcamaya meyilli olabilirsiniz. Bu Pazartesi Satürn gezegeni retro hareketini sonlandırarak düzeliyor. Ev, aile ve yuva alanlarınızda daha sorumlu ve istikrarlı adımlar atmaya başlayacaksınız. Aile hayatınızda parasal işlerinizde sağlam adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. Doğru ilişkiler size kazandırabilir. Bu dönem kendi halinizde olduğunuzdan size huzur verecek ortamlarda rahatlayacaksınız. Aile ortamlarınızda Cuma günü şanslı etkileriniz devrede. Yakın çevrenizdeki insanlarla hafta sonu güç çekişmelerinden uzak durun.

Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları
Haftanıza hızlı bir şekilde başlayacaksınız. Etrafınızdan alacağınız haberler sizi hareketlendirebilir. Bu hafta kendi özelinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Pazartesi günü Satürn düzeliyor. İletişime, eğitime, kısa vadeli planlara dayalı işlerinizde daha sistemli, metotlu ilerlemeye başlayacaksınız. Ayrıca kafanıza koyduğunuz planlar Çarşamba günü tıkır tıkır işleyebilir. Sosyal medyaya, networke dayalı işlerinizde doğru adımlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Cuma günü sosyal çevrenizden göreceğiniz fırsatlar yüksek olurken, hafta sonu parasal konular yüzünden ilişkileriniz yıpranabilir. Güç çekişmelerinden uzak durun.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Haftanıza isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz sevgili Oğlaklar. Geri plandan yürütülen işleriniz önem kazanırken, her şeyi kafanızda bir plana oturtmanız gerekebilir. Pazartesi günü yönetici gezegeniniz Satürn düzeliyor. Parasal işlerinizde daha sistemli, yenilikçi ve özgün davranmaya meyilli olacaksınız. Ayaklarınızı yere sağlam basmanız artık daha kolay olabilir. Önemli işlerinizde parasal yönden halletmeniz gerekenler Çarşamba günü devreye girebilir. Cuma günü iş hayatınızda çok şanslı ve keyifli olacaksınız. Güzel teklifleriniz olacak. Hafta sonu kalabalık ortamlarda insanlarla güç çekişmelerinden uzak durun.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları
Haftanıza sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planları hayatınıza geçirerek başlıyorsunuz. Bu dönem her şey hızlı akabilir. Bu haftayla beraber daha sistemli, daha kalıcı adımlar atacağınız bir döngü içine gireceksiniz. Sorumluluklarınızı üstlenmek ve hayatınızı yeniden yapılandırmak kolay olacak. Güçlü arkadaş ilişkileriniz Çarşamba günü devrede olurken, sevdiklerinizden yardım almayı unutmayın. Cuma günü eğitim işlerinizde şans sizden yana, önemli seyahatleriniz, planlarınızda hayatın çeşitli şansları karşınıza getirdiğini görebilirsiniz. Hafta sonu olayları gözünüzde büyütmeyin ve kimseyle takışmayın.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları
Bu hafta kariyerinizde ve işinizde kendinizce ele alınması gerekenler öne çıkıyor sevgili Balıklar. Ayrıca bu Pazartesi itibarıyla Satürn gezegeni düzeliyor. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde, ruhsal alanınızda, yurtdışı bağlantılı konularda daha istikrarlı ve organize kararlar ve sorumluluklar karşınıza gelebilir. Çarşamba günü kendinizi göstereceğiniz alanlarda temelleri sağlam ilişkiler kurabilirsiniz. Cuma günü kendinizi parasal konularda şanslı ve iyimser göreceksiniz. Karşınıza fırsatlar çıkabilir. Hafta sonu sosyal çevre ilişkilerinizde güç çekişmelerinden uzak durun. Olayları büyütmeyin.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

11 Ekim – 17 Ekim  2021 Haftalık  Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan İçinde Allah Sevgisi Bir İnsan Büyüden Korunur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.