Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir? Bağlama Büyüleri nin Amacı  Çiftlerin Ayrılmalarını Engellemek  Amacı ile Yapılır…

Bağlama Büyüleri , beraberlikleri herhangi bir nedenle ayrılma kopma noktasına gelmiş çiftlerin tercih ettiği bir yöntemdir.

Bağlama Büyüsü Vefk midir?

Toplumumuzda aile birliğinin sağlanması amacıyla “VEFK” yardımıyla etkin sonuçlar veren Bağlama Büyüsü , aslında genel anlamda bir büyü değil, tamamen vefk’in desteklediği çekim enerjisi ve tesirli bir dua biçimidir. Ancak; gerçekte büyü olmamasına rağmen, Bağlama Büyüler için toplum algılamasında “BÜYÜ” ifadesi yerleşmiştir.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bu noktadan hareketle; belirli bir süre aranızda devam eden bir ilişki, hatta bu ilişkinin meyvesi olan çocuklarınızın dünyaya gelmesiyle birlikte temellerinin sağlamlaşması gereken ilişkiler, ne yazık ki bugün şu yada bu nedenle eşlerden birinin, ilişkinin gereklerini yerine getirmemesinden dolayı kopma noktasına gelmiş olabilir.

Bağlama Büyüsü Sakıncalı Değildir…

Temelinde, dağılmak üzere olan ve kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin, dağılmak üzere olan yuvanın toparlanmasının, dağılmaması için çaba sarfedilmesinin ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan bu Bağlama Büyüleri isimli vefk şeklinin dinen bir sakıncası yoktur. Niyet güzeldir, İnşaallah sonuç da güzel olacaktır.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Yeniden beraberlik oluşturacağınız eşiniz ve sizin bilgileriniz ışığında hazırlanan “vefk”, çiftlerin burç uyumlarının (bilinen manada astroloji olarak değerlendirmeyiniz) değerlendirilmesiyle devam eder. Eşlere ait gün ve saatlere göre atanan “HADİMİ” hizmetlilerin yardımına başvurulur ve birlikteliği sağlayacak olan Dua hazırlanır. Bağlama Büyüleri etkisini göstermeye başlayacaktır.

BU BÜYÜ NASIL ETKİ EDER?

Üzerinizde taşıdığınız ve beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşiniz adına özel olarak hazırlanmış vefk’in oluşturduğu enerji ve belirli gün ve saatlerde okuyacağınız dualar ile öncelikle eşiniz, sizi ihmal etmiş olma tercihinin doğru olup-olmadığı hakkında düşünmeye başlar, daha sonra gerçekten haksızlık yaptığı ve sizi ihmal ettiği düşüncesine sahip olur, en son dönemde ise bir an önce sizinle birlikte olup hoş zamanlar geçirme isteğine kapılır ki, bu karşı çıkılması zor bir duygu halini alır. Bu durum Bağlama Büyüsü ile etkinin ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

BAĞLAMA BÜYÜSÜNÜ NASIL BOZARIZ?

Bağlama Büyüleri işin uzmanı tarafından yapılmışsa, çözülmesi biraz zor olacaktır. Bağlama Büyüsü nasıl yapılırsa, bazı büyülerde olduğu gibi çözülme işlemi de o yollar kullanılarak yapılır. Çünkü havas ilminde önemli bir madde olan “Çivi, Çiviyi Söker” mantığı Bağlama Büyüsü nde de kendini gösterir…

Kişi kendinde daha önceden olmayan his ve etkilenme gözlemliyorsa, kendini normal hissetmiyorsa bu konuda bir uzmanın görüşünü ve desteğini almak zorundadır. Kendisine yapılan büyünün ne olduğu anlaşıldıktan sonra, gereken büyü bozma işi, titiz bir çalışma sonucu bozulabilir.

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım konularin içinde önemli bir yere sahip olan Bağlama Büyüsüleri ve Bağlama vefk’lerinde başarı oranı% 90′ların üstündedir.Zira prensibimiz insanları Huzurla, Sevgiyle, Muhabbetle ve Aşk’la yaşatmaktır.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, beraberlik sağlamaya çalıştığınız eşinizle ilgili tavır ve davranışlarınızda sizin de son derece dikkatli, titiz ve seçici davranmanızdır. Bağlama Büyüleri uygulamasının başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır. Burada çalışması gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin çalışmasıdır.

Bağlama Büyüsü Konusu ve Bağlama Büyüleri Hakkında soru, sorun, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Felak Nas Sureleri Okununca Büyü Bozulur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.