Yurtdışı Ödeme Yöntemlerimiz

İnternet üzerinden; sokağa çıkmadan ya da bankaya gitmeden ödeme yapabileceğiniz bir çok sistemi sizin için bir araya getirdik.


KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Yurtdışında kullandığınız herhangi bir kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızın Mastercard ya da Visa olması yeterlidir.


BANKA KARTI İLE ÖDEME

Kredi Kartınız yoksa ve sadece Banka Hesabınıza bağlı Banka Kartına sahipseniz, bu kart ile de ödeme yapabilirsiniz. Banka kartınızın Mastercard ya da Visa olması yeterlidir.


HAVALE – EFT İLE ÖDEME

Havale – EFT işlemini, Almanya’da bulunan Euro banka hesap numarama havale yaparak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer yurtiçi Türkiye banka hesabınız varsa Türkiye banka hesap numarası da verebilirim.


PAYPAL İLE ÖDEME

Kredi kartı bilgilerinin başkalarıyla paylaşılmadan yapılabilme imkânı veren bu ödeme yöntemi kullanım kolaylığından dolayı geniş kitleler tarafından tercih edilmektedir.


KRİPTO PARA BITCOIN İLE ÖDEME

Kripto Para dijital, şifrelenmiş, sanal para birimidir. Kripto Paraların en bilineni olan bitcoin ile de ödeme alabiliyoruz.


ONLINE PARA TRANSFERİ SAĞLAYAN KURULUŞLAR

TransferWise, TransferGo, Papara, Neteller, Payoneer, Skrill, FastPay, Stripe sistemlerini de kullanıyoruz.


ULUSLARARASI PARA TRANSFERİ SAĞLAYAN KURULUŞLAR

Money Gram, Ria ve UPT ile ödeme yapabilirsiniz.


ödeme yöntemleri Medyumca.com

Önemli Not: Bu sistemlerin hangisi sizin için uygun ise gerekli ödeme bilgisi için lütfen iletişim kurarak, bilgi alınız…

ödeme avantajları Medyumca.com