Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Merhabalar, öncelikle çok fazla paylaşılan ve tebrikler alan geçen haftaki(24 Şubat 1 Mart 2020 burç yorumları) burç yorumlarımızı okumadıysanız mutlaka okumanızı öneririz. Yeni haftaya(haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020) başlıyoruz.

Ruhsal dengemizin sahibi Ay, İkizler Burcu‘nda… Bu da demektir ki, haftaya iletişimsel haberlerin yoğunluğu ve artık harekete geçmenin gerekliliğinin bilinciyle başlıyoruz. Haftalık burç yorumları özellikle iş ve ortaklıklar gibi yeni bir başlangıç yapmak için olağanüstü bir zaman. Ayrıca Merkür’ün gerilemesi, kafalarda oluşan soru işaretlerinin ters dönmesi demek. Kova Burcunda seyrine devam edecek olan Merkür’ün ters etkileri, hemen ardından Boğa burcuna hareket ve bereket getirecek olan Venüs’ün sollamasıyla son derece güzel bir hafta sunuyor genel anlamda tüm burçlara…


KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
koç burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Koç Burçları iş ve ortaklıklar konusunda dikkatli olmalılar. Önemli kararlar almadan önce bir bilene ya da bir akıl hocasına, hiçbiri olmazsa bir büyüğe danışmalarında fayda var. Çünkü Koçlarda bu hafta duyguların ve mantığın birbirine karışması gözlemlenebilir. Bu durumun size ters dönüşler yaşatmaması için akıl almanız gerekli. Aşk konusunda ise koçların eski aşklara ve yaşanmışlıklara özlemleri su yüzüne çıkabilir. Uzun zamandır İletişimde olduğunuz ne varsa, meyvelerini vermeye başlayacak görünüyor.

Tavsiye: Girdiğini sandığın çıkmaz sokak, seni doğru yola ulaştırmak için…

Medyumca.com

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

boğa burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
boğa burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Boğaların belki de aşkta ve ikili ilişkilerde son derece şanslı oldukları bir hafta onları bekliyor. Ancak her şeyde olduğu gibi, aşk ve sevgide de fazla aşırıya kaçmak rahatsızlık yaratabilir. Fazla sevmek, fazla beklemek, fazla ilgi, fazla kıskançlık… İkili ilişkilerde aşırıya kaçmadan, dozunda seyrine devam eden bir ilişki sizin için biçilmiş kaftan sevgili boğalar. Yeni bir iş ya da yatırım düşüncesinde ola boğalar için atak zamanı, hiç durmadan gelişen iletişim trafiği onları başarıya taşıyacak. Hava değişimlerine ve virüslere karşı dikkatli olmanız gerekli, bunun için bol bol doğal ve organik olana dönmelisiniz.

Tavsiye: Hayat, farkından sonra başlar… Şans senden yana, ıskalama!

Medyumca.com

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
ikizler burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Merkür gerilemesi, iş ve iletişim konularında ikizler için bazı terslikler çıkarabilir, ancak soğukkanlı tutumları ile ikizlerin üstesinden gelemeyeceği hiçbir konu yok. Kendi mucizelerini kendileri yaratmada oldukça usta olan ikizler, her kriz ortamını yine fırsata dönüştürebilirler. Harcamaya değil, kazanmaya yönelik adımlar atarsanız, son derece yüz güldüren gelişmeler alacaksınız. İkili ilişkiler konusunda yanlış anlamalara dikkat edilmesi gereken bir dönemdesiniz. Kendinizi dinleyin sevgili ikizler. Ne yapmanız gerektiğinin bilincine ancak, kalbinizi dinlerseniz ulaşabilirsiniz. Çevrenizde bulunan insanların konuşmaları ya da dolduruşlarına karşı özellikle bir uyarı yapmamız gerekli.

Tavsiye: Bu hayat sizin ve yaşamınızın ipleri sadece sizin elinizde…

Medyumca.com

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

yengeç burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
yengeç burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Sevgili Yengeçlere gereğinden fazla yaptıkları harcamaların, kendilerine zarar olarak döneceğini hatırlatmak gerek. Çünkü son zamanlarda ipin ucunu oldukça kaçırmış durumdalar. Evet, bereketli bir dönemdesiniz ancak; siz yine de zor günler için yastık altına bir şeyler atın. Aile ve ebeveynler arasında yaşanacak ve tamamen yanlış anlaşılmalara dayalı bazı tutumlarınızdan vazgeçmenizi öneririz. Bazen kırıcı olabiliyorsunuz; özellikle sizi seven ve size değer veren kişilere karşı biraz dikkatli olun. Sizi siz yapan özelliğiniz merhamet duygusu. Merhamet ve şefkatli yanınızı hep sol yanınızda tutun. Gereksiz ve yersiz endişelerinizin sizi dibe batırmasına izin vermeyin.

Tavsiye: Merhamet bir insana yakışacak en değerli mücevherdir…

Medyumca.com

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
aslan burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

İlişkinizde ki sorunlar sadece sizden kaynaklı değil sevgili Aslanlar. Öncelikle şunu bilmenizi isterim; hiçbir şey tek taraflı değildir. Boşuna sürekli kendinizi yargılamayın, elinizi o taşın altından çekme zamanı geldi, geçiyor bile. Bırakın biraz da sizin mutluluğunuzu karşı taraf düşünsün. Sağlıkla ilgili ciddi bir adım atmanızın vaktidir.

Özellikle bahara merhaba dediğimiz bu günlerde, uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir sağlık probleminiz varsa, üzerine gitmelisiniz. Her doğru her yerde konuşulmuyor maalesef. Yüreğinizde kötülük yok ve herkesin sizin gibi olduğunu sanıyorsunuz ancak işte size bir gerçek: kimse göründüğü gibi değildir. Ağzınızdan çıkanları kulağınız duysun ve tartsın. Özellikle yakın çevrenizde konuştuklarınız size farklı bir şekilde geri dönebilir. Dedikodu ortamlarından bir süre uzak kalın ve bırakın her şey kendi içinizde kalsın. En azından bir süre…

Tavsiye: Sırrın senin esirindir, serbest bırakırsan sen onun esiri olursun…

Medyumca.com

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

başak burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
başak burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Sevgili Başaklar, hassas bir dönemdesiniz; kırılgansınız ve kaybetmekten ölesiye korkuyorsunuz. Size şunu söylememe izin verin: siz istemediğiniz sürece hiçbir şey farklı bir yolda ilerlemeyecek. Duygusal anlamda biraz kendinizi özgür bırakın. Hayat, her zaman kendine bir akış yolu bulur, tıpkı bir ırmak gibi denize dökülür. Sizin yapmanız gereken iç huzuruna ve sakinliğe yönelmek. Son zamanlarda özellikle duygusal anlamda yıprandınız, yüzüstü bırakıldığınızı hissettiniz. Herkesin sizi anlamasını beklemeyin. Siz kendinizi ne kadar anlıyorsunuz, öncelikle bunun hesabını yapın içinizde. Basit gördüğünüz sağlık sorunlarınızı ertelemeyin. Gözünüzün önüne gerilen perdeyi aralayın ve kaçan fırsatları görün, gitmekte olan fırsatları yakalayın! Manevi açıdan zor olsa da, maddi açıdan kazançlı günlerin eşiğindesiniz. Gözünüzü açık tutun sevgili Başaklar… hadi, silkelenme ve kendine gelme zamanıdır

Tavsiye: Su akar, yolunu bulur…

Medyumca.com

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
terazi burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Dilin kemiğinin olmadığının yürüyen tanığı gibisiniz sevgili Terazi. Bu dönemde sizi kimse kızdırmamalı. Duygularınızı en keskin yaşadığınız dönemdesiniz ve dolayısı ile yanlış anlamalara açıksınız. Lütfen karşı tarafın ne konuştuğunu ya da ne anlatmaya çalıştığını dinlemeden hareket etmeyin. Keskin sirke küpüne zarar verir, sizin içinde bulunduğunuz durumun hayatınızın gidişatını bozmasına izin vermeyin. Aklı selim ve sabırlı olmalı, önce bir dinlemeli sonra harekete geçmelisiniz. Aileniz ve ebeveynleriniz için son derece özenlisiniz, onlar için canınızı ortaya koymaktan çekinmiyorsunuz, ancak sap ve samanı birbirinden ayırmanın vakti gelmedi mi daha? Daha net gözlemlemeli, kararlarınızı farklılık gözetmeden vermelisiniz. Maddi gelirinizin ciddi bir artışı söz konusu; işinizde bir pozisyon değişikliği ya da bir iş değişikliği olabilir. Dolayısı ile daha fazla kazançlı günler sizi bekliyor.

Tavsiye: Öfkeyle kalkan, zararla oturur…

Medyumca.com

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

akrep burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
akrep burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Akrep burçları için geldi bahar ayları… artık bir kendine gelme zamanıdır. Sürekli yorgunluk ve özellikle gözlerinde oluşan rahatsızlıklar için adım atma vaktidir aynı zamanda. Sağlık sorunlarınızı göz ardı etmeyin. İnsanın hayatta yapacağı en büyük yatırım, kendi sağlığı ve huzuruna ait olmalıdır. Yüzünüze gülen herkesi dost sanmayın, şöyle dikkatli bir bakın, inceleyin ve irdeleyin; kimin dost, kimin düşman olduğunu o kuvvetli hislerinizle son derece net göreceksiniz. Bazı yaşanmışlıklar ve geçmiş ile ilgili kendinizi suçlamayın, yaşanması gereken yaşanmıştır ve sonuna gelmiştir. Enerjinizi biten ve giden bir şeylerden ziyade, gelmek üzere olan fırsatlar için harcamalısınız. Aile içinde yaşanılacak tatsız durumlara karşı temkinli ve sabırlı olmanızı öneririz.

Tavsiye: Dost sanma, şanlı vaktinde dost olanı; Dost bil, gamlı vaktinde elinden tutanı…

Medyumca.com

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
yay burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Yay burçları için özellikle aşk hayatında ve ikili ilişkilerde karşılarında bulunan insanları kırmamaları gereken bir dönem… sizin nasıl duygularınız ve düşünceleriniz varsa, karşı tarafında aynı potansiyele sahip olduğunu unutmamanız gerekiyor. Söylediğiniz lafların nereye gittiğini bilmeden, burnunuzun dikine gitmeye devam ederseniz, kaybedeceksiniz sevgili Yaylar… hiçbir dal, doğru değildir; ya da eğri olmayan bir yaratılmış yoktur dünya üzerinde. Önce bir aynaya bakmalı, sonrasında insanları yargılamalısınız. Salgın hastalıklara karşı, kendinize dikkat etmelisiniz. Özellikle son zamanlarda bırakıp, ipin ucunu kaçırdığınız bazı durumları yeniden ele almanın vakti geldi. Aileniz ve arkadaş çevreniz ile bolca güzel vakitler sizi bekliyor. Maddi konuda bir büyüğünüzün size yardımı hatta yardımları olacak; bunları değerlendirmek sizin o sınırsız kapasitenize bağlı…

Tavsiye: İnsanları sürekli yargılarsanız, onları sevmeye zamanınız kalmaz…

Medyumca.com

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
oğlak burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Evhamlı Oğlak yine görev başında. Sürekli aynı sağlık sorunu ya da son zamanlarda ortaya çıkan hastalık ve salgınlara siz kapılmayacaksınız sevgili oğlaklar. Lütfen üzerinize yapışıp kalan korkuları ve evhamları bir kenara bırakın, derin bir nefes alın ve güzel havaların keyfini çıkarın. Doğada yürüyüşe çıkın, deniz kenarında bir çay için. Özellikle ailesinden ayrı kalan oğlaklar için kavuşma müjdesini hemen verelim. Ani bir seyahat size güzel bir hasret giderme ortamı sunacak. Maddi ve parasal konulara çok takılmayın, göreceksiniz her şey yerli yerine oturacak, işler ile ilgili oluşan problemler bu ayın sonuna doğru düzeliyor. Sizin yapmanız gereken enerjinizi pozitif tutmak ve hem enerjinizi, hem de maddiyatınızı sömüren kimselerden uzaklaşmak… gördüğünüz ancak görmezden geldiğiniz her şeyi hayat önünüze koyacak sevgili oğlaklar. Değer verdikleriniz, her şey demek değildir, bazen gözünüzü açmanız gereken yerde, kapatmamalısınız!

Tavsiye: Gören göze karanlık perde olamaz, görmek istemeyen göze ışık ne yapsın?

Medyumca.com

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
kova burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Merkür sizin evinizde sevgili Kovalar… ve bu da demektir ki, parasal ve mali açıdan çok ama çok dikkatli olmalısınız. İş ortaklarınız ya da iş arkadaşlarınız ile aranızdaki dengeyi ölçmelisiniz. Her karşı yatırım hedefine ulaşacak diye bir şey söz konusu değil. Kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmek, birikiminizi kaybetmenize neden olabilir.

Dikkat!!! Sonunu görmediğiniz bir yola, bu dönemde asla girmeyin. Sizin hayatınızı başkalarının yönetmesine ise izin vermeyin. Bu dönemde Kovaların, maddi anlamda riskli planlar yapmamalarını öneriyoruz. Sizin için atılım, yaz aylarında başlayacak. O zamana kadar yerinizde sabit durmalısınız. Aile ve özellikle ikili ilişkilerde, her şeyi karşı tarafa yüklemek aslında sorumluluktan kaçmak anlamına geliyor bunun farkında mısınız sevgili Kovalar? Aslında siz ne istediğinizi biliyor musunuz, ya da her şey sizin istediğiniz gibi olmadığında beklentilerinizin çok fazla ve sınırsız olduğunun farkına varabiliyor musunuz? İnsanları olduğu gibi kabul edemiyorsanız, başka insanlar aramalısınız belkide…

Tavsiye: İyi geçinmek iki kişinin kusursuz olmasıyla değil, birbirlerinin kusurlarını hoş görmeleriyle olur…

Medyumca.com

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK 

balık burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020
balık burcu haftalık burç yorumları 02-08 Mart 2020

Para kazanmak herkesin hakkı elbette, ancak bu kadar takıntılı bir ruh haline girmeniz, çevrenizdeki insanları hem üzüyor, hem de sizi yanlış anlamalarına sebebiyet veriyor sevgili Balıklar… Maddi dengeleri korumak, karşı taraftaki insanları rencide etmek değildir. Vermiş olduğunuz kararlara ve yapmış olduğunuz hareketlere dikkat etmelisiniz. Özellikle dostlarınıza ve size değer veren kimselere karşı yıkıcı değil, yapıcı davranmalısınız. Kendi duygularınızda iç hesaplaşmaları yapacağınız ve geçmişte yapmış olduklarınız ile ilgili pişmanlıklar yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle bu ay balık burçlarının doğum gününe denk geldiği için son derece hassas olacaklar. Merkür gerilemesinin etkisi ile daha çok duygusal anlamda geçmişe duyulan özlem su yüzüne çıkacak. Venüs’ün yarattığı etki ise sizi gelecekle ilgili radikal kararlar almaya itebilir. Bu süreçte bir bilene danışmanız faydalı olacak

Tavsiye: Hayat, göz açıp kapayıncaya kadar biten tek perdelik bir oyun gibi. Eğer hala çekinmeden insanları kırmaya devam ediyorsanız, bir gün o perdelerin kapanacağını aklınıza getirin…

Medyumca.com

Haftalık burç yorumları uzman medyum Zeynel Eroğlu yorumuyla her hafta Medyumca.com‘da…

Bir önceki yazımız olan Haftalık Burç Yorumları 24 Şubat - 1 Mart 2020 Astroloji başlıklı makalemizde Mart Ayı Burç Yorumları ve Şubat Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir