Yurtiçi Ödeme Yöntemlerimiz

İnternet üzerinden; sokağa çıkmadan ya da bankaya gitmeden ödeme yapabileceğiniz bir çok sistemi sizin için bir araya getirdik.


KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kredi kartınız varsa, online olarak sitemiz üzerinden ödemenizi yapabilirsiniz.


BANKA – MAAŞ KARTI İLE ÖDEME

Kredi kartınız yoksa ya da Kredi Kartı kullanmıyorsanız, Banka Kartınızla da kolaylıkla ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


EFT İLE ÖDEME

Farklı bir bankadan diğer bankaya yapılan ödeme için EFT tercih edebilirsiniz. EFT, bankalararası para transferi gerçekleştirilerek güvenli bir ödeme sağlar.


HAVALE İLE ÖDEME

Havale işlemini, bir banka kartınız, kredi kartınız, banka hesabınız olmadığı zaman rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Benim banka hesap numarama ya da iban numarama havale yaparak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


PTT İLE ÖDEME

Bulunduğunuz konumda banka yoksa PTT üzerinden, benim PTT Bank Posta Çeki hesabıma ödeme işlemini yapabilirsiniz.


KRİPTO PARA BITCOIN İLE ÖDEME

Kripto Para dijital, şifrelenmiş, sanal para birimidir. Kripto Paraların en bilineni olan bitcoin ile de ödeme alabiliyoruz.


PAYPAL İLE ÖDEME

Kredi kartı bilgilerinin başkalarıyla paylaşılmadan yapılabilme imkanı veren bu ödeme yöntemi kullanım kolaylığından dolayı geniş kitleler tarafından tercih edilmektedir.


ONLINE PARA TRANSFERİ SAĞLAYAN KURULUŞLAR

TransferWise, TransferGo, Papara, Neteller, Payoneer, Skrill, Papara, FastPay, Stripe sistemlerini de kullanıyoruz.


ödeme yöntemleri Medyumca.com

Önemli Not: Bu sistemlerin hangisi sizin için uygun ise gerekli ödeme bilgisi için lütfen iletişim kurarak, bilgi alınız…

ödeme avantajları Medyumca.com