Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak adlandırılan konu; aura dediğimiz canlı ve bazı cansızların etrafında var olan enerji alanının zayıflaması veya zarar görmesi durumudur. İnsan vücudu biyolojik ve kimyasal yapısı itibari ile etrafına elektromanyetik bir dalga yayar. Bu enerji alanı zayıfladığı takdirde çevresine düşük frekans yayacak ve düşük frekanslı enerjileri kendisine çekecektir. İnsanlarda bu olay duygu durum olarak ortaya çıkar. İçsel enerjinin dışavurumu ya da dış etkenli enerjinin içe yansıması olarak pozitif veya negatif sonuçlar doğurur.

Bir diğer adı ise ya da gerçek adı ve ruhani alemlerdeki adı Harmanlamadır ancak halk arasındaki adı yukarıda belirtildiği üzere yıldız düşüklüğüdür. Doğuştan gelen olduğu gibi sonradan olanlarda vardır. İç musallatlara benzerler. Harmanla doğayla insanların kendi yapılarıyla karakterleriyle ilgilenir. Doğayla gelir karakterle biçimlenir. Bu durumun olduğu insan halsiz olur ve kaderlerine yön verir. Bir bulut, bir hava, bir nefestir. Tedavi yolu iç musallatların temizlendiği gibi temizlenir. Canlı cansız karışık. Girdiği zaman vücuda genelde iç musallat oluşturmakla beraber dış musallat oluşturur.

Yıldız Düşüklüğünün Sebebi Nedir?

Yıldız düşüklüğüne maruz kalmış kişilerde sıksık şansızlıklar görülür, gerek iş gerekse aşk konusunda yolunda gitmeyen durumlar ortaya çıkar, olacak işleri son anda iptal olur. İkili ilişkileri başlar ama kısa bir süre sonra çok basit sebeplerle sona erer, bunun sebebi auranın sürekli negatifi çekmesi ve negatif frekanslar yaymasıdır.

Özellikle işleri ters giden, şansı bir türlü gülmeyen kendini talihsiz olarak gören kişiler için tabir edilen yıldız düşüklüğü esas itibarıyla aura dediğimiz enerji bedeninde oluşan zayıflamalar ve tıkanıklıklarla ilgili bir durumdur. Yıldız Düşüklüğü olan kişiler etraflarına yaydıkları düşük frekans da ki enerjileriyle ancak kendine uygun enerjileri çekebilmektedirler. Bu nedenle de bu grupta olan kişiler devamlı surette, özellikle aşk, iş ve kariyer hayatlarında şansızlık yaşamaktadırlar. Öyle ki sonuçlanması için büyük uğraşlar verdikleri işlerde dahi, tam sonuca varacakları anda olmayacak bir problemle karşılaşıp başarısız olabilirler. Bir şekilde çok iyi giden aşk hayatları hiç olmayacak basit bir sebepten dolayı bitme noktasına gelebilir. Elbette ki, doğal olarak bunlar herkesin başına gelebilecek şeylerdir.

Yalnız, yıldızı düşük kişiler bu tarz durumlara hayatlarında çok fazla maruz kalmaktadırlar. Bu kişiler adeta çevrelerine devamlı olarak negatif bir enerji yayarlar. Yıldızı düşük insanlar kötü enerjilerden özellikle nazar, büyü ve bir takım bedensiz varlıkların olumsuz etkilerinden de daha çabuk etkilenirler. Bu tür kötü enerjilere aşırı duyarlı olan bu kişilerin bir çoğu psikolojik açıdan da oldukça zayıftırlar.

Onlar, bir çoğunun hiç sorun etmeyeceği olağan şeyleri bile, sorun haline getirebilirler. Bu durumun sebebi, tabi olarak potansiyel yetersizlik değil, enerjilerinin düşük olmasından ileri gelmektedir. Yıldız düşüklüğü halk tabiriyle kısmetsizlik doğuştan olabileceği gibi, sonradan da yaşanılan olumsuzlukların birikmesi neticesinde de olabilmektedir. Doğum anında, şans açısından düşük olan yıldızların etkilerine maruz kalındığını, astrologlar doğum haritası çıkararak tespit etmektedirler. Örnek vermek gerekirse; Venüs gezegeni para ve aşk ile doğrudan ilintilidir. Bu durumda doğum anında Venüs gezegeninin bulunduğu burç, aldığı açılar ve düştüğü halef ev gibi konumları sizi otomatik olarak düşük şans ya da yüksek talihli olmanızı etkiler.

Yıldız Yükseltmek İçin İlk Ne Yapmalıyız?

Yıldız yükseltmek için ilk etapta yıldız düşüren, enerjinizi aşağı çeken durumlardan kaçınmak gerekir. Bunun içinde bilhassa inançlı insanların bildiği üzere, günahlar terk edilmeli ve negatiflik içeren durumlardan da uzak durmanız yerinde olacaktır. Yani, öncelikle enerji kaçaklarının önüne geçilmelidir. Enerjinizi yükseltmenin bilinen bir kaç tane yöntemi vardır. Bunlar içerisinde en çok bilinenleri, daha çok her hangi bir inanç sistemine tabi olmayanların uyguladığı yoga içerisinde yer alan meditasyon ve mantra çalışmaları ve özellikle Müslümanların uyguladıkları çeşitli dua ve zikir çalışmalarıdır.

Bilhassa tasavvuf aleminin olmazsa olmazlarından olan kişiye özel verilen zikir çalışmaları ile, hangi enerjilere ihtiyaç duyuluyor ise o alanda verilen yüksek enerjili zikirler ile kişinin enerji düzeyi istenilen düzeye getirilebilmektedir. Yalnız bunun için bu işte uzman olan kişilerden destek alınması şarttır. Aksi halde size uygun olmayan zikir çalışmaları yarardan çok zarar getirecektir. Tabi ki, kişinin kendi başına da uygulayabileceği bir çok çalışmalarda mevcuttur. Burada önemli olan genel olan zikirlerin dışında, yapılacak olan özel zikirlerin belirli adetlerde zikredilmesi şartıdır. Yoksa zikir çekerken istemeyeceğiniz enerjileri üzerinize çekebilir ve kendinize büyük zararlar verebilirsiniz. Bu sebeple en doğrusu ya enerjinizi artıracak genel zikirleri uygulamak, yada işin ehli olan bir zattan yardım almaktır.

Sankristçe aum (om) mantrası enerji alanı frekansınızı yükseltecektir, veya esmalarla çalışarak Rafii esmasını bolca seslendirebilirsiniz.. Bunların yanı sıra; doğal gül esansı koklamak, evinizi ve kendinizi sirkeli su ile arındırmak, adaçayı, üzerlik tohumu gibi bitki tohumlarını yakarak spiritüel enerjilerinden faydalanmak auranıza artı değerler katacaktır.

Yaşanmış örnek bir olay; Geçenlerde kendimi mutsuz hissettim. Çok ciddi bir problem var. Yani ben mutsuz olmak için herhangi bir sebebe sahip değilim. Neden bu kadar mutsuzum? Hangi kromozomun neyi sevk ve idare ettiğine baktım. 11. kromozom yaşama sevincini idare ediyor. Gittim arkadaşa “benim şu kromozomlarıma bir bak” dedim. Dedi ki “11. kromozomda müthiş bir enerji düşüklüğü var.” “Tamam. Oraya bir yükleme yap” dedim. Yükleme yaptı. Ben de inanıyorum ya. Yani onun yüklemesiyle ben rahatlayacağım ya. Ben öyle inanıyorum.

Bir önceki yazımız olan Simya Nedir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir