Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Tarafımıza en çok sorulan ve merak edilen konulardan biri, hamile kadın üzerine yapılan herhangi bir büyü veya benzeri bir etki, kadının karnında ki bebeği etkiler mi? Bu durum, yapılan büyü ve benzeri etkinin neden yapıldığı ile orantılı olacaktır. Aynı zamanda yapılan bu etkinin şiddeti ve gücü de burada büyük rol oynar. Yapılan büyünün amacı, kullanılan malzemeler ve yönlendirilen varlıkların gücünün boyutu da burada etkili olabilmektedir.

Kişi büyü yapıldığı zaman karnında bir bebek taşıyorsa büyü çoğunlukla bebeğe etki edebilir. Hamile olduğunu bilerek, kişiye böyle bir zararı verebilen kişilerin hangi amaçla veya hangi kafa yapısıyla bu işe kalkıştıkları çok ayrı bir konu. Bu gibi durumlara yabancı olan ve bu konuyla ilgili bilgisi olmayan kimseler, olamaz böyle bir şey şeklinde nidalarda bulunabilir.

Ancak meslek hayatım boyunca böyle durumlarla ve hatta çok daha çirkinleriyle karşılaştığımı, insanı insanlığın utandıracak boyutta işlemlere tanık olduğumu belirtmek isterim. Elimizden geldiğince, çoğu kişiyi bu gibi durumlardan kurtardık ve kurtarmaya devam edeceğiz. Kimse, dünyada buluna hiçbir güç veya denge, hatta hiçbir varlık yüce yaratıcının verdiği cana kast edemez. Hele ki, daha dünyaya gözlerini açmamış, tertemiz ve pırıl pırıl bir ruha yapılan bu saldırıyı affedemeyiz, affetmeyeceğiz bile.

hamile kadın büyü bebek

Hamile Bir Kadına Yapılan Büyü Tutar mı?

Yapılan büyü, bir bayanın hamile olup, olmayacağına bakmaz. Tutabilir. Yapılan büyünün şiddetine ve derecesine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Elbette işin bir de Ledunni boyutu var. Kimi zaman hamile bir kadına yapılan büyünün, karnında ki bebek tarafından engellendiği gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu durumun nedenlerini şu an burada açıklamak doğru olmaz.

Ancak şu kadarını ifade edebilirim; kişinin karnında taşıdığı bebek henüz saf ışıktır, ruh henüz dünya ile tanışmamış, algıları on derece kuvvetli, duyuları bizim anlayamayacağımız kadar net bir boyuttadır. Saf bir nur olan bu ruh, her ne kadar anne karnında ufacık bir pıhtı dahi olsa, dünyada yaşayan tüm canlılardan daha temiz ve yüksek bir enerjiye sahiptir. Sahip olduğu bu güç ile, anneyi ve kendini dış etkilerden tamamen temizleyen ve arındıran bir güce de sahiptir.

Bir anlamda bebek, annenin zırhı gibidir. Bu nedenle bazı büyü ve benzeri etkilerin hem kendine, hem de anneye zarar vermesini engelleyebilir. Bu işin tamamen sır yüklü bir bölümüdür.

Hamile Kadına Yapılan Büyü Bebeği Etkiler mi?

İşte işin en can alıcı kısmı burası. Bebeğin anneye ve dolayısıyla kendine karşı yapılacak zararları engelleyebileceğini belirttik. Ancak, bazı büyülerin ve bu büyülerde kullanılan varlıkların güçlerinin dengesini hafife almamak gerekiyor. Büyünün amacı ve şiddetine göre değişkenlik geçiren durumlar elbette ki var.

Kimi zaman tamamen bebeği hedef alan büyü ve benzeri işlemler ile karşılaşılabiliyor ve maalesef kötülüğün kazandığı durumlara da şahit olabiliyoruz. Bu durumu önlemek için, daima bir koruma ve engelleme uygulamalarını şiddetle tavsiye ediyoruz. Özellikle kişileri çevrelerinde bu ve benzeri kötülükleri yapabilecek seviyede insanlar varsa…

“Hamile Kadın Büyü ve Bebek” ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

Bir önceki yazımız olan Rüyalarda Gelecek Görebilir miyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.