Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Büyü denilen olgu her zaman merak uyandıran bir kavram olarak karşımıza çıkmıştır. Büyünün nasıl yapıldığı kadar, nasıl ve ne ile bozulacağı da hala değişik düşüncelerle karşımıza çıkıyor.
Büyü Ayet ve Esmalarla Bozulabilir mi? Bazen sadece su ile bozulabilirken, bazen ise yapılan bir çok çözüm yolu çaresiz kalabiliyor büyü karşısında.

Maalesef bu gibi durumlarda, büyüye uğrayan kimselerin oldukça sıkıntılı ve sabırla beklemesi gereken zamanlar olabiliyor. Büyü bir süreçtir, büyü aktif olarak ciddi anlamda zarar vermesi için yapıldıysa özellikle işte bu konuda dikkatli olmak çok önemlidir. Çünkü, büyünün ne ile ve nasıl yapıldığından çok, neden yapıldığı çok daha elzem ve önemlidir.

Büyü Ayet ve Esmalarla Bozulabilir mi?” sorusu çokça tarafımıza yöneltilen konulardan biri. Büyülerin ayet ve esmalarla bozulması mümkündür elbette ancak ayet ve esmalar büyü bozma işlemlerinde tetikleyici olarak kullanılır.

büyüler ayetler ve esmalar ile bozulabilir mi
Büyüler Ayetler ve Esmalar ile Bozulabilir mi?

Tetikleyici Nedir?

Nedir tetikleyici? Burada kullandığımız anlamda, büyü bozma işlemlerinde ayet ve esmalar işlemlerin bir parçası olarak karşımıza çıkar. Yani kişiye yapılan büyü ve benzeri bir etkinin öncelikle nasıl ve neden yapıldığı, hangi malzemeler kullanılarak yapıldığı ve bu sonuca hangi yollardan ulaşıldığı saptandıktan sonra, bozulması için bazı uygulamaların yapılması şarttır. Sonrasında kişiye bu tür bir etkinin tekrar yapılmaması için belirli gün ya da gecelerde, belirli sayılarda bazı ayet ve esmaların okunması gereklidir.

Bu okumaların miktarı, ayet ve esmaların değerleri ile hesaplanarak, hangi günlerde ve hangi saatlerde okunacağı belirlenir. Büyü bozma süreci bu şekilde işler. Elbette her büyü için ayet ve esmaların okunması ile bozulabilir şeklinde bir söylemde bulunamayız. Ayet ve esmaların tek başlarına bazı etkilere karşı direncinin olduğunu kesin bir şekilde ifade edemeyiz.

Büyü Ayet ve Esmalarla Bozulabilir mi? Büyü bozma işlemi her zaman dile getirdiğimiz gibi, büyü yapımından daha zor ve dikkat isteyen bir iştir. Bu nedenle ilim ve tecrübesine güvendiğiniz kimselerden yardım alınması yerinde olacaktır.

Öncelikle teşhisin ne olduğu, sonrasında nasıl bir tedavi yolu izleneceği çok önemlidir. Şurası da çok önemlidir sevgili ziyaretçilerimiz; her psikolojik bunalım ya da içine düşülen her problemin kaynağının büyü olduğunu düşünmek özellikle böyle bir etki yoksa, ciddi anlamda psikolojik bir rahatsızlıktır. Bu tür bir büyü etkisi yokken, büyü olduğunu dile getiren ve sürekli büyüye maruz kaldığını düşünen kimselerin yakın çevreleri tarafından destek görmesi ve modern tıbbın bilgisine başvurması şarttır.

Aşk büyüsü gibi çok merak edilen büyüler konusunda uzman Medyum Zeynel Eroğlu Hoca dan destek alabilirsiniz.


Büyüler Ayetler Ve Esmalarla Bozulabilir mi? ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.